Linares Deportivo – Sevilla Atletico
Linares Deportivo – Sevilla Atletico: 8 Kasım 14:00, İspanya · Segunda División RFEF · Grup 4. Bu sezon Linares Deportivo evinde 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Sevilla Atletico deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Municipal de Linarejos, Linares
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Linares Deportivo | Sevilla Atletico |
|---|---|---|
| Lig sırası | 8. · 13 puan | 7. · 13 puan |
| Form (son 5) | GGBBB | BMBGB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,75 – 0,75 | 1,25 – 2,00 |
| 2,5 Üst biten | %25 | %50 |
| Karşılıklı gol | %50 | %50 |
| Gol yemediği | %25 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | 3-0-1 (4 maç, Linares Deportivo bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Linares Deportivo iç sahada (4 maç), Sevilla Atletico deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Linares Deportivo iç sahada (4 maç) · Sevilla Atletico deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Linares Deportivo iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Sevilla Atletico deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiLinares Deportivo
8. sıra · 13 puan · 9 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBBB
- 01.11 Badajoz 1–1 Linares Deportivo B
- 24.10 Don Benito 1–1 Linares Deportivo B
- 18.10 Linares Deportivo 0–0 Recreativo Huelva B
- 11.10 Linares Deportivo 2–1 Antoniano G
- 04.10 Atlético Central 0–1 Linares Deportivo G
Sevilla Atletico
7. sıra · 13 puan · 9 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBGB
- 01.11 Sevilla Atletico 1–1 Puente Genil B
- 25.10 Sevilla Atletico 2–0 Tenerife II G
- 18.10 Antoniano 3–3 Sevilla Atletico B
- 11.10 Mijas Las Lagunas 3–1 Sevilla Atletico M
- 04.10 Sevilla Atletico 2–2 Badajoz B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Linares Deportivo son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 5 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sevilla Atletico için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 9, yenilen 9.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Linares Deportivo 3 – Sevilla Atletico 1; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 4,25 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Mayıs 2022, Sevilla Atletico 1-4 Linares Deportivo.
Gol istatistikleri
Linares Deportivo iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 0,75 gol yedi; Sevilla Atletico dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Linares Deportivo %50, Sevilla Atletico %50. İlk yarıyı önde kapatma: Linares Deportivo 1/4, Sevilla Atletico 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,21, 0 – 2,94, 2 – 2,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
- Sıralama
- 8. (13 p) – 7. (13 p)
- Form (son 5)
- BBBGG – BGBMB
- H2H (G-B-M)
- 3-0-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,21 – 2,94 – 2,49
Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (10 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (13 gol) | 2,00 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Geride | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Geride | %44 4/9 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Linares Deportivo (9 maç)
Sevilla Atletico (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Linares Deportivo (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Sevilla Atletico (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 5 | 0 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Linares Deportivo
Sarı 1 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,1)
Sevilla Atletico
Sarı 1 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 4 puan durumu · Group 4
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recreativo Huelva | 10 | +13 | 21 |
| 2 | Ciudad de Lucena | 10 | +7 | 19 |
| 3 | Don Benito | 9 | +4 | 17 |
| 4 | Badajoz | 10 | +3 | 17 |
| 5 | Real Betis II | 9 | +5 | 15 |
| 6 | Mijas Las Lagunas | 10 | +4 | 15 |
| 7 | Sevilla Atletico | 9 | +2 | 13 |
| 8 | Linares Deportivo | 9 | 0 | 13 |
| 9 | Puente Genil | 9 | +2 | 12 |
| 10 | Xerez | 9 | +1 | 12 |
| 11 | Estepona | 9 | -2 | 12 |
| 12 | Atlético Central | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Sanluqueño | 9 | +1 | 10 |
| 14 | Tenerife II | 9 | -3 | 10 |
| 15 | Marbella | 9 | -4 | 7 |
| 16 | Antoniano | 9 | -8 | 6 |
| 17 | Tamaraceite | 9 | -10 | 6 |
| 18 | Las Palmas II | 9 | -12 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Recreativo Huelva | 5 | +11 | 13 |
| 2 | Don Benito | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Ciudad de Lucena | 5 | +3 | 10 |
| 4 | Badajoz | 5 | +2 | 10 |
| 5 | Sevilla Atletico | 5 | +5 | 9 |
| 6 | Atlético Central | 4 | +4 | 9 |
| 7 | Mijas Las Lagunas | 4 | +6 | 8 |
| 8 | Sanluqueño | 4 | +4 | 8 |
| 9 | Puente Genil | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Estepona | 5 | 0 | 8 |
| 11 | Xerez | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Marbella | 5 | +1 | 6 |
| 13 | Tenerife II | 4 | 0 | 6 |
| 14 | Tamaraceite | 5 | -3 | 6 |
| 15 | Real Betis II | 4 | +2 | 5 |
| 16 | Linares Deportivo | 4 | 0 | 5 |
| 17 | Antoniano | 5 | -1 | 5 |
| 18 | Las Palmas II | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Betis II | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Ciudad de Lucena | 5 | +4 | 9 |
| 3 | Recreativo Huelva | 5 | +2 | 8 |
| 4 | Linares Deportivo | 5 | 0 | 8 |
| 5 | Badajoz | 5 | +1 | 7 |
| 6 | Mijas Las Lagunas | 6 | -2 | 7 |
| 7 | Don Benito | 5 | -2 | 7 |
| 8 | Xerez | 4 | +1 | 5 |
| 9 | Puente Genil | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Estepona | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Sevilla Atletico | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Tenerife II | 5 | -3 | 4 |
| 13 | Atlético Central | 5 | -7 | 3 |
| 14 | Las Palmas II | 4 | -9 | 3 |
| 15 | Sanluqueño | 5 | -3 | 2 |
| 16 | Marbella | 4 | -5 | 1 |
| 17 | Antoniano | 4 | -7 | 1 |
| 18 | Tamaraceite | 4 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
