Liverpool 2-0 Brighton: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Liverpool 2–0 Brighton (25 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 13–16, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %36–%64, korner 4–2.
Maç özeti
Liverpool – Brighton maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Pascal Groß (kendi kalesine) 17', Alexander Isak 21' (Liverpool). xG: Liverpool 1,0 – 1,4 Brighton.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Liverpool: Andoni Iraola · Brighton: F. Hürzeler
Maç akışı
Liverpool üstte · Brighton altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' oyuncu değişikliği: Ferdi Kadıoğlu ↔ Costinha (Brighton)
- 17' kendi kalesine gol: Pascal Groß (Liverpool)
- 21' gol: Alexander Isak (Liverpool)
- 45' oyuncu değişikliği: Olivier Boscagli ↔ Jack Hinshelwood (Brighton)
- 45+3' sarı kart: Olivier Boscagli (Brighton)
- 54' oyuncu değişikliği: Chema Andrés ↔ Malick Yalcouyé (Brighton)
- 65' oyuncu değişikliği: Florian Wirtz ↔ Treymaurice Nyoni (Liverpool)
- 73' sarı kart: Costinha (Brighton)
- 75' oyuncu değişikliği: Yasin Ayari ↔ Georginio Rutter (Brighton)
- 77' oyuncu değişikliği: Bradley Barcola ↔ Rio Ngumoha (Liverpool)
- 77' oyuncu değişikliği: Alexander Isak ↔ Lewis Koumas (Liverpool)
- 88' oyuncu değişikliği: Milos Kerkez ↔ Konstantinos Tsimikas (Liverpool)
Maç olayları
- LiverpoolBrighton
- Milos Kerkez ↔ Konstantinos TsimikasOyuncu değişikliği88'
- Bradley Barcola ↔ Rio NgumohaOyuncu değişikliği77'
- Alexander Isak ↔ Lewis KoumasOyuncu değişikliği77'
- 75'Yasin Ayari ↔ Georginio RutterOyuncu değişikliği
- 73'CostinhaSarı kart
- Florian Wirtz ↔ Treymaurice NyoniOyuncu değişikliği65'
- 54'Chema Andrés ↔ Malick YalcouyéOyuncu değişikliği
- 45+3'Olivier BoscagliSarı kart
- 45'Olivier Boscagli ↔ Jack HinshelwoodOyuncu değişikliği
- Gol Alexander Isak 2–0Asist: Bradley Barcola21'
- Kendi kalesine gol Pascal Groß 1–0Kendi kalesine17'
- 6'Ferdi Kadıoğlu ↔ CostinhaOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol)ligde 4.–6. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,67 (24 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,32 yüksek | 2,20 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,78 (7 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,57 düşük | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9ligde 17. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9ligde 11. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9ligde 19. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9ligde 5.–9. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %67 6/9 | %60 3/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 2,4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 6,4 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Geride | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Liverpool (9 maç)
Brighton (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Liverpool (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Brighton (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Kartlar
Liverpool
Sarı 22 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,4)
Brighton
Sarı 20 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Liverpool: iç saha, 5 maç · Brighton: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Liverpool – Brighton ilk 11'ler
Liverpool · 4-2-3-1
- 1Alisson BeckerK
- 33R. AraújoD
- 5J. JacquetD
- 4V. van DijkD
- 6M. KerkezD88' oyundan çıktı 88. dk
- 38R. GravenberchO
- 10A. Mac AllisterO
- 29B. BarcolaO21' asist 21. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 7F. WirtzO65' oyundan çıktı 65. dk
- 18C. GakpoO
- 9A. IsakF21' gol 21. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 73R. NgumohaF77' oyuna girdi 77. dk
- 25G. MamardashviliK
- 2J. GomezD
- 21K. TsimikasD88' oyuna girdi 88. dk
- 3W. EndoO
- 42T. NyoniO65' oyuna girdi 65. dk
- 53J. McConnellO
- 14F. ChiesaF
- 67L. KoumasF77' oyuna girdi 77. dk
Teknik direktör: Andoni Iraola
Brighton · 4-2-3-1
- 1B. VerbruggenK
- 24F. KadıoğluD6' oyundan çıktı 6. dk
- 44L. VuškovićD
- 5L. DunkD
- 21O. BoscagliD45' oyundan çıktı 45. dk45+3' sarı kart 45+3. dk
- 13P. GroßO17' kendi kalesine 17. dk
- 14José María Andrés BaixauliO54' oyundan çıktı 54. dk
- 25D. GómezO
- 26Y. AyariO75' oyundan çıktı 75. dk
- 29M. De CuyperO
- 19C. KostoulasF
- 12P. DavidF
- 15I. OsmanF
- 10G. RutterF75' oyuna girdi 75. dk
- 35M. YalcouyéO54' oyuna girdi 54. dk
- 33M. O'RileyO
- 8J. HinshelwoodO45' oyuna girdi 45. dk
- 20CostinhaD6' oyuna girdi 6. dk73' sarı kart 73. dk
- 3J. HadjamD
- 23J. SteeleK
Teknik direktör: F. Hürzeler
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İngiltere · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Liverpool 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 13-10). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Brighton 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 14-0). Öne çıkan: 5 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 21 maçta galibiyetler Liverpool 12 – Brighton 5; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Brighton 2-1 Liverpool.
- Sıralama
- 5. (12 p) – 3. (16 p)
- Form (son 5)
- GGGMG – BGGGG
- H2H (G-B-M)
- 12-4-5 (21 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %29
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 3,47 – 2,87
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Liverpool bu sezon 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,14 gol yedi; Brighton bu sezon 7 maçta 3,29 attı, 0,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Liverpool %57, Brighton %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Liverpool %43, Brighton %29. İlk yarıyı önde kapatma: Liverpool 1/7, Brighton 4/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Liverpool 4,9, Brighton 5,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Liverpool 2,6, Brighton 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,47, 2 – 2,87. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,22, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,36.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %64; KG var ortalaması %36; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 27 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 10 | +10 | 27 |
| 2 | Manchester City | 10 | +8 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Newcastle | 10 | -3 | 12 |
| 12 | Aston Villa | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Hull City | 10 | 0 | 11 |
| 14 | Ipswich | 9 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 10 | -2 | 10 |
| 16 | Nottingham Forest | 10 | -4 | 9 |
| 17 | Coventry | 10 | -9 | 9 |
| 18 | Manchester United | 9 | -5 | 7 |
| 19 | Crystal Palace | 9 | -12 | 7 |
| 20 | Sunderland | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Manchester City | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Brighton | 4 | +12 | 10 |
| 4 | Brentford | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Chelsea | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Everton | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Leeds | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Bournemouth | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Hull City | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Tottenham | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Ipswich | 4 | 0 | 7 |
| 12 | Coventry | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Aston Villa | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Newcastle | 5 | -1 | 5 |
| 16 | Liverpool | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Manchester United | 4 | -1 | 4 |
| 18 | Nottingham Forest | 5 | -1 | 4 |
| 19 | Sunderland | 4 | -3 | 4 |
| 20 | Crystal Palace | 4 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Liverpool | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Brighton | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Manchester City | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Newcastle | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Aston Villa | 4 | -2 | 7 |
| 7 | Chelsea | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Everton | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Leeds | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Tottenham | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Nottingham Forest | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Brentford | 4 | 0 | 4 |
| 14 | Bournemouth | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Hull City | 5 | -2 | 4 |
| 16 | Ipswich | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Crystal Palace | 5 | -8 | 4 |
| 18 | Manchester United | 5 | -4 | 3 |
| 19 | Coventry | 5 | -7 | 3 |
| 20 | Sunderland | 5 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
