Eibar 1-1 Mallorca: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Eibar 1–1 Mallorca (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–16, isabetli şut 6–5, topa sahip olma %53–%47, korner 5–7.
Maç özeti
Eibar – Mallorca maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Iván Gil 90+4' (pen.) (Eibar); Adrian Fuentes 52' (Mallorca). xG: Eibar 2,5 – 1,9 Mallorca.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Eibar: Jokin Arambarri · Mallorca: Luis García
Maç akışı
Eibar üstte · Mallorca altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' sarı kart: Antonio José Raíllo Arenas (Mallorca)
- 45' oyuncu değişikliği: Jon Bautista ↔ Javier Martón Ansó (Eibar)
- 45' oyuncu değişikliği: Unai Elgezabal Udondo ↔ Peru Nolaskoain (Eibar)
- 52' gol: Adrian Fuentes (Mallorca)
- 54' sarı kart: Zito Luvumbo (Mallorca)
- 63' oyuncu değişikliği: Pablo Torre ↔ Guille Fernández (Mallorca)
- 66' oyuncu değişikliği: jon guruzeta ↔ Pejiño (Eibar)
- 71' oyuncu değişikliği: Alberto Moreno ↔ Antonio Latorre Grueso (Mallorca)
- 71' oyuncu değişikliği: Ander Madariaga Susaeta ↔ Lucas Nuñez Ramirez (Eibar)
- 71' oyuncu değişikliği: Zito Luvumbo ↔ Sergi Darder (Mallorca)
- 73' sarı kart: Adrian Fuentes (Mallorca)
- 76' oyuncu değişikliği: Anaitz Arbilla ↔ Markel Arana Mateo (Eibar)
- 81' kırmızı kart: John Donald (Mallorca)
- 83' sarı kart: Abdón Prats (Mallorca)
- 84' oyuncu değişikliği: Alex Sala ↔ Miguel Calatayud García (Mallorca)
- 85' oyuncu değişikliği: Adrian Fuentes ↔ Adam Buksa (Mallorca)
- 90+1' sarı kart: Malcom Ares (Eibar)
- 90+4' gol: Iván Gil (Eibar)
Maç olayları
- EibarMallorca
- Penaltı golü Iván Gil 1–1Penaltı90+4'
- Malcom AresSarı kart90+1'
- 85'Adrian Fuentes ↔ Adam BuksaOyuncu değişikliği
- Javier Martón AnsóKaçan penaltı84'
- 84'Alex Sala ↔ Miguel Calatayud GarcíaOyuncu değişikliği
- 83'Abdón PratsSarı kart
- 81'John DonaldKırmızı kart
- Anaitz Arbilla ↔ Markel Arana MateoOyuncu değişikliği76'
- 73'Adrian FuentesSarı kart
- 71'Alberto Moreno ↔ Antonio Latorre GruesoOyuncu değişikliği
- Ander Madariaga Susaeta ↔ Lucas Nuñez RamirezOyuncu değişikliği71'
- 71'Zito Luvumbo ↔ Sergi DarderOyuncu değişikliği
- jon guruzeta ↔ PejiñoOyuncu değişikliği66'
- 63'Pablo Torre ↔ Guille FernándezOyuncu değişikliği
- 54'Zito LuvumboSarı kart
- 52'Gol Adrian Fuentes 0–1Asist: Adrian Liso
- Jon Bautista ↔ Javier Martón AnsóOyuncu değişikliği45'
- Unai Elgezabal Udondo ↔ Peru NolaskoainOyuncu değişikliği45'
- 19'Antonio José Raíllo ArenasSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 6/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %67 4/6 |
| Mağlubiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,37 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasından 0,20 düşük | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (15 gol)ligde 13.–15. · lig ortalamasında | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,58 (7 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,79 düşük | 0,67 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12ligde 9.–13. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12ligde 20.–21. · lig ortalamasından 20 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %25 3/12ligde 22. · lig ortalamasından 26 puan düşük | %0 0/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %50 6/12 | %50 3/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %67 4/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Geride | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Geride | %17 2/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Eibar (12 maç)
Mallorca (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Eibar (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Mallorca (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Eibar
Sarı 24 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,0)
Mallorca
Sarı 37 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Eibar: iç saha, 6 maç · Mallorca: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Eibar – Mallorca ilk 11'ler
Eibar · 4-2-3-1
- 13Jon MikelK
- 22Álvaro RodríguezD
- 4Unai ElgezabalD45' oyundan çıktı 45. dk
- 23Anaitz ArbillaD76' oyundan çıktı 76. dk
- 24Juan BernatD
- 8Ander MadariagaO71' oyundan çıktı 71. dk
- 30Aleix GarridoO
- 7Malcom AduO90+1' sarı kart 90+1. dk
- 21Iván GilO90+4' gol 90+4. dk
- 10Jon GuruzetaO66' oyundan çıktı 66. dk
- 9Jon BautistaF45' oyundan çıktı 45. dk
- 28Lucas NuñezO71' oyuna girdi 71. dk
- 11Jon MagunazelaiaO
- 20Javi MartónF45' oyuna girdi 45. dk
- 14OlaetxeaO
- 18M. AranaD76' oyuna girdi 76. dk
- 15Jair AmadorD
- 17PejiñoF66' oyuna girdi 66. dk
- 2Sergio CuberoD
- 3Imanol García de AlbénizD
- 27Elijah Gift Izobodo JohnF
- 1Luis LópezK
- 5Peru NolaskoainO45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Jokin Arambarri
Mallorca · 4-4-2
- 1Arnau TenasK
- 15John NwankwoD81' kırmızı kart 81. dk
- 24M. ValjentD
- 21RaílloD19' sarı kart 19. dk
- 5Alberto MorenoD71' oyundan çıktı 71. dk
- 11Zito LuvumboO54' sarı kart 54. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 7Álex SalaO84' oyundan çıktı 84. dk
- 6Antonio SánchezO
- 33Adrian LisoO52' asist 52. dk
- 18FuentesF52' gol 52. dk73' sarı kart 73. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 20Pablo TorreF63' oyundan çıktı 63. dk
- 34M. CalatayudD84' oyuna girdi 84. dk
- 25Iván CuéllarK
- 10DarderO71' oyuna girdi 71. dk
- 2Guille FernándezO63' oyuna girdi 63. dk
- 30J. KalumbaF
- 3Toni LatoD71' oyuna girdi 71. dk
- 4David LópezD
- 9Abdón PratsF83' sarı kart 83. dk
- 22A. SouhmahoroD
- 16A. BuksaF85' oyuna girdi 85. dk
- 13L. BergströmK
- 19Josep CerdàF
Teknik direktör: Luis García
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İspanya · Segunda División puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Eibar 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 13-7). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Mallorca 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Eibar 0 – Mallorca 3; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Ocak 2022, Eibar 1-2 Mallorca.
- Sıralama
- 2. (21 p) – 4. (17 p)
- Form (son 5)
- MGGGG – GBMGG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-3 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %0
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,36 – 3,01 – 2,60
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Eibar iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,25 gol yedi; Mallorca dış saha 4 maçta 0,25 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Eibar %50, Mallorca %0. İlk yarıyı önde kapatma: Eibar 2/4, Mallorca 0/4.
Korner ve kart
Maç başına korner: Eibar 4,8, Mallorca 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Eibar 1,8, Mallorca 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,36, 0 – 3,01, 2 – 2,60. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,70, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,92.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División puan durumu · Segunda
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 12 | +18 | 27 |
| 2 | Almeria | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Burgos | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Eibar | 12 | +7 | 23 |
| 5 | Granada CF | 12 | +6 | 23 |
| 6 | Mallorca | 12 | +8 | 22 |
| 7 | Sporting Gijon | 12 | 0 | 22 |
| 8 | Girona | 12 | +11 | 21 |
| 9 | Oviedo | 13 | +3 | 21 |
| 10 | Cordoba | 13 | 0 | 19 |
| 11 | Sabadell | 12 | +1 | 17 |
| 12 | Las Palmas | 12 | -4 | 17 |
| 13 | Valladolid | 12 | +1 | 15 |
| 14 | Tenerife | 12 | -2 | 15 |
| 15 | Eldense | 12 | -4 | 14 |
| 16 | Celta de Vigo II | 13 | -6 | 13 |
| 17 | Leganes | 13 | -12 | 12 |
| 18 | FC Andorra | 12 | -5 | 11 |
| 19 | Real Sociedad II | 12 | -7 | 11 |
| 20 | Cadiz | 13 | -2 | 10 |
| 21 | Albacete | 13 | -11 | 10 |
| 22 | AD Ceuta FC | 13 | -20 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Burgos | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Almeria | 6 | +10 | 16 |
| 3 | Mallorca | 6 | +9 | 15 |
| 4 | Girona | 7 | +10 | 14 |
| 5 | Valladolid | 6 | +5 | 12 |
| 6 | Cordoba | 6 | +3 | 12 |
| 7 | Castellón | 5 | +11 | 11 |
| 8 | Sabadell | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Eibar | 6 | +3 | 11 |
| 10 | Granada CF | 5 | +4 | 10 |
| 11 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Tenerife | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Celta de Vigo II | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Cadiz | 8 | +2 | 8 |
| 15 | Oviedo | 6 | +2 | 8 |
| 16 | Eldense | 6 | +1 | 8 |
| 17 | Las Palmas | 6 | -2 | 8 |
| 18 | Leganes | 6 | -3 | 7 |
| 19 | FC Andorra | 6 | -1 | 6 |
| 20 | Albacete | 6 | -2 | 6 |
| 21 | Real Sociedad II | 6 | -4 | 4 |
| 22 | AD Ceuta FC | 7 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Castellón | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Granada CF | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Oviedo | 7 | +1 | 13 |
| 4 | Eibar | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Sporting Gijon | 6 | 0 | 12 |
| 6 | Almeria | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Las Palmas | 6 | -2 | 9 |
| 8 | Girona | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Burgos | 5 | 0 | 7 |
| 10 | Mallorca | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Cordoba | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Real Sociedad II | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sabadell | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Tenerife | 6 | -4 | 6 |
| 15 | Eldense | 6 | -5 | 6 |
| 16 | FC Andorra | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Leganes | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Celta de Vigo II | 6 | -6 | 4 |
| 19 | Albacete | 7 | -9 | 4 |
| 20 | Valladolid | 6 | -4 | 3 |
| 21 | Cadiz | 5 | -4 | 2 |
| 22 | AD Ceuta FC | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División'de oynanan diğer maçlar
- 15:00 Real Sociedad B 2–4 Almeria
- 19:30 S.Gijon 2–1 Albacete
- 22:00 Las Palmas 0–3 Castellon
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
