← Maçlar
Norveç · 3. Division · Grup 1 · 26. hafta1 Kasım 2026 · 14:00 TSİ

Lokomotiv Os 0-0 Asker: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Lokomotiv Os
0–0İY 0–0
Asker
Maç sonu

Lokomotiv Os 0–0 Asker (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Lokomotiv Os – Asker maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Lokomotiv Os
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%35 9/26%54 7/13
Beraberlik%12 3/26%8 1/13
Mağlubiyet%54 14/26%38 5/13
Asker
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%85 22/26%77 10/13
Beraberlik%8 2/26%15 2/13
Mağlubiyet%8 2/26%8 1/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Lokomotiv Os
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç1,85 (48 gol)1,77 (23 gol)
Yediği gol / maç2,77 (72 gol)1,85 (24 gol)
Asker
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç3,42 (89 gol)3,15 (41 gol)
Yediği gol / maç1,38 (36 gol)1,46 (19 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Lokomotiv Os
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%65 17/26%54 7/13
1,5 Üst%88 23/26%77 10/13
2,5 Üst%81 21/26%62 8/13
3,5 Üst%69 18/26%54 7/13
Gol yememe%15 4/26%23 3/13
Asker
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%65 17/26%85 11/13
1,5 Üst%92 24/26%92 12/13
2,5 Üst%88 23/26%85 11/13
3,5 Üst%65 17/26%62 8/13
Gol yememe%31 8/26%15 2/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Lokomotiv Os
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%19 5/26%31 4/13
Berabere%42 11/26%54 7/13
Geride%38 10/26%15 2/13
Asker
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%65 17/26%62 8/13
Berabere%23 6/26%31 4/13
Geride%12 3/26%8 1/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Lokomotiv Os (26 maç)

1/151/X01/20X/14X/X2X/252/102/X12/29

Asker (26 maç)

1/1161/X01/21X/15X/X1X/202/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Lokomotiv Os (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 7
16-30 11 10
31-45 4 14
46-60 10 10
61-75 11 13
76-90 8 12

Asker (21 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 13 3
16-30 9 0
31-45 14 7
46-60 15 5
61-75 17 8
76-90 10 6

Kartlar

Lokomotiv Os

Sarı 0 · Kırmızı 3 (25 maç · maç başı sarı 0,0)

Asker

Sarı 0 · Kırmızı 0 (25 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Lokomotiv Oslo 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 13-12). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Asker son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 18 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Lokomotiv Oslo 0 – Asker 2; 0 beraberlik var. Son maç: 13 Haziran 2026, Asker 6-0 Lokomotiv Oslo.

Sıralama
10. (29 p) – 1. (67 p)
Form (son 5)
MGGMG – GGGGM
H2H (G-B-M)
0-0-2 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %92
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%58 – %92
iddaa MS 1-0-2
3,78 – 4,28 – 1,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Lokomotiv Oslo iç saha 12 maçta maç başına 1,92 gol attı, 2,00 gol yedi; Asker dış saha 12 maçta 3,42 attı, 1,58 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Lokomotiv Oslo %67, Asker %92. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lokomotiv Oslo %58, Asker %92. İlk yarıyı önde kapatma: Lokomotiv Oslo 4/12, Asker 8/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,78, 0 – 4,28, 2 – 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,14, Yok 3,24.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %79; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 31 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 3. Division · Grup 1 puan durumu · Group A

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Asker 262222 8936 +5368 GGGGB
2Heming 261655 6940 +2953 BBGGG
3Gamle Oslo 261439 7348 +2545 BGMBM
4IF Ready 261367 7148 +2345 GGMGG
5Bærum 2612410 7252 +2040 MMGBB
6Vålerenga II 2613112 5668 -1240 GGMMM
7Union Carl Berner 2612212 4544 +138 GMGMM
8Frigg 269710 5766 -934 MMMMB
9KFUM II 2610412 5666 -1034 MBGGG
10SF Grei 2610115 5073 -2331 GGGGG
11Lokomotiv Oslo 269314 4872 -2430 MGGMB
12Ullern 269215 5463 -929 GMMGG
13Nordstrand 266218 3668 -3220 MMMMM
14Konnerud 265219 4173 -3217 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Asker 131201 4817 +3136
2Vålerenga II 131003 3226 +630
3Heming 13922 3517 +1829
4Gamle Oslo 13823 4523 +2226
5Bærum 13814 4225 +1725
6IF Ready 13733 3722 +1524
7Lokomotiv Oslo 13715 2324 -122
8Union Carl Berner 13625 2420 +420
9KFUM II 13616 3329 +419
10Frigg 13454 2726 +117
11SF Grei 13517 2841 -1316
12Konnerud 13427 2631 -514
13Ullern 13418 2634 -813
14Nordstrand 13319 2036 -1610
#TakımOGBMAYAVP
1Asker 131021 4119 +2232
2Heming 13733 3423 +1124
3IF Ready 13634 3426 +821
4Gamle Oslo 13616 2825 +319
5Union Carl Berner 13607 2124 -318
6Frigg 13526 3040 -1017
7Ullern 13517 2829 -116
8Bærum 13436 3027 +315
9SF Grei 13508 2232 -1015
10KFUM II 13436 2337 -1415
11Nordstrand 13319 1632 -1610
12Vålerenga II 13319 2442 -1810
13Lokomotiv Oslo 13229 2548 -238
14Konnerud 131012 1542 -273

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,78X4,2821,45

Çifte şans

1X1,90121,07X21,09

Karşılıklı gol

Var1,14Yok3,24

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 3. Division · Grup 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.