← Maçlar
İngiltere · Premier Lig · 8. hafta25 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Crystal Palace 0-2 Newcastle United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Crystal Palace
0–2İY 0–0
Newcastle United
Maç sonu

Crystal Palace 0–2 Newcastle United (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–10, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %52–%48, korner 6–4.

Maç özeti

Crystal Palace – Newcastle United maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: William Osula 47', Harvey Barnes 58' (Newcastle United). xG: Crystal Palace 1,7 – 1,0 Newcastle United.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Crystal Palace: P. Sage · Newcastle United: M. Jaissle

Maç akışı

Crystal Palace üstte · Newcastle United altta

01530İY607590 36' sarı kart: Nico González (Newcastle United)45+1' sarı kart: Fabian Schär (Newcastle United)47' gol: William Osula (Newcastle United)58' gol: Harvey Barnes (Newcastle United)62' oyuncu değişikliği: Jean-Philippe Mateta ↔ Eddie Nketiah (Crystal Palace)↔63' oyuncu değişikliği: Dwight McNeil ↔ Dario Osorio (Crystal Palace)↔75' sarı kart: Yeremy Pino (Crystal Palace)77' oyuncu değişikliği: William Osula ↔ Yoane Wissa (Newcastle United)↔77' oyuncu değişikliği: Joe Willock ↔ Jacob Ramsey (Newcastle United)↔77' oyuncu değişikliği: Harvey Barnes ↔ Anthony Elanga (Newcastle United)↔78' sarı kart: Lewis Hall (Newcastle United)79' sarı kart: Anan Khalaili (Crystal Palace)85' oyuncu değişikliği: Joelinton ↔ Sean Steur (Newcastle United)↔90+3' sarı kart: Jaydee Canvot (Crystal Palace)90+5' oyuncu değişikliği: Amar Dedić ↔ Malick Thiaw (Newcastle United)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 36' sarı kart: Nico González (Newcastle United)
  • 45+1' sarı kart: Fabian Schär (Newcastle United)
  • 47' gol: William Osula (Newcastle United)
  • 58' gol: Harvey Barnes (Newcastle United)
  • 62' oyuncu değişikliği: Jean-Philippe Mateta ↔ Eddie Nketiah (Crystal Palace)
  • 63' oyuncu değişikliği: Dwight McNeil ↔ Dario Osorio (Crystal Palace)
  • 75' sarı kart: Yeremy Pino (Crystal Palace)
  • 77' oyuncu değişikliği: William Osula ↔ Yoane Wissa (Newcastle United)
  • 77' oyuncu değişikliği: Joe Willock ↔ Jacob Ramsey (Newcastle United)
  • 77' oyuncu değişikliği: Harvey Barnes ↔ Anthony Elanga (Newcastle United)
  • 78' sarı kart: Lewis Hall (Newcastle United)
  • 79' sarı kart: Anan Khalaili (Crystal Palace)
  • 85' oyuncu değişikliği: Joelinton ↔ Sean Steur (Newcastle United)
  • 90+3' sarı kart: Jaydee Canvot (Crystal Palace)
  • 90+5' oyuncu değişikliği: Amar Dedić ↔ Malick Thiaw (Newcastle United)

Maç olayları

  1. Crystal PalaceNewcastle United
  2. 90+5'Amar Dedić ↔ Malick ThiawOyuncu değişikliği
  3. Jaydee CanvotSarı kart90+3'
  4. 85'Joelinton ↔ Sean SteurOyuncu değişikliği
  5. Anan KhalailiSarı kart79'
  6. 78'Lewis HallSarı kart
  7. 77'William Osula ↔ Yoane WissaOyuncu değişikliği
  8. 77'Joe Willock ↔ Jacob RamseyOyuncu değişikliği
  9. 77'Harvey Barnes ↔ Anthony ElangaOyuncu değişikliği
  10. Yeremy PinoSarı kart75'
  11. Dwight McNeil ↔ Dario OsorioOyuncu değişikliği63'
  12. Jean-Philippe Mateta ↔ Eddie NketiahOyuncu değişikliği62'
  13. 58'Gol Harvey Barnes 0–2Asist: Amar Dedić
  14. 53'Joe WillockVAR: gol iptal
  15. 47'Gol William Osula 0–1Asist: Jacob Murphy
  16. 45+1'Fabian SchärSarı kart
  17. 36'Nico GonzálezSarı kart

Maç istatistikleri

Crystal PalaceNewcastle United
52%Topa sahip olma48%
1,74Beklenen gol (xG)1,03
16Toplam şut10
4İsabetli şut2
7İsabetsiz şut4
5Engellenen şut4
9Ceza sahası içi şut7
7Ceza sahası dışı şut3
6Korner4
4Ofsayt1
12Faul10
3Sarı kart3
0Kırmızı kart0
0Kurtarış4
375Pas347
261İsabetli pas248

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Crystal Palace
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%22 2/9%25 1/4
Beraberlik%11 1/9%0 0/4
Mağlubiyet%67 6/9%75 3/4
Newcastle United
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%30 3/10%20 1/5
Mağlubiyet%40 4/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Crystal Palace
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)ligde 14.–18. · lig ortalamasından 0,35 düşük1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç2,33 (21 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,98 yüksek2,50 (10 gol)
Newcastle United
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)ligde 8. · lig ortalamasında1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,60 (16 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,25 yüksek1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Crystal Palace
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%44 4/9ligde 13.–14. · lig ortalamasından 4 puan düşük%75 3/4
1,5 Üst%89 8/9%100 4/4
2,5 Üst%56 5/9ligde 5.–9. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%75 3/4
3,5 Üst%56 5/9%75 3/4
Gol yememe%11 1/9%0 0/4
Newcastle United
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10ligde 3.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%80 8/10%100 5/5
2,5 Üst%50 5/10ligde 10. · lig ortalamasından 3 puan yüksek%40 2/5
3,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Gol yememe%20 2/10%40 2/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Crystal Palace
Toplam (9)İç saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)10,210,3
7,5 Üst%78 7/9%100 4/4
8,5 Üst%56 5/9%75 3/4
9,5 Üst%44 4/9%50 2/4
10,5 Üst%44 4/9%50 2/4
Newcastle United
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,510,2
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%60 6/10%60 3/5
9,5 Üst%40 4/10%60 3/5
10,5 Üst%30 3/10%40 2/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Crystal Palace
Toplam (9)İç saha (4)
Maç başı kart3,34,5
2,5 Üst%78 7/9%100 4/4
3,5 Üst%44 4/9%75 3/4
4,5 Üst%33 3/9%50 2/4
5,5 Üst%11 1/9%25 1/4
Newcastle United
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart4,73,2
2,5 Üst%80 8/10%60 3/5
3,5 Üst%60 6/10%20 1/5
4,5 Üst%60 6/10%20 1/5
5,5 Üst%30 3/10%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Crystal Palace
Toplam (9)İç saha (4)
Maç başı isabetli şut9,49,8
6,5 Üst%78 7/9%75 3/4
7,5 Üst%78 7/9%75 3/4
8,5 Üst%78 7/9%75 3/4
9,5 Üst%67 6/9%75 3/4
Newcastle United
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut8,59,4
6,5 Üst%80 8/10%80 4/5
7,5 Üst%60 6/10%80 4/5
8,5 Üst%50 5/10%60 3/5
9,5 Üst%40 4/10%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Crystal Palace
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%11 1/9%25 1/4
Berabere%22 2/9%25 1/4
Geride%67 6/9%50 2/4
Newcastle United
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%20 2/10%0 0/5
Berabere%40 4/10%60 3/5
Geride%40 4/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Crystal Palace (9 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/212/112/X02/25

Newcastle United (10 maç)

1/111/X11/20X/12X/X1X/212/102/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Crystal Palace (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 0 2
31-45 3 3
46-60 2 3
61-75 1 1
76-90 1 1

Newcastle United (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 0 0
31-45 0 1
46-60 3 3
61-75 3 1
76-90 1 4

Kartlar

Crystal Palace

Sarı 13 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 1,4)

Newcastle United

Sarı 27 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Crystal Palace: iç saha, 4 maç · Newcastle United: dış saha, 5 maç

Crystal PalaceNewcastle United
%42,8Topa sahip olma%49,6
1,32Beklenen gol (xG)1,08
12,5Toplam şut11,2
4,0İsabetli şut4,0
8,8Ceza sahası içi şut7,0
5,0Korner5,0
362Pas412
%77Pas isabeti%79
2,8Kurtarış3,6
9,3Faul11,0
2,3Ofsayt2,2
1,8Sarı kart2,0
0,25Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,95Rakibin xG'si1,39
16,0Rakibin şutu13,8
5,8Rakibin isabetli şutu5,4
5,3Rakibin korneri5,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Crystal Palace – Newcastle United ilk 11'ler

Crystal Palace · 3-4-2-1

  1. 44W. BenítezK
  2. 26C. RichardsD
  3. 5A. DisasiD
  4. 6J. CanvotD90+3' sarı kart 90+3. dk
  5. 25A. KhalailiO79' sarı kart 79. dk
  6. 20A. WhartonO
  7. 18D. KamadaO
  8. 3T. MitchellO
  9. 11D. McNeilO63' oyundan çıktı 63. dk
  10. 10Yeremy PinoO75' sarı kart 75. dk
  11. 14J. MatetaF62' oyundan çıktı 62. dk
Yedekler

Teknik direktör: P. Sage

Newcastle United · 4-2-3-1

  1. 21L. HorníčekK
  2. 37A. DedićD58' asist 58. dk90+5' oyundan çıktı 90+5. dk
  3. 5F. SchärD45+1' sarı kart 45+1. dk
  4. 33D. BurnD
  5. 3L. HallD78' sarı kart 78. dk
  6. 6Nico GonzálezO36' sarı kart 36. dk
  7. 7JoelintonO85' oyundan çıktı 85. dk
  8. 23J. MurphyO47' asist 47. dk
  9. 28J. WillockO77' oyundan çıktı 77. dk
  10. 11H. BarnesO58' gol 58. dk77' oyundan çıktı 77. dk
  11. 10W. OsulaF47' gol 47. dk77' oyundan çıktı 77. dk
Yedekler

Teknik direktör: M. Jaissle

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Crystal Palace 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Newcastle United son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Crystal Palace 5, Newcastle United 7 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Crystal Palace 2-1 Newcastle United.

Sıralama
16. (7 p) – 14. (8 p)
Form (son 5)
BMMGB – MMGMG
H2H (G-B-M)
5-7-7 (19 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %71
Korner ort. (maç)
9,4
iddaa MS 1-0-2
2,60 – 3,33 – 2,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Crystal Palace bu sezon 7 maçta maç başına 1,29 gol attı, 2,43 gol yedi; Newcastle United bu sezon 7 maçta 1,43 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Crystal Palace %71, Newcastle United %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Crystal Palace %57, Newcastle United %71. İlk yarıyı önde kapatma: Crystal Palace 1/7, Newcastle United 2/7.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Crystal Palace 3,1, Newcastle United 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Crystal Palace 1,4, Newcastle United 2,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,60, 0 – 3,33, 2 – 2,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,29, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,47.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %64; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Premier Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Arsenal 10901 155 +1027 GGGGG
2Manchester City 10703 2113 +821 GGMMM
3Brighton 9612 247 +1719 GGGMG
4Chelsea 9513 1915 +416 MGGMG
5Everton 10442 1210 +216 BMMGG
6Liverpool 9432 119 +215 GMGGM
7Brentford 9351 169 +714 GBMBG
8Leeds 10352 108 +214 MBBMG
9Bournemouth 9333 1413 +112 MMGGG
10Tottenham 10334 1011 -112 BGGGM
11Newcastle 10334 1316 -312 MMGMB
12Aston Villa 9333 1013 -312 GBGGB
13Hull City 10253 1111 011 BMBBM
14Ipswich 9324 1418 -411 MGMBB
15Fulham 10244 1012 -210 MGGBB
16Nottingham Forest 10235 913 -49 MMBMG
17Coventry 10307 1019 -99 GMMGM
18Manchester United 9144 1015 -57 BBBMM
19Crystal Palace 9216 921 -127 BGMMM
20Sunderland 9126 717 -105 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Arsenal 5500 102 +815
2Manchester City 5401 117 +412
3Brighton 4310 131 +1210
4Brentford 5311 103 +710
5Chelsea 5311 138 +510
6Everton 5311 85 +310
7Leeds 5230 73 +49
8Bournemouth 5221 74 +38
9Hull City 5140 75 +27
10Tottenham 5212 76 +17
11Ipswich 4211 55 07
12Coventry 5203 79 -26
13Fulham 5122 78 -15
14Aston Villa 5122 67 -15
15Newcastle 5122 67 -15
16Liverpool 5122 46 -25
17Manchester United 4112 67 -14
18Nottingham Forest 5113 34 -14
19Sunderland 4112 14 -34
20Crystal Palace 4103 610 -43
#TakımOGBMAYAVP
1Arsenal 5401 53 +212
2Liverpool 4310 73 +410
3Brighton 5302 116 +59
4Manchester City 5302 106 +49
5Newcastle 5212 79 -27
6Aston Villa 4211 46 -27
7Chelsea 4202 67 -16
8Everton 5131 45 -16
9Fulham 5122 34 -15
10Leeds 5122 35 -25
11Tottenham 5122 35 -25
12Nottingham Forest 5122 69 -35
13Brentford 4040 66 04
14Bournemouth 4112 79 -24
15Hull City 5113 46 -24
16Ipswich 5113 913 -44
17Crystal Palace 5113 311 -84
18Manchester United 5032 48 -43
19Coventry 5104 310 -73
20Sunderland 5014 613 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,60X3,3322,19

Çifte şans

1X1,45121,20X21,32

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,47

1,5 Alt / Üst

Alt4,95Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,29Üst1,42

3,5 Alt / Üst

Alt1,49Üst2,13

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.