İspanya · Tercera División RFEF · Grup 7

Las Rozas – Torrejón

Başlamasına 7 sa 55 dk Başlamadı

Las Rozas – Torrejón: 8 Kasım 14:00, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 7. Bu sezon Las Rozas evinde 4 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet; Torrejón deplasmanda 4 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 12 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiLas RozasTorrejón
Lig sırası3. · 17 puan10. · 13 puan
Form (son 5)GGBGMGBGMG
Gol (attığı – yediği, ort.)3,50 – 1,750,50 – 1,50
2,5 Üst biten%100%25
Karşılıklı gol%75%50
Gol yemediği%25%0
Aralarında (G-B-M)8-2-2 (12 maç, Las Rozas bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Las Rozas iç sahada (4 maç), Torrejón deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Las Rozas iç sahada (4 maç) · Torrejón deplasmanda (4 maç), bu sezon

3,50 Gol atma maç başı 0,50
1,75 Gol yeme maç başı 1,50
%25 Gol yememe maçların %0
%75 KG Var maçların %50
%100 2.5 Üst maçların %25

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Las Rozas iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik.
  • Torrejón deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.
  • Las Rozas, iç saha maçlarında 4 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Las Rozas

3. sıra · 17 puan · 9 maç · averaj +5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGM

  1. 01.11 Fuenlabrada 3–0 Las Rozas M
  2. 24.10 Las Rozas 4–3 Alcobendas Sport G
  3. 18.10 Colonia Moscardó 1–1 Las Rozas B
  4. 11.10 Las Rozas 4–2 SS Reyes II G
  5. 07.10 Las Rozas 3–0 RC Alcobendas G
Deplasman

Torrejón

10. sıra · 13 puan · 9 maç · averaj +7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMG

  1. 01.11 Torrejón 4–1 Real Aranjuez G
  2. 25.10 Pozuelo Alarcón 1–0 Torrejón M
  3. 18.10 Torrejón 4–0 Parla Escuela G
  4. 11.10 Villanueva Pardillo 1–1 Torrejón B
  5. 04.10 Torrejón 4–0 Unión Adarve G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Las Rozas son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Torrejón için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 13, yenilen 3.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Las Rozas 8 – Torrejón 2; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Torrejón 0-3 Las Rozas.

Gol istatistikleri

Las Rozas iç saha 4 maçta maç başına 3,50 gol attı, 1,75 gol yedi; Torrejón dış saha 4 maçta 0,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Las Rozas %75, Torrejón %50. İlk yarıyı önde kapatma: Las Rozas 2/4, Torrejón 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,93, 0 – 2,97, 2 – 2,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,79.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 12 gol yediler.

Sıralama
3. (17 p) – 10. (13 p)
Form (son 5)
MGBGG – GMGBG
H2H (G-B-M)
8-2-2 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,93 – 2,97 – 2,93

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Las Rozas
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%56 5/9%100 4/4
Beraberlik%22 2/9%0 0/4
Mağlubiyet%22 2/9%0 0/4
Torrejón
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%44 4/9%0 0/4
Beraberlik%11 1/9%25 1/4
Mağlubiyet%44 4/9%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Las Rozas
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç2,22 (20 gol)3,50 (14 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)1,75 (7 gol)
Torrejón
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,67 (15 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç0,89 (8 gol)1,50 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Las Rozas
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%78 7/9%75 3/4
1,5 Üst%100 9/9%100 4/4
2,5 Üst%78 7/9%100 4/4
3,5 Üst%44 4/9%75 3/4
Gol yememe%11 1/9%25 1/4
Torrejón
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%33 3/9%50 2/4
1,5 Üst%56 5/9%50 2/4
2,5 Üst%44 4/9%25 1/4
3,5 Üst%44 4/9%25 1/4
Gol yememe%33 3/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Las Rozas
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%44 4/9%50 2/4
Berabere%22 2/9%25 1/4
Geride%33 3/9%25 1/4
Torrejón
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%44 4/9%25 1/4
Berabere%44 4/9%50 2/4
Geride%11 1/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Las Rozas (9 maç)

1/131/X01/21X/11X/X1X/202/112/X12/21

Torrejón (9 maç)

1/131/X11/20X/11X/X0X/232/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Las Rozas (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 2 1
31-45 5 2
46-60 2 3
61-75 5 1
76-90 4 5

Torrejón (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 1
31-45 4 0
46-60 0 2
61-75 3 1
76-90 6 3

Kartlar

Las Rozas

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Torrejón

Sarı 0 · Kırmızı 4 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 7 puan durumu · Tercera: Group 7

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Móstoles 9621 216 +1520 BMGGG
2Colonia Moscardó 9450 188 +1017 GBBBG
3Las Rozas 9522 2015 +517 GGBGM
4Cala Pozuelo 10523 1412 +217 GBBMG
5Unión Adarve 10442 1713 +416 GGBGM
6Galapagar 9432 1916 +315 MGMGB
7Pozuelo Alarcón 9432 1416 -215 MGGGM
8Leganés II 9423 1912 +714 BMGBG
9Trival Valderas 9351 1411 +314 GMBBB
10Torrejón 9414 158 +713 GBGMG
11Fuenlabrada 10343 1211 +113 BMBGM
12Parla Escuela 9243 1416 -210 MBMBG
13Real Aranjuez 10244 1521 -610 BBBMG
14Rayo Vallecano II 10235 1419 -59 GMBBG
15RC Alcobendas 9225 1522 -78 MMMMM
16Alcobendas Sport 10145 1317 -47 MBMBM
17SS Reyes II 9216 1425 -117 MMGBM
18Villanueva Pardillo 9117 828 -204 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Colonia Moscardó 5410 133 +1013
2Torrejón 5401 132 +1112
3Las Rozas 4400 147 +712
4Móstoles 5320 102 +811
5Unión Adarve 5320 125 +711
6Pozuelo Alarcón 4310 96 +310
7Cala Pozuelo 5311 65 +110
8Trival Valderas 5230 107 +39
9Fuenlabrada 5302 85 +39
10RC Alcobendas 4211 117 +47
11Leganés II 4211 106 +47
12Rayo Vallecano II 5212 76 +17
13Alcobendas Sport 5140 54 +17
14Galapagar 4121 76 +15
15Real Aranjuez 5122 69 -35
16Parla Escuela 4040 55 04
17Villanueva Pardillo 5113 615 -94
18SS Reyes II 5104 717 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Galapagar 5311 1210 +210
2Móstoles 4301 114 +79
3Leganés II 5212 96 +37
4Cala Pozuelo 5212 87 +17
5Parla Escuela 5203 911 -26
6Trival Valderas 4121 44 05
7Las Rozas 5122 68 -25
8Real Aranjuez 5122 912 -35
9Unión Adarve 5122 58 -35
10Pozuelo Alarcón 5122 510 -55
11Colonia Moscardó 4040 55 04
12SS Reyes II 4112 78 -14
13Fuenlabrada 5041 46 -24
14Rayo Vallecano II 5023 713 -62
15Torrejón 4013 26 -41
16RC Alcobendas 5014 415 -111
17Alcobendas Sport 5005 813 -50
18Villanueva Pardillo 4004 213 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Las Rozas1,93
X · Beraberlik2,97
2 · Torrejón2,93

2,5 Alt / Üst

Alt1,63
Üst1,72

Karşılıklı gol

Var1,57
Yok1,79
Tüm marketler (5)

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,5503,5021,46

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,25Üst2,52

Çifte Şans

1 ve 01,181 ve 21,170 ve 21,45

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,61

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,49Üst1,91