Debrecen 3-0 Zalaegerszeg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Debrecen 3–0 Zalaegerszeg (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 15–11, isabetli şut 11–5, topa sahip olma %55–%45, korner 4–5.
Maç özeti
Debrecen – Zalaegerszeg maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Ákos Szendrei 43', Sohan Baldoni 62', 90+4' (Debrecen). xG: Debrecen 1,1 – 0,9 Zalaegerszeg.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Debrecen: Gert Remmel · Zalaegerszeg: Filipe Çelikkaya
Maç akışı
Debrecen üstte · Zalaegerszeg altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' sarı kart: Filipe Engin Neves Çelikkaya (Zalaegerszeg)
- 43' gol: Ákos Szendrei (Debrecen)
- 45' oyuncu değişikliği: Fabricio Amato ↔ Arthur Henrique Marques Machado (Zalaegerszeg)
- 45+2' sarı kart: Adrián Guerrero Aguilar (Debrecen)
- 56' sarı kart: Diogo Antônio Rodrigues da Silva (Zalaegerszeg)
- 61' oyuncu değişikliği: Vilmos Csanad Denes ↔ Dominik Kocsis (Debrecen)
- 61' oyuncu değişikliği: Imre egri ↔ Sohan Baldoni (Debrecen)
- 62' gol: Sohan Baldoni (Debrecen)
- 71' sarı kart: Bence Kiss (Zalaegerszeg)
- 72' oyuncu değişikliği: Balazs Dzsudzsak ↔ florian cibla (Debrecen)
- 72' oyuncu değişikliği: Maximilian Hofmann ↔ Sergi Samper (Debrecen)
- 72' oyuncu değişikliği: Bence Babos ↔ Lucas Alfonso (Zalaegerszeg)
- 72' oyuncu değişikliği: Bence Kiss ↔ Aiden Harangi (Zalaegerszeg)
- 78' oyuncu değişikliği: Josua Mejias ↔ Julien Da Costa (Debrecen)
- 81' sarı kart: Julien Da Costa (Debrecen)
- 86' oyuncu değişikliği: András Mátyás Csonka ↔ Nicolás Elosú Larumbe (Zalaegerszeg)
- 86' oyuncu değişikliği: Emin Kujovic ↔ Marlon Santos Teodoro (Zalaegerszeg)
- 89' sarı kart: blaz boskovic (Debrecen)
- 90+4' gol: Sohan Baldoni (Debrecen)
Maç olayları
- DebrecenZalaegerszeg
- Gol Sohan Baldoni 3–0Asist: Dominik Kocsis90+4'
- Sohan BaldoniVAR: gol onaylandı90+4'
- blaz boskovicSarı kart89'
- 86'András Mátyás Csonka ↔ Nicolás Elosú LarumbeOyuncu değişikliği
- 86'Emin Kujovic ↔ Marlon Santos TeodoroOyuncu değişikliği
- Julien Da CostaSarı kart81'
- Josua Mejias ↔ Julien Da CostaOyuncu değişikliği78'
- Balazs Dzsudzsak ↔ florian ciblaOyuncu değişikliği72'
- Maximilian Hofmann ↔ Sergi SamperOyuncu değişikliği72'
- 72'Bence Babos ↔ Lucas AlfonsoOyuncu değişikliği
- 72'Bence Kiss ↔ Aiden HarangiOyuncu değişikliği
- 71'Bence KissSarı kart
- Gol Sohan Baldoni 2–0Asist: Dominik Kocsis62'
- Vilmos Csanad Denes ↔ Dominik KocsisOyuncu değişikliği61'
- Imre egri ↔ Sohan BaldoniOyuncu değişikliği61'
- 56'Diogo Antônio Rodrigues da SilvaSarı kart
- Adrián Guerrero AguilarSarı kart45+2'
- 45'Fabricio Amato ↔ Arthur Henrique Marques MachadoOyuncu değişikliği
- Gol Ákos Szendrei 1–0Asist: Imre egri43'
- 32'Filipe Engin Neves ÇelikkayaSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %100 7/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (21 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,42 (17 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol) | 0,29 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,85 (24 gol) | 2,71 (19 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,5 | 12,6 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 6,4 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 4,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 5,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,2 | 11,6 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Geride | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %14 1/7 |
| Berabere | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Geride | %62 8/13 | %86 6/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Debrecen (12 maç)
Zalaegerszeg (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Debrecen (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 4 | 0 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Zalaegerszeg (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 6 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 6 | 7 |
Kartlar
Debrecen
Sarı 35 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,9)
Zalaegerszeg
Sarı 35 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Debrecen: iç saha, 5 maç · Zalaegerszeg: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Debrecen – Zalaegerszeg ilk 11'ler
Debrecen · 4-2-3-1
- 1P. AndreevK
- 4J. MejíasD78' oyundan çıktı 78. dk
- 28M. HofmannD72' oyundan çıktı 72. dk
- 26Á. LangD
- 3Adrián GuerreroD45+2' sarı kart 45+2. dk
- 5B. BatikO
- 6B. BoškovićO89' sarı kart 89. dk
- 24I. EgriO43' asist 43. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 10B. DzsudzsákO72' oyundan çıktı 72. dk
- 97C. DenesO61' oyundan çıktı 61. dk
- 11Á. SzendreiF43' gol 43. dk
- 25S. BaldoniF61' oyuna girdi 61. dk62' gol 62. dk90+4' gol 90+4. dk
- 66J. JannehO
- 39B. AdinanyF
- 40David HermannD
- 12B. ErdélyiK
- 72R. KellerD
- 19D. KocsisO61' oyuna girdi 61. dk62' asist 62. dk90+4' asist 90+4. dk
- 96J. DacostaD78' oyuna girdi 78. dk81' sarı kart 81. dk
- 99F. CiblaO72' oyuna girdi 72. dk
- 16Sergi SamperO72' oyuna girdi 72. dk
- 75D. PataiO
Teknik direktör: Gert Remmel
Zalaegerszeg · 4-4-2
- 1B. Gundel-TakácsK
- 8A. CsonkaD86' oyundan çıktı 86. dk
- 13T. PeñalbaD
- 33Antonio DiogoD56' sarı kart 56. dk
- 18CalderónD
- 74B. BabosO72' oyundan çıktı 72. dk
- 30F. AmatoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 6E. KujovićO86' oyundan çıktı 86. dk
- 10B. KissO71' sarı kart 71. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 9Matheus MachadoF
- 7Danylo KrevsunF
- 2Aiden Joshua HarangiD72' oyuna girdi 72. dk
- 80MarlonF86' oyuna girdi 86. dk
- 4J. PerazaD
- 20M. RichardsO
- 32L. AlfonsoF72' oyuna girdi 72. dk
- 15Nicolás Elosú LarumbeO
- 79Mihály LakosK
- 14Jude MadakiO
- 77Arthur HenriqueF45' oyuna girdi 45. dk
- 17Teixeira GuilhermeF
- 3Fernando José Vera GarcíaD
- 21T. MaiganaF
Teknik direktör: Filipe Çelikkaya
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Debrecen son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Zalaegerszeg 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 12-5).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Debrecen 10 – Zalaegerszeg 5; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,17 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Zalaegerszeg 1-1 Debrecen.
- Sıralama
- 10. (10 p) – 11. (9 p)
- Form (son 5)
- BMGGB – GMGGM
- H2H (G-B-M)
- 10-3-5 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %20
- Korner ort. (maç)
- 10,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,65 – 3,46 – 3,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Debrecen iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,80 gol yedi; Zalaegerszeg dış saha 5 maçta 0,20 attı, 2,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Debrecen %40, Zalaegerszeg %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Debrecen %60, Zalaegerszeg %20. İlk yarıyı önde kapatma: Debrecen 1/5, Zalaegerszeg 1/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Debrecen 9,8, Zalaegerszeg 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: Debrecen 3,0, Zalaegerszeg 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,65, 0 – 3,46, 2 – 3,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,14, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,16.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %40; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 13 | +3 | 24 |
| 2 | Gyori ETO FC | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 11 | +10 | 20 |
| 4 | Paks | 13 | +2 | 20 |
| 5 | Debreceni VSC | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Ujpest | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Vasas | 12 | +3 | 16 |
| 8 | Budapest Honved | 12 | -3 | 14 |
| 9 | Zalaegerszegi TE | 13 | -7 | 13 |
| 10 | MTK Budapest | 13 | -9 | 13 |
| 11 | Kisvarda FC | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Nyiregyhaza | 12 | -10 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zalaegerszegi TE | 6 | +10 | 13 |
| 2 | Paks | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Gyori ETO FC | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Ujpest | 6 | +5 | 13 |
| 5 | MTK Budapest | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Vasas | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Nyiregyhaza | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Debreceni VSC | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Budapest Honved | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Puskas Academy | 6 | -3 | 6 |
| 12 | Kisvarda FC | 7 | -4 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 7 | +6 | 18 |
| 2 | Debreceni VSC | 6 | +4 | 11 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | +2 | 9 |
| 5 | Kisvarda FC | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Vasas | 6 | 0 | 8 |
| 7 | Paks | 6 | -3 | 7 |
| 8 | Budapest Honved | 6 | -2 | 6 |
| 9 | Ujpest | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Nyiregyhaza | 7 | -11 | 3 |
| 11 | MTK Budapest | 6 | -11 | 3 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 7 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB I'de oynanan diğer maçlar
- 19:00 Kisvarda 1–1 Ferencvaros
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
