Lincoln Red 1-4 Twente: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lincoln Red 1–4 Twente (22 Ekim 2026). İlk yarı 1–2. Şut 4–25, isabetli şut 1–7, topa sahip olma %28–%72, korner 1–6.
Maç özeti
Lincoln Red – Twente maçı 1-4 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı. Goller: Nano 38' (Lincoln Red); T. van den Belt 19', 57', W. Weghorst 24', D. Weidmann 90+3' (Twente). xG: Lincoln Red 0,1 – 4,8 Twente.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Lincoln Red üstte · Twente altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' gol: T. van den Belt (Twente)
- 24' gol: W. Weghorst (Twente)
- 37' sarı kart: R. Nijstad (Twente)
- 38' gol: Nano (Lincoln Red)
- 43' sarı kart: Y. Taha (Twente)
- 57' gol: T. van den Belt (Twente)
- 58' oyuncu değişikliği: M. Pjaca ↔ S. Orjasaeter (Twente)
- 58' oyuncu değişikliği: Y. Taha ↔ K. Hlynsson (Twente)
- 63' oyuncu değişikliği: A. Romero Morillo ↔ T. Garcia (Lincoln Red)
- 63' oyuncu değişikliği: K. Gomez ↔ Manu (Lincoln Red)
- 77' oyuncu değişikliği: R. Zerrouki ↔ D. Weidmann (Twente)
- 77' oyuncu değişikliği: T. van den Belt ↔ J. Bawuah (Twente)
- 77' oyuncu değişikliği: A. Mula ↔ F. Alvarez (Lincoln Red)
- 83' oyuncu değişikliği: Y. Flalhi Idrissi ↔ N. Pinto (Lincoln Red)
- 85' oyuncu değişikliği: R. Propper ↔ J. Meilink (Twente)
- 90+3' gol: D. Weidmann (Twente)
Maç olayları
- Lincoln RedTwente
- 90+3'Gol D. Weidmann 1–4Asist: D. Rots
- 85'R. Propper ↔ J. MeilinkOyuncu değişikliği
- Y. Flalhi Idrissi ↔ N. PintoOyuncu değişikliği83'
- 77'R. Zerrouki ↔ D. WeidmannOyuncu değişikliği
- 77'T. van den Belt ↔ J. BawuahOyuncu değişikliği
- A. Mula ↔ F. AlvarezOyuncu değişikliği77'
- A. Romero Morillo ↔ T. GarciaOyuncu değişikliği63'
- K. Gomez ↔ ManuOyuncu değişikliği63'
- 58'M. Pjaca ↔ S. OrjasaeterOyuncu değişikliği
- 58'Y. Taha ↔ K. HlynssonOyuncu değişikliği
- 57'Gol T. van den Belt 1–3Asist: B. van Rooij
- 43'Y. TahaSarı kart
- Gol Nano 1–238'
- 37'R. NijstadSarı kart
- 24'Gol W. Weghorst 0–2Asist: T. van den Belt
- 19'Gol T. van den Belt 0–1Asist: W. Weghorst
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %100 3/3 | %100 1/1 |
| Beraberlik | %0 0/3 | %0 0/1 |
| Mağlubiyet | %0 0/3 | %0 0/1 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (6 gol) | 2,00 (4 gol) |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,67 (8 gol) | 4,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,67 (2 gol) | 1,00 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 1,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| Gol yememe | %33 1/3 | %0 0/1 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 5,5 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Berabere | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Geride | %33 1/3 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 1/3 | %100 1/1 |
| Berabere | %33 1/3 | %0 0/1 |
| Geride | %33 1/3 | %0 0/1 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lincoln Red (3 maç)
Twente (3 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lincoln Red (2 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Twente (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Kartlar
Lincoln Red
Sarı 5 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 1,7)
Twente
Sarı 4 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 54 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lincoln Red: tüm maçlar, 3 maç · Twente: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Lincoln Red – Twente ilk 11'ler
Lincoln Red · 4-4-2
- 13Jaylan HankinsK
- 66Julliani EerstelingD
- 6Bernardo LopesD
- 3Christian RutjensD
- 21NanoD38' gol 38. dk
- 19Yussef Flalhi IdrissiO83' oyundan çıktı 83. dk
- 22Graeme TorrillaO
- 8MandiO
- 10Álex MulaO
- 11Alvaro RomeroF63' oyundan çıktı 63. dk
- 9Kike GómezF63' oyundan çıktı 63. dk
- 18Toni GarcíaF63' oyuna girdi 63. dk
- 44Manuel ToledanoF
- 1Nauzet GarciaK
- 27Mark HammK
- 20Ethan BrittoD
- 2Ethan JolleyD
- 23JoeO
- 4Nico PintoO
- 7Lee CasciaroF
- 32Facundo AlvarezO77' oyuna girdi 77. dk
Twente · 4-1-4-1
- 16Joël DrommelK
- 28Bart van RooijD57' asist 57. dk
- 3Robin PröpperD85' oyundan çıktı 85. dk
- 4Ruud NijstadD37' sarı kart 37. dk
- 29Aske AdelgaardD
- 6Ramiz ZerroukiO77' oyundan çıktı 77. dk
- 11Daan RotsO90+3' asist 90+3. dk
- 10Younes TahaO43' sarı kart 43. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 20Thomas Van den BeltO19' gol 19. dk24' asist 24. dk57' gol 57. dk+1
- 7Marko PjacaO58' oyundan çıktı 58. dk
- 9Wout WeghorstF19' asist 19. dk24' gol 24. dk
- 27Sondre ØrjasæterF58' oyuna girdi 58. dk
- 14Kristian HlynssonO58' oyuna girdi 58. dk
- 31Yannick GerritsenK
- 22Remko PasveerK
- 39Jip MeilinkD85' oyuna girdi 85. dk
- 24Krzysztof KurowskiD
- 2Michał RosiakD
- 18Jordy BawuahO77' oyuna girdi 77. dk
- 26Benjamin NagelO
- 8Daouda WeidmannO77' oyuna girdi 77. dk90+3' gol 90+3. dk
- 25Lucas Vennegoor of HesselinkF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Dünya · Konferans Ligi puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Lincoln Red son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 4 gol yedi. Twente son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi.
Gol istatistikleri
Lincoln Red bu sezon 3 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,33 gol yedi; Twente bu sezon 5 maçta 2,40 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lincoln Red %33, Twente %40. İlk yarıyı önde kapatma: Lincoln Red 0/3, Twente 2/5.
- Sıralama
- 27. (0 p) – 14. (3 p)
- Form (son 5)
- GMGBG – MGBGG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %40
- Korner ort. (maç)
- 11,9
- iddaa MS 1-0-2
- 13,75 – 7,63 – 1,06
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Lincoln Red 3,3, Twente 7,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,9. Maç başına kart: Lincoln Red 3,3, Twente 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 13,75, 0 – 7,63, 2 – 1,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,05, Üst 1,23. Karşılıklı Gol: Var 1,81, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %37; maç başına toplam korner ortalaması 11,9; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 22 Ekim 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Dünya · Konferans Ligi puan durumu · UEFA Conference League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Panathinaikos | 3 | +6 | 9 |
| 3 | Twente | 3 | +6 | 9 |
| 4 | Monaco | 3 | +6 | 9 |
| 5 | Brighton | 3 | +5 | 7 |
| 6 | Brann | 3 | +4 | 7 |
| 7 | FC Copenhagen | 3 | +4 | 7 |
| 8 | Universitatea Craiova | 3 | +4 | 7 |
| 9 | Mjallby AIF | 3 | +4 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | +3 | 7 |
| 11 | Ajax | 3 | +6 | 6 |
| 12 | Trabzonspor | 3 | +3 | 6 |
| 13 | HNK Hajduk Split | 3 | +1 | 6 |
| 14 | SC Freiburg | 3 | -1 | 6 |
| 15 | FK Crvena Zvezda | 3 | 0 | 4 |
| 16 | Atalanta | 3 | 0 | 4 |
| 17 | SC Braga | 3 | -1 | 4 |
| 18 | Gent | 3 | -1 | 4 |
| 19 | Riga | 3 | 0 | 3 |
| 20 | FC Thun | 3 | 0 | 3 |
| 21 | Borac Banja Luka | 3 | -1 | 3 |
| 22 | Lincoln Red Imps | 3 | -3 | 3 |
| 23 | FK Jablonec | 3 | -1 | 2 |
| 24 | Aarhus | 3 | -1 | 2 |
| 25 | FC Nordsjaelland | 3 | -2 | 2 |
| 26 | Egnatia Rrogozhinë | 3 | -2 | 2 |
| 27 | Kairat | 3 | -4 | 2 |
| 28 | CSKA Sofia | 3 | -2 | 1 |
| 29 | FC Iberia 1999 | 3 | -3 | 1 |
| 30 | Pafos | 3 | -4 | 1 |
| 31 | Getafe | 3 | -4 | 1 |
| 32 | Heart Of Midlothian | 3 | -4 | 1 |
| 33 | KuPS | 3 | -4 | 1 |
| 34 | FC Midtjylland | 3 | -6 | 1 |
| 35 | Inter Club d'Escaldes | 3 | -5 | 0 |
| 36 | Kauno Žalgiris | 3 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | +5 | 6 |
| 2 | FC Lugano | 2 | +4 | 6 |
| 3 | FC Copenhagen | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Mjallby AIF | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Twente | 2 | +3 | 6 |
| 6 | Panathinaikos | 2 | +2 | 6 |
| 7 | Atalanta | 2 | +2 | 4 |
| 8 | St. Truiden | 2 | +2 | 4 |
| 9 | Universitatea Craiova | 2 | +2 | 4 |
| 10 | FK Crvena Zvezda | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Brighton | 1 | +4 | 3 |
| 12 | Ajax | 1 | +2 | 3 |
| 13 | Borac Banja Luka | 1 | +2 | 3 |
| 14 | SC Braga | 1 | +2 | 3 |
| 15 | FC Thun | 2 | +1 | 3 |
| 16 | SC Freiburg | 1 | +1 | 3 |
| 17 | Brann | 1 | +1 | 3 |
| 18 | HNK Hajduk Split | 1 | +1 | 3 |
| 19 | Trabzonspor | 2 | +1 | 3 |
| 20 | Gent | 1 | +1 | 3 |
| 21 | Lincoln Red Imps | 2 | -2 | 3 |
| 22 | Riga | 2 | 0 | 2 |
| 23 | Aarhus | 2 | 0 | 2 |
| 24 | FC Nordsjaelland | 1 | 0 | 1 |
| 25 | Egnatia Rrogozhinë | 1 | 0 | 1 |
| 26 | FC Iberia 1999 | 1 | 0 | 1 |
| 27 | Heart Of Midlothian | 1 | 0 | 1 |
| 28 | Pafos | 1 | 0 | 1 |
| 29 | FK Jablonec | 1 | 0 | 1 |
| 30 | KuPS | 2 | -2 | 1 |
| 31 | CSKA Sofia | 1 | -1 | 0 |
| 32 | Inter Club d'Escaldes | 1 | -2 | 0 |
| 33 | Kauno Žalgiris | 1 | -3 | 0 |
| 34 | Getafe | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Kairat | 1 | -4 | 0 |
| 36 | FC Midtjylland | 2 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Brann | 2 | +3 | 4 |
| 2 | Brighton | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Ajax | 2 | +4 | 3 |
| 4 | Panathinaikos | 1 | +4 | 3 |
| 5 | FC Lugano | 1 | +3 | 3 |
| 6 | Twente | 1 | +3 | 3 |
| 7 | Trabzonspor | 1 | +2 | 3 |
| 8 | Universitatea Craiova | 1 | +2 | 3 |
| 9 | Monaco | 1 | +1 | 3 |
| 10 | St. Truiden | 1 | +1 | 3 |
| 11 | HNK Hajduk Split | 2 | 0 | 3 |
| 12 | SC Freiburg | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Kairat | 2 | 0 | 2 |
| 14 | FC Copenhagen | 1 | 0 | 1 |
| 15 | FC Midtjylland | 1 | 0 | 1 |
| 16 | Getafe | 1 | 0 | 1 |
| 17 | Mjallby AIF | 1 | 0 | 1 |
| 18 | Riga | 1 | 0 | 1 |
| 19 | CSKA Sofia | 2 | -1 | 1 |
| 20 | FK Jablonec | 2 | -1 | 1 |
| 21 | Egnatia Rrogozhinë | 2 | -2 | 1 |
| 22 | FC Nordsjaelland | 2 | -2 | 1 |
| 23 | Gent | 2 | -2 | 1 |
| 24 | SC Braga | 2 | -3 | 1 |
| 25 | FK Crvena Zvezda | 1 | -1 | 0 |
| 26 | Lincoln Red Imps | 1 | -1 | 0 |
| 27 | Aarhus | 1 | -1 | 0 |
| 28 | FC Thun | 1 | -1 | 0 |
| 29 | Atalanta | 1 | -2 | 0 |
| 30 | KuPS | 1 | -2 | 0 |
| 31 | Borac Banja Luka | 2 | -3 | 0 |
| 32 | FC Iberia 1999 | 2 | -3 | 0 |
| 33 | Inter Club d'Escaldes | 2 | -3 | 0 |
| 34 | Pafos | 2 | -4 | 0 |
| 35 | Heart Of Midlothian | 2 | -4 | 0 |
| 36 | Kauno Žalgiris | 2 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Konferans Ligi'de oynanan diğer maçlar
- 17:30 K Almaty 1–5 Panathinaikos
- 19:45 FC Iberia 1999 1–1 Mjallby
- 19:45 Getafe 2–5 Lugano
- 19:45 Inter Club De Escaldes 1–3 Un. Craiova
- 19:45 Jablonec 0–0 Brighton
- 19:45 Nordsjælland 2–2 CSKA Sofya
- 19:45 Pafos FC 1–1 Riga FC
- 19:45 Trabzonspor 2–0 Hearts
- 19:45 Zalgiris Kaunas 1–4 Brann
- 22:00 AGF Aarhus 1–1 KF Egnatia Rrogozhine
- 22:00 Ajax 2–0 Atalanta
- 22:00 Banja Luka 2–0 Kuopion
- 22:00 Braga 2–0 KAA Gent
- 22:00 Midtjylland 0–1 St. Truidense
- 22:00 Monaco 3–0 Freiburg
- 22:00 Thun 0–1 Hajduk Split
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
