← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Northern · 15. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Ashton Utd 1-2 Redcar Athletic FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ashton Utd
1–2İY 0–2
Redcar Athletic FC
Maç sonu

Ashton Utd 1–2 Redcar Athletic FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Ashton Utd – Redcar Athletic FC maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ashton Utd
Toplam (17)İç saha (9)
Galibiyet%24 4/17%22 2/9
Beraberlik%29 5/17%22 2/9
Mağlubiyet%47 8/17%56 5/9
Redcar Athletic FC
Toplam (17)Dış saha (9)
Galibiyet%59 10/17%56 5/9
Beraberlik%29 5/17%22 2/9
Mağlubiyet%12 2/17%22 2/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ashton Utd
Toplam (17)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,12 (19 gol)1,11 (10 gol)
Yediği gol / maç1,24 (21 gol)1,11 (10 gol)
Redcar Athletic FC
Toplam (17)Dış saha (9)
Attığı gol / maç2,18 (37 gol)2,22 (20 gol)
Yediği gol / maç1,12 (19 gol)1,11 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ashton Utd
Toplam (17)İç saha (9)
KG Var%53 9/17%56 5/9
1,5 Üst%65 11/17%67 6/9
2,5 Üst%41 7/17%44 4/9
3,5 Üst%24 4/17%11 1/9
Gol yememe%24 4/17%22 2/9
Redcar Athletic FC
Toplam (17)Dış saha (9)
KG Var%65 11/17%56 5/9
1,5 Üst%82 14/17%89 8/9
2,5 Üst%65 11/17%56 5/9
3,5 Üst%59 10/17%44 4/9
Gol yememe%35 6/17%44 4/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ashton Utd
Toplam (17)İç saha (9)
Önde%29 5/17%22 2/9
Berabere%41 7/17%44 4/9
Geride%29 5/17%33 3/9
Redcar Athletic FC
Toplam (17)Dış saha (9)
Önde%41 7/17%44 4/9
Berabere%41 7/17%33 3/9
Geride%18 3/17%22 2/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ashton Utd (17 maç)

1/121/X31/20X/12X/X2X/232/102/X02/25

Redcar Athletic FC (17 maç)

1/151/X21/20X/14X/X3X/202/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ashton Utd (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 1 4
31-45 4 3
46-60 4 0
61-75 1 3
76-90 4 4

Redcar Athletic FC (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 4 1
31-45 7 4
46-60 3 1
61-75 8 1
76-90 5 5

Kartlar

Ashton Utd

Sarı 0 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Redcar Athletic FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Ashton Utd için son 5 maçın dökümü: 0G 4B 1M, atılan 6, yenilen 7. Redcar Athletic için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 13, yenilen 5. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Ashton Utd iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 0,83 gol yedi; Redcar Athletic dış saha 7 maçta 2,29 attı, 0,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ashton Utd %50, Redcar Athletic %43. İlk yarıyı önde kapatma: Ashton Utd 2/6, Redcar Athletic 3/7.

Sıralama
15. (14 p) – 1. (31 p)
Form (son 5)
BBBBM – GGMGG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %43
iddaa MS 1-0-2
2,89 – 3,39 – 1,83
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,89, 0 – 3,39, 2 – 1,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,93.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Northern puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cleethorpes Town 161132 349 +2536 GGMGG
2Redcar Athletic 171052 3719 +1835 GGGBM
3Curzon Ashton 171115 3118 +1334 MGGGG
4Guiseley AFC 151023 3315 +1832 GGGBG
5Gainsborough Trinity 17926 3324 +929 GGMBM
6Warrington Town 17854 3124 +729 BMMGG
7Rylands 16925 3023 +729 BMGGG
8Avro 17926 3933 +629 MGMBM
9Workington 17836 2827 +127 MMGGM
10Bury 15825 3118 +1326 GGMBG
11Alfreton Town 17728 2322 +123 MBBGM
12AFC Emley 18657 2129 -823 GGMGG
13Quorn 16565 3132 -121 GBBGG
14Lancaster City 18639 2031 -1121 GMMBM
15Whitby Town 176110 2344 -2119 GGMMM
16Hyde United 17539 1932 -1318 MBMMG
17Ashton United 17458 1921 -217 MMMMG
18Leek Town 17458 3439 -517 GMMMG
19Stockton Town 174310 2329 -615 BMMGM
20Ilkeston Town 174112 1337 -2413 MMGGM
21United of Manchester 16268 2027 -712 BGBBM
22Bamber Bridge 172510 1838 -2011 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cleethorpes Town 8611 175 +1219
2Rylands 8611 2010 +1019
3Alfreton Town 9612 178 +919
4Curzon Ashton 8611 146 +819
5Redcar Athletic 8530 179 +818
6Bury 8512 2310 +1316
7Avro 8512 2318 +516
8Guiseley AFC 7502 189 +915
9Hyde United 8422 1210 +214
10Gainsborough Trinity 9414 1412 +213
11AFC Emley 9414 1114 -313
12Quorn 8332 1818 012
13Leek Town 8323 1715 +211
14Workington 8323 1312 +111
15Stockton Town 9324 1212 011
16United of Manchester 9243 1515 010
17Lancaster City 9315 814 -610
18Ilkeston Town 9306 515 -109
19Ashton United 9225 1010 08
20Bamber Bridge 9225 1119 -88
21Warrington Town 7142 1113 -27
22Whitby Town 9216 724 -177
#TakımOGBMAYAVP
1Warrington Town 10712 2011 +922
2Cleethorpes Town 8521 174 +1317
3Redcar Athletic 9522 2010 +1017
4Guiseley AFC 8521 156 +917
5Gainsborough Trinity 8512 1912 +716
6Workington 9513 1515 016
7Curzon Ashton 9504 1712 +515
8Avro 9414 1615 +113
9Whitby Town 8404 1620 -412
10Lancaster City 9324 1217 -511
11Bury 7313 88 010
12Rylands 8314 1013 -310
13AFC Emley 9243 1015 -510
14Quorn 8233 1314 -19
15Ashton United 8233 911 -29
16Leek Town 9135 1724 -76
17Stockton Town 8116 1117 -64
18Alfreton Town 8116 614 -84
19Ilkeston Town 8116 822 -144
20Hyde United 9117 722 -154
21Bamber Bridge 8035 719 -123
22United of Manchester 7025 512 -72

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,89X3,3921,83

Çifte şans

1X1,53121,14X21,19

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,93

2,5 Alt / Üst

Alt1,83Üst1,56

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Northern'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.