Las Palmas 0-3 Castellon: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Las Palmas 0–3 Castellon (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 5–14, isabetli şut 1–7, topa sahip olma %37–%63, korner 3–6.
Maç özeti
Las Palmas – Castellon maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Israel Suero Fernández 18', Agustín Sienra 22', Pablo Santiago 54' (Castellon). xG: Las Palmas 0,3 – 2,4 Castellon.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Las Palmas: Juan Manuel Rodríguez · Castellon: Pablo Hernández
Maç akışı
Las Palmas üstte · Castellon altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' sarı kart: Alex Suárez (Las Palmas)
- 18' gol: Israel Suero Fernández (Castellon)
- 19' sarı kart: Iñaki González Zambrano (Las Palmas)
- 22' gol: Agustín Sienra (Castellon)
- 26' oyuncu değişikliği: Iñaki González Zambrano ↔ Enzo Loiodice (Las Palmas)
- 44' sarı kart: Iván Jaime (Las Palmas)
- 45' oyuncu değişikliği: Alberto Jiménez ↔ Ilias Kostis (Castellon)
- 45' oyuncu değişikliği: Kirian Rodríguez ↔ Elías Romero (Las Palmas)
- 49' sarı kart: Matías Orozco (Castellon)
- 54' gol: Pablo Santiago (Castellon)
- 55' oyuncu değişikliği: Aboubacar Bassinga ↔ Manu Fuster (Las Palmas)
- 56' oyuncu değişikliği: Jefte Betancor Sanchez ↔ Mateo Acimovic (Las Palmas)
- 58' oyuncu değişikliği: Matías Orozco ↔ Jari Vlak (Castellon)
- 70' oyuncu değişikliği: Taisei Miyashiro ↔ Jesé Rodríguez (Las Palmas)
- 72' sarı kart: Juanma Herzog (Las Palmas)
- 75' oyuncu değişikliği: Israel Suero Fernández ↔ David Muale Nzanza (Castellon)
- 83' sarı kart: Elías Romero (Las Palmas)
- 83' oyuncu değişikliği: Adam Jakobsen ↔ Michal Willmann (Castellon)
- 83' oyuncu değişikliği: Pablo Santiago ↔ Martín Conde Gómez (Castellon)
- 87' sarı kart: Andrés Rodríguez Martínez (Las Palmas)
- 88' sarı kart: Jesé Rodríguez (Las Palmas)
Maç olayları
- Las PalmasCastellon
- Jesé RodríguezSarı kart88'
- Andrés Rodríguez MartínezSarı kart87'
- Elías RomeroSarı kart83'
- 83'Adam Jakobsen ↔ Michal WillmannOyuncu değişikliği
- 83'Pablo Santiago ↔ Martín Conde GómezOyuncu değişikliği
- 75'Israel Suero Fernández ↔ David Muale NzanzaOyuncu değişikliği
- Juanma HerzogSarı kart72'
- Taisei Miyashiro ↔ Jesé RodríguezOyuncu değişikliği70'
- 58'Matías Orozco ↔ Jari VlakOyuncu değişikliği
- Jefte Betancor Sanchez ↔ Mateo AcimovicOyuncu değişikliği56'
- Aboubacar Bassinga ↔ Manu FusterOyuncu değişikliği55'
- 54'Gol Pablo Santiago 0–3
- 49'Matías OrozcoSarı kart
- 45'Alberto Jiménez ↔ Ilias KostisOyuncu değişikliği
- Kirian Rodríguez ↔ Elías RomeroOyuncu değişikliği45'
- Iván JaimeSarı kart44'
- Iñaki González Zambrano ↔ Enzo LoiodiceOyuncu değişikliği26'
- 22'Gol Agustín Sienra 0–2Asist: Pablo Santiago
- Iñaki González ZambranoSarı kart19'
- 18'Gol Israel Suero Fernández 0–1
- Alex SuárezSarı kart17'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 8/12 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %8 1/12 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (21 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,38 yüksek | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,92 (23 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,54 yüksek | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,42 (5 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,95 düşük | 0,57 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %67 8/12ligde 2. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12ligde 20.–21. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %42 5/12ligde 16.–17. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %58 7/12 | %43 3/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %25 3/12 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 6,9 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %100 7/7 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %86 6/7 |
| 5,5 Üst | %58 7/12 | %86 6/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Geride | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %58 7/12 | %57 4/7 |
| Berabere | %25 3/12 | %14 1/7 |
| Geride | %17 2/12 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Las Palmas (12 maç)
Castellon (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Las Palmas (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Castellon (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 2 |
| 16-30 | 6 | 0 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Las Palmas
Sarı 34 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Castellon
Sarı 23 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Las Palmas: iç saha, 6 maç · Castellon: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Las Palmas – Castellon ilk 11'ler
Las Palmas · 5-4-1
- 13José CaroK
- 25Valentín PezzolesiD
- 4Álex SuárezD17' sarı kart 17. dk
- 15Juan HerzogD72' sarı kart 72. dk
- 23A. RodriguezD87' sarı kart 87. dk
- 26A. BassingaD55' oyundan çıktı 55. dk
- 11T. MiyashiroO70' oyundan çıktı 70. dk
- 20Kirian RodríguezO45' oyundan çıktı 45. dk
- 6Iñaki González ZambranoO19' sarı kart 19. dk26' oyundan çıktı 26. dk
- 24Iván JaimeO44' sarı kart 44. dk
- 7Jefté BetancorF56' oyundan çıktı 56. dk
- 14Manu FusterO55' oyuna girdi 55. dk
- 29Elías RomeroF45' oyuna girdi 45. dk83' sarı kart 83. dk
- 32Rafa CruzF
- 21G. BonfantiD
- 16Mateo AcimovicO
- 12E. LoiodiceO26' oyuna girdi 26. dk
- 30I. MedinaF
- 43Eduard Mohedano SerranoK
- 3N. OpokuD
- 10JeséF70' oyuna girdi 70. dk88' sarı kart 88. dk
- 44Adrián Rodríguez del RosarioD
- 35Adrián SuárezK
Teknik direktör: Juan Manuel Rodríguez
Castellon · 4-4-2
- 13R. MatthysK
- 22J. MellotD
- 5Alberto JiménezD45' oyundan çıktı 45. dk
- 4A. SienraD22' gol 22. dk
- 14Iñigo CórdobaD
- 18Pablo SantiagoO22' asist 22. dk54' gol 54. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 8BarriO
- 6M. OrozcoO49' sarı kart 49. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 21Álvaro MartínO
- 10Israel SueroF18' gol 18. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 16A. JakobsenF83' oyundan çıktı 83. dk
- 12Lucas AlcázarD
- 19Hamza BellariF
- 11F. CeccheriniD
- 20Martín CondeD83' oyuna girdi 83. dk
- 27A. GalaO
- 23Varo GarcíaF
- 15I. KostisD45' oyuna girdi 45. dk
- 24D. Muale NzanzaF75' oyuna girdi 75. dk
- 1A. SaipiK
- 7Raúl SánchezF
- 25J. VlakO58' oyuna girdi 58. dk
- 30M. WillmannD83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: Pablo Hernández
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Las Palmas için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 7, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Castellon için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 3.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Las Palmas 2, Castellon 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,40 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Şubat 2026, Las Palmas 1-1 Castellon.
- Sıralama
- 16. (11 p) – 3. (20 p)
- Form (son 5)
- MBMMG – MBGGG
- H2H (G-B-M)
- 2-1-2 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- Korner ort. (maç)
- 10,1
- iddaa MS 1-0-2
- 3,37 – 3,42 – 1,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Las Palmas iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,25 gol yedi; Castellon dış saha 5 maçta 1,40 attı, 0,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Las Palmas %75, Castellon %40. İlk yarıyı önde kapatma: Las Palmas 2/4, Castellon 3/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Las Palmas 4,5, Castellon 6,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: Las Palmas 2,2, Castellon 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,37, 0 – 3,42, 2 – 1,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,18.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 15:00 Real Sociedad B 2–4 Almeria
- 17:15 Eibar 1–1 Mallorca
- 19:30 S.Gijon 2–1 Albacete
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
