← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Northern · 15. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Lancaster 1-2 Leek Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Lancaster
1–2İY 1–2
Leek Town
Maç sonu

Lancaster 1–2 Leek Town (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–2.

Maç özeti

Lancaster – Leek Town maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Lancaster
Toplam (18)İç saha (9)
Galibiyet%33 6/18%33 3/9
Beraberlik%17 3/18%11 1/9
Mağlubiyet%50 9/18%56 5/9
Leek Town
Toplam (17)Dış saha (9)
Galibiyet%24 4/17%11 1/9
Beraberlik%29 5/17%33 3/9
Mağlubiyet%47 8/17%56 5/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Lancaster
Toplam (18)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,11 (20 gol)0,89 (8 gol)
Yediği gol / maç1,72 (31 gol)1,56 (14 gol)
Leek Town
Toplam (17)Dış saha (9)
Attığı gol / maç2,00 (34 gol)1,89 (17 gol)
Yediği gol / maç2,29 (39 gol)2,67 (24 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Lancaster
Toplam (18)İç saha (9)
KG Var%56 10/18%44 4/9
1,5 Üst%72 13/18%78 7/9
2,5 Üst%61 11/18%56 5/9
3,5 Üst%28 5/18%11 1/9
Gol yememe%22 4/18%22 2/9
Leek Town
Toplam (17)Dış saha (9)
KG Var%100 17/17%100 9/9
1,5 Üst%100 17/17%100 9/9
2,5 Üst%88 15/17%78 7/9
3,5 Üst%53 9/17%56 5/9
Gol yememe%0 0/17%0 0/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Lancaster
Toplam (18)İç saha (9)
Önde%11 2/18%0 0/9
Berabere%50 9/18%44 4/9
Geride%39 7/18%56 5/9
Leek Town
Toplam (17)Dış saha (9)
Önde%29 5/17%33 3/9
Berabere%35 6/17%33 3/9
Geride%35 6/17%33 3/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Lancaster (18 maç)

1/111/X11/20X/13X/X2X/242/122/X02/25

Leek Town (17 maç)

1/111/X21/22X/11X/X2X/232/122/X12/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Lancaster (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 3 4
31-45 5 6
46-60 4 7
61-75 5 6
76-90 2 4

Leek Town (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 7
16-30 4 2
31-45 7 7
46-60 6 6
61-75 4 6
76-90 5 4

Kartlar

Lancaster

Sarı 0 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,0)

Leek Town

Sarı 0 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Lancaster son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Leek Town son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Lancaster 2, Leek Town 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Şubat 2026, Lancaster 2-1 Leek Town.

Sıralama
10. (20 p) – 18. (11 p)
Form (son 5)
GBMGG – BBGGM
H2H (G-B-M)
2-0-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %100
iddaa MS 1-0-2
1,97 – 3,34 – 2,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Lancaster iç saha 7 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,43 gol yedi; Leek Town dış saha 5 maçta 2,00 attı, 2,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lancaster %43, Leek Town %100. İlk yarıyı önde kapatma: Lancaster 0/7, Leek Town 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 3,34, 2 – 2,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,00.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %72; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Northern puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cleethorpes Town 161132 349 +2536 GGMGG
2Redcar Athletic 171052 3719 +1835 GGGBM
3Curzon Ashton 171115 3118 +1334 MGGGG
4Guiseley AFC 151023 3315 +1832 GGGBG
5Gainsborough Trinity 17926 3324 +929 GGMBM
6Warrington Town 17854 3124 +729 BMMGG
7Rylands 16925 3023 +729 BMGGG
8Avro 17926 3933 +629 MGMBM
9Workington 17836 2827 +127 MMGGM
10Bury 15825 3118 +1326 GGMBG
11Alfreton Town 17728 2322 +123 MBBGM
12AFC Emley 18657 2129 -823 GGMGG
13Quorn 16565 3132 -121 GBBGG
14Lancaster City 18639 2031 -1121 GMMBM
15Whitby Town 176110 2344 -2119 GGMMM
16Hyde United 17539 1932 -1318 MBMMG
17Ashton United 17458 1921 -217 MMMMG
18Leek Town 17458 3439 -517 GMMMG
19Stockton Town 174310 2329 -615 BMMGM
20Ilkeston Town 174112 1337 -2413 MMGGM
21United of Manchester 16268 2027 -712 BGBBM
22Bamber Bridge 172510 1838 -2011 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cleethorpes Town 8611 175 +1219
2Rylands 8611 2010 +1019
3Alfreton Town 9612 178 +919
4Curzon Ashton 8611 146 +819
5Redcar Athletic 8530 179 +818
6Bury 8512 2310 +1316
7Avro 8512 2318 +516
8Guiseley AFC 7502 189 +915
9Hyde United 8422 1210 +214
10Gainsborough Trinity 9414 1412 +213
11AFC Emley 9414 1114 -313
12Quorn 8332 1818 012
13Leek Town 8323 1715 +211
14Workington 8323 1312 +111
15Stockton Town 9324 1212 011
16United of Manchester 9243 1515 010
17Lancaster City 9315 814 -610
18Ilkeston Town 9306 515 -109
19Ashton United 9225 1010 08
20Bamber Bridge 9225 1119 -88
21Warrington Town 7142 1113 -27
22Whitby Town 9216 724 -177
#TakımOGBMAYAVP
1Warrington Town 10712 2011 +922
2Cleethorpes Town 8521 174 +1317
3Redcar Athletic 9522 2010 +1017
4Guiseley AFC 8521 156 +917
5Gainsborough Trinity 8512 1912 +716
6Workington 9513 1515 016
7Curzon Ashton 9504 1712 +515
8Avro 9414 1615 +113
9Whitby Town 8404 1620 -412
10Lancaster City 9324 1217 -511
11Bury 7313 88 010
12Rylands 8314 1013 -310
13AFC Emley 9243 1015 -510
14Quorn 8233 1314 -19
15Ashton United 8233 911 -29
16Leek Town 9135 1724 -76
17Stockton Town 8116 1117 -64
18Alfreton Town 8116 614 -84
19Ilkeston Town 8116 822 -144
20Hyde United 9117 722 -154
21Bamber Bridge 8035 719 -123
22United of Manchester 7025 512 -72

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,97X3,3422,64

Çifte şans

1X1,24121,15X21,45

Karşılıklı gol

Var1,46Yok2,00

2,5 Alt / Üst

Alt1,88Üst1,53

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Northern'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.