Kisvarda 1-1 Ferencvaros: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kisvarda 1–1 Ferencvaros (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 5–24, isabetli şut 2–7, topa sahip olma %36–%64, korner 1–12.
Maç özeti
Kisvarda – Ferencvaros maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Bogdan Melnyk 32' (Kisvarda); Callum O'Dowda 75' (Ferencvaros). xG: Kisvarda 0,9 – 1,9 Ferencvaros.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Kisvarda: A. Supka · Ferencvaros: B. Borbely
Maç akışı
Kisvarda üstte · Ferencvaros altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' gol: Bogdan Melnyk (Kisvarda)
- 45' oyuncu değişikliği: Soma Novothny ↔ Jasmin Mešanović (Kisvarda)
- 45' oyuncu değişikliği: Christián Herc ↔ Teslim Abdulateef Balogun (Kisvarda)
- 45' oyuncu değişikliği: Krisztian Lisztes ↔ Bamidele Isa Yusuf (Ferencvaros)
- 57' oyuncu değişikliği: Miroszláv Babják ↔ Kevin Körmendi (Kisvarda)
- 66' sarı kart: Bogdan Melnyk (Kisvarda)
- 67' oyuncu değişikliği: Jonathan Levi ↔ Veljko Birmančević (Ferencvaros)
- 75' gol: Callum O'Dowda (Ferencvaros)
- 83' oyuncu değişikliği: Daniel Arzani ↔ Carlos Eduardo Lopes Cruz (Ferencvaros)
- 85' sarı kart: Jasmin Mešanović (Kisvarda)
- 88' oyuncu değişikliği: Habib Maïga ↔ Ádám Nagy (Ferencvaros)
- 89' oyuncu değişikliği: Kevin Körmendi ↔ Hianga'a M'Bock (Kisvarda)
Maç olayları
- KisvardaFerencvaros
- Kevin Körmendi ↔ Hianga'a M'BockOyuncu değişikliği89'
- 88'Habib Maïga ↔ Ádám NagyOyuncu değişikliği
- Jasmin MešanovićSarı kart85'
- 83'Daniel Arzani ↔ Carlos Eduardo Lopes CruzOyuncu değişikliği
- 75'Gol Callum O'Dowda 1–1Asist: Daniel Arzani
- 67'Jonathan Levi ↔ Veljko BirmančevićOyuncu değişikliği
- Bogdan MelnykSarı kart66'
- Miroszláv Babják ↔ Kevin KörmendiOyuncu değişikliği57'
- Soma Novothny ↔ Jasmin MešanovićOyuncu değişikliği45'
- Christián Herc ↔ Teslim Abdulateef BalogunOyuncu değişikliği45'
- 45'Krisztian Lisztes ↔ Bamidele Isa YusufOyuncu değişikliği
- Gol Bogdan Melnyk 1–032'
- Soma NovothnyKaçan penaltı4'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,82 (20 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (10 gol) | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,1 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %14 1/7 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %100 10/10 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %100 6/6 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %62 8/13 | %71 5/7 |
| Geride | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Geride | %18 2/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kisvarda (13 maç)
Ferencvaros (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kisvarda (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Ferencvaros (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 5 | 1 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 6 | 0 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Kisvarda
Sarı 26 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,0)
Ferencvaros
Sarı 20 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kisvarda: iç saha, 7 maç · Ferencvaros: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Kisvarda – Ferencvaros ilk 11'ler
Kisvarda · 4-1-4-1
- 23I. PopovichK
- 55K. NagyD
- 42T. LippaiD
- 25B. ŠerbečićD
- 10D. SoltészD
- 22A. YougaO
- 29B. BíróO
- 14B. MelnykO32' gol 32. dk66' sarı kart 66. dk
- 24C. HercO45' oyundan çıktı 45. dk
- 37Miroslav BabjakO57' oyundan çıktı 57. dk
- 86S. NovothnyF45' oyundan çıktı 45. dk
- 4M. ChlumeckýD
- 18K. KörmendiO57' oyuna girdi 57. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 1M. KovácsK
- 80H. MbockO89' oyuna girdi 89. dk
- 27J. MešanovićF45' oyuna girdi 45. dk85' sarı kart 85. dk
- 6Maxim OsztrovkaO
- 70L. SzőrO
- 99T. YordanovF
- 21G. SzikszaiF
- 32Z. PappK
- 45T. A. BalogunF45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: A. Supka
Ferencvaros · 4-2-3-1
- 63Dániel István RadnótiK
- 14A. OsváthD
- 28T. RaemaekersD
- 4M. GómezD
- 47C. O'DowdaD75' gol 75. dk
- 80H. MaïgaO88' oyundan çıktı 88. dk
- 17M. CorbuO
- 10J. LeviO67' oyundan çıktı 67. dk
- 16K. ZachariassenO
- 15D. ArzaniO75' asist 75. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 76K. LisztesF45' oyundan çıktı 45. dk
- 7V. BirmančevićF67' oyuna girdi 67. dk
- 68Z. VargaF
- 1Á. VargaK
- 88P. RommensO
- 54O. NagyD
- 6Á. NagyO88' oyuna girdi 88. dk
- 72Ádám MadarászO
- 90D. DibuszK
- 11B. YusufF45' oyuna girdi 45. dk
- 20CaduO83' oyuna girdi 83. dk
- 18Á. BagiF
- 5G. ZohoréD
Teknik direktör: B. Borbely
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Kisvarda 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 13-4). Son 5 maçta Ferencvaros 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 14-4).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 24 kez karşılaştı: Kisvarda 2, Ferencvaros 16 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mart 2026, Kisvarda 1-1 Ferencvaros.
- Sıralama
- 8. (10 p) – 6. (13 p)
- Form (son 5)
- BMGGB – GBBGG
- H2H (G-B-M)
- 2-6-16 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 4,95 – 4,08 – 1,35
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kisvarda iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,40 gol yedi; Ferencvaros dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kisvarda %60, Ferencvaros %60. İlk yarıyı önde kapatma: Kisvarda 0/5, Ferencvaros 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Kisvarda 6,6, Ferencvaros 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Kisvarda 1,8, Ferencvaros 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,95, 0 – 4,08, 2 – 1,35. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,38. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,93.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 27 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 13 | +3 | 24 |
| 2 | Gyori ETO FC | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 11 | +10 | 20 |
| 4 | Paks | 13 | +2 | 20 |
| 5 | Debreceni VSC | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Ujpest | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Vasas | 12 | +3 | 16 |
| 8 | Budapest Honved | 12 | -3 | 14 |
| 9 | Zalaegerszegi TE | 13 | -7 | 13 |
| 10 | MTK Budapest | 13 | -9 | 13 |
| 11 | Kisvarda FC | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Nyiregyhaza | 12 | -10 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zalaegerszegi TE | 6 | +10 | 13 |
| 2 | Paks | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Gyori ETO FC | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Ujpest | 6 | +5 | 13 |
| 5 | MTK Budapest | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Vasas | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Nyiregyhaza | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Debreceni VSC | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Budapest Honved | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Puskas Academy | 6 | -3 | 6 |
| 12 | Kisvarda FC | 7 | -4 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 7 | +6 | 18 |
| 2 | Debreceni VSC | 6 | +4 | 11 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | +2 | 9 |
| 5 | Kisvarda FC | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Vasas | 6 | 0 | 8 |
| 7 | Paks | 6 | -3 | 7 |
| 8 | Budapest Honved | 6 | -2 | 6 |
| 9 | Ujpest | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Nyiregyhaza | 7 | -11 | 3 |
| 11 | MTK Budapest | 6 | -11 | 3 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 7 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB I'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
