Lierse Kempenzonen 3-0 Francs Borains: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lierse Kempenzonen 3–0 Francs Borains (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Lierse Kempenzonen – Francs Borains maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %0 0/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 6/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,88 (7 gol) | 1,67 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (11 gol) | 0,33 (1 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %67 2/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %100 5/5 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %40 2/5 | %100 2/2 |
| 10,5 Üst | %40 2/5 | %100 2/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %33 1/3 |
| Berabere | %38 3/8 | %67 2/3 |
| Geride | %50 4/8 | %0 0/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Geride | %33 3/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lierse Kempenzonen (8 maç)
Francs Borains (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lierse Kempenzonen (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Francs Borains (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
Lierse Kempenzonen
Sarı 16 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 2,0)
Francs Borains
Sarı 17 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 68 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lierse Kempenzonen: tüm maçlar, 5 maç · Francs Borains: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belçika · Challenger Pro League puan durumu · Second Division
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA | 10 | +17 | 27 |
| 2 | Dender | 9 | +8 | 19 |
| 3 | Francs Borains | 9 | +1 | 18 |
| 4 | AS Eupen | 8 | +6 | 15 |
| 5 | Patro Eisden | 10 | 0 | 15 |
| 6 | Sporting Hasselt | 9 | -2 | 15 |
| 7 | Excelsior Virton | 9 | +3 | 13 |
| 8 | Lokeren-Temse | 8 | +2 | 13 |
| 9 | KAA Gent II | 9 | -2 | 12 |
| 10 | KRC Genk II | 10 | -3 | 10 |
| 11 | Club Brugge II | 9 | -7 | 9 |
| 12 | K. Lierse S.K. | 8 | -4 | 8 |
| 13 | Seraing United | 10 | -5 | 8 |
| 14 | RSC Anderlecht II | 9 | -5 | 7 |
| 15 | Liège | 9 | -9 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA | 5 | +15 | 15 |
| 2 | Dender | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Francs Borains | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Patro Eisden | 5 | +2 | 9 |
| 5 | K. Lierse S.K. | 3 | +4 | 7 |
| 6 | KAA Gent II | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Lokeren-Temse | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Seraing United | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Excelsior Virton | 5 | +3 | 6 |
| 10 | AS Eupen | 4 | +3 | 6 |
| 11 | KRC Genk II | 5 | +2 | 6 |
| 12 | RSC Anderlecht II | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Club Brugge II | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Sporting Hasselt | 4 | -3 | 3 |
| 15 | Liège | 4 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Sporting Hasselt | 5 | +1 | 12 |
| 3 | AS Eupen | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Excelsior Virton | 4 | 0 | 7 |
| 5 | Lokeren-Temse | 4 | +1 | 6 |
| 6 | Dender | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Patro Eisden | 5 | -2 | 6 |
| 8 | Francs Borains | 4 | -4 | 6 |
| 9 | KAA Gent II | 5 | -4 | 5 |
| 10 | Club Brugge II | 5 | -6 | 5 |
| 11 | KRC Genk II | 5 | -5 | 4 |
| 12 | Liège | 5 | -6 | 4 |
| 13 | RSC Anderlecht II | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Seraing United | 5 | -5 | 1 |
| 15 | K. Lierse S.K. | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Challenger Pro League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
