← Maçlar
Norveç · 3. Division · Grup 1 · 26. hafta1 Kasım 2026 · 14:00 TSİ

FK Union Carl Berner 0-3 Heming: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FK Union Carl Berner
0–3İY 0–1
Heming
Maç sonu

FK Union Carl Berner 0–3 Heming (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

FK Union Carl Berner – Heming maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: U. Ferrer 36', 75', S. Sorlie 67' (Heming).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FK Union Carl Berner üstte · Heming altta

01530İY607590 36' gol: U. Ferrer (Heming)67' gol: S. Sorlie (Heming)75' gol: U. Ferrer (Heming)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 36' gol: U. Ferrer (Heming)
  • 67' gol: S. Sorlie (Heming)
  • 75' gol: U. Ferrer (Heming)

Maç olayları

  1. FK Union Carl BernerHeming
  2. 75'Gol U. Ferrer 0–3
  3. 67'Gol S. Sorlie 0–2
  4. 36'Gol U. Ferrer 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FK Union Carl Berner
Toplam (26)İç saha (13)
Galibiyet%46 12/26%46 6/13
Beraberlik%8 2/26%15 2/13
Mağlubiyet%46 12/26%38 5/13
Heming
Toplam (26)Dış saha (13)
Galibiyet%62 16/26%54 7/13
Beraberlik%19 5/26%23 3/13
Mağlubiyet%19 5/26%23 3/13

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FK Union Carl Berner
Toplam (26)İç saha (13)
Attığı gol / maç1,73 (45 gol)1,85 (24 gol)
Yediği gol / maç1,69 (44 gol)1,54 (20 gol)
Heming
Toplam (26)Dış saha (13)
Attığı gol / maç2,65 (69 gol)2,62 (34 gol)
Yediği gol / maç1,54 (40 gol)1,77 (23 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FK Union Carl Berner
Toplam (26)İç saha (13)
KG Var%58 15/26%62 8/13
1,5 Üst%85 22/26%92 12/13
2,5 Üst%65 17/26%62 8/13
3,5 Üst%38 10/26%31 4/13
Gol yememe%27 7/26%23 3/13
Heming
Toplam (26)Dış saha (13)
KG Var%65 17/26%69 9/13
1,5 Üst%92 24/26%100 13/13
2,5 Üst%77 20/26%77 10/13
3,5 Üst%62 16/26%62 8/13
Gol yememe%31 8/26%23 3/13

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FK Union Carl Berner
Toplam (26)İç saha (13)
Önde%38 10/26%38 5/13
Berabere%31 8/26%31 4/13
Geride%31 8/26%31 4/13
Heming
Toplam (26)Dış saha (13)
Önde%50 13/26%46 6/13
Berabere%38 10/26%46 6/13
Geride%12 3/26%8 1/13

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FK Union Carl Berner (26 maç)

1/191/X01/21X/13X/X2X/232/102/X02/28

Heming (26 maç)

1/1121/X11/20X/14X/X4X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FK Union Carl Berner (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 5
16-30 9 4
31-45 13 8
46-60 2 8
61-75 11 10
76-90 6 9

Heming (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 3
16-30 11 4
31-45 15 5
46-60 11 7
61-75 12 7
76-90 14 14

Kartlar

FK Union Carl Berner

Sarı 0 · Kırmızı 1 (26 maç · maç başı sarı 0,0)

Heming

Sarı 1 · Kırmızı 3 (26 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 182 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Union Carl Berner için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 10, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Heming son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 16 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Union Carl Berner 0 – Heming 1; 0 beraberlik var. Son maç: 30 Mayıs 2026, Heming 2-0 Union Carl Berner.

Sıralama
7. (38 p) – 2. (50 p)
Form (son 5)
MGMGB – GGBBG
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%58 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,21 – 3,65 – 2,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Union Carl Berner iç saha 12 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,42 gol yedi; Heming dış saha 12 maçta 2,58 attı, 1,92 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %58, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Union Carl Berner %67, Heming %75. İlk yarıyı önde kapatma: Union Carl Berner 5/12, Heming 5/12.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,21, 0 – 3,65, 2 – 2,18. Karşılıklı Gol: Var 1,09, Yok 3,73.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %71; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Norveç · 3. Division · Grup 1 puan durumu · Group A

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Asker 262222 8936 +5368 GGGGB
2Heming 261655 6940 +2953 BBGGG
3Gamle Oslo 261439 7348 +2545 BGMBM
4IF Ready 261367 7148 +2345 GGMGG
5Bærum 2612410 7252 +2040 MMGBB
6Vålerenga II 2613112 5668 -1240 GGMMM
7Union Carl Berner 2612212 4544 +138 GMGMM
8Frigg 269710 5766 -934 MMMMB
9KFUM II 2610412 5666 -1034 MBGGG
10SF Grei 2610115 5073 -2331 GGGGG
11Lokomotiv Oslo 269314 4872 -2430 MGGMB
12Ullern 269215 5463 -929 GMMGG
13Nordstrand 266218 3668 -3220 MMMMM
14Konnerud 265219 4173 -3217 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Asker 131201 4817 +3136
2Vålerenga II 131003 3226 +630
3Heming 13922 3517 +1829
4Gamle Oslo 13823 4523 +2226
5Bærum 13814 4225 +1725
6IF Ready 13733 3722 +1524
7Lokomotiv Oslo 13715 2324 -122
8Union Carl Berner 13625 2420 +420
9KFUM II 13616 3329 +419
10Frigg 13454 2726 +117
11SF Grei 13517 2841 -1316
12Konnerud 13427 2631 -514
13Ullern 13418 2634 -813
14Nordstrand 13319 2036 -1610
#TakımOGBMAYAVP
1Asker 131021 4119 +2232
2Heming 13733 3423 +1124
3IF Ready 13634 3426 +821
4Gamle Oslo 13616 2825 +319
5Union Carl Berner 13607 2124 -318
6Frigg 13526 3040 -1017
7Ullern 13517 2829 -116
8Bærum 13436 3027 +315
9SF Grei 13508 2232 -1015
10KFUM II 13436 2337 -1415
11Nordstrand 13319 1632 -1610
12Vålerenga II 13319 2442 -1810
13Lokomotiv Oslo 13229 2548 -238
14Konnerud 131012 1542 -273

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 20:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,21X3,6522,18

Çifte şans

1X1,36121,12X21,34

Karşılıklı gol

Var1,09Yok3,73

3,5 Alt / Üst

Alt1,94Üst1,49

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 3. Division · Grup 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.