← Maçlar
Hollanda · Tweede Divisie · 10. hafta17 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

Katwijk 1-2 Ijsselmeervogels: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Katwijk
1–2İY 0–1
Ijsselmeervogels
Maç sonu

Katwijk 1–2 Ijsselmeervogels (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Katwijk – Ijsselmeervogels maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: M. Suleiman 77' (pen.) (Katwijk); G. Robertha 7', J. van den Dikkenberg 90+13' (Ijsselmeervogels).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Katwijk üstte · Ijsselmeervogels altta

01530İY607590 7' gol: G. Robertha (Ijsselmeervogels)35' oyuncu değişikliği: G. Robertha ↔ B. Spijkerman (Ijsselmeervogels)↔46' oyuncu değişikliği: O. van der Meer ↔ G. Tiebosch (Katwijk)↔61' oyuncu değişikliği: D. van Wageningen ↔ D. Maatsen (Katwijk)↔63' oyuncu değişikliği: J. Ruizendaal ↔ J. van den Dikkenberg (Ijsselmeervogels)↔72' oyuncu değişikliği: J. Bakker ↔ V. van den Bogert (Katwijk)↔72' oyuncu değişikliği: C. Toure ↔ K. van der Veldt (Katwijk)↔75' sarı kart: R. Schulte (Ijsselmeervogels)76' sarı kart: M. Hardijk (Ijsselmeervogels)77' gol: M. Suleiman (Katwijk)80' sarı kart: D. Maatsen (Katwijk)83' sarı kart: M. van Duinen (Katwijk)84' oyuncu değişikliği: R. Schulte ↔ A. Moumouh (Ijsselmeervogels)↔84' oyuncu değişikliği: M. Hardijk ↔ A. Belgadi (Ijsselmeervogels)↔90+1' sarı kart: K. van der Veldt (Katwijk)90+13' gol: J. van den Dikkenberg (Ijsselmeervogels)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 7' gol: G. Robertha (Ijsselmeervogels)
  • 35' oyuncu değişikliği: G. Robertha ↔ B. Spijkerman (Ijsselmeervogels)
  • 46' oyuncu değişikliği: O. van der Meer ↔ G. Tiebosch (Katwijk)
  • 61' oyuncu değişikliği: D. van Wageningen ↔ D. Maatsen (Katwijk)
  • 63' oyuncu değişikliği: J. Ruizendaal ↔ J. van den Dikkenberg (Ijsselmeervogels)
  • 72' oyuncu değişikliği: J. Bakker ↔ V. van den Bogert (Katwijk)
  • 72' oyuncu değişikliği: C. Toure ↔ K. van der Veldt (Katwijk)
  • 75' sarı kart: R. Schulte (Ijsselmeervogels)
  • 76' sarı kart: M. Hardijk (Ijsselmeervogels)
  • 77' gol: M. Suleiman (Katwijk)
  • 80' sarı kart: D. Maatsen (Katwijk)
  • 83' sarı kart: M. van Duinen (Katwijk)
  • 84' oyuncu değişikliği: R. Schulte ↔ A. Moumouh (Ijsselmeervogels)
  • 84' oyuncu değişikliği: M. Hardijk ↔ A. Belgadi (Ijsselmeervogels)
  • 90+1' sarı kart: K. van der Veldt (Katwijk)
  • 90+13' gol: J. van den Dikkenberg (Ijsselmeervogels)

Maç olayları

  1. KatwijkIjsselmeervogels
  2. 90+13'Gol J. van den Dikkenberg 1–2Asist: B. Spijkerman
  3. K. van der VeldtSarı kart90+1'
  4. 84'R. Schulte ↔ A. MoumouhOyuncu değişikliği
  5. 84'M. Hardijk ↔ A. BelgadiOyuncu değişikliği
  6. M. van DuinenSarı kart83'
  7. D. MaatsenSarı kart80'
  8. Penaltı golü M. Suleiman 1–1Penaltı77'
  9. 76'M. HardijkSarı kart
  10. 75'R. SchulteSarı kart
  11. J. Bakker ↔ V. van den BogertOyuncu değişikliği72'
  12. C. Toure ↔ K. van der VeldtOyuncu değişikliği72'
  13. 63'J. Ruizendaal ↔ J. van den DikkenbergOyuncu değişikliği
  14. D. van Wageningen ↔ D. MaatsenOyuncu değişikliği61'
  15. O. van der Meer ↔ G. TieboschOyuncu değişikliği46'
  16. 35'G. Robertha ↔ B. SpijkermanOyuncu değişikliği
  17. 7'Gol G. Robertha 0–1Asist: Q. Dumay

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Katwijk
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%33 4/12%17 1/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%50 6/12%67 4/6
Ijsselmeervogels
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%67 8/12%83 5/6
Beraberlik%8 1/12%0 0/6
Mağlubiyet%25 3/12%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Katwijk
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,33 (16 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç2,08 (25 gol)2,50 (15 gol)
Ijsselmeervogels
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,58 (19 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç0,83 (10 gol)0,67 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Katwijk
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%67 8/12%100 6/6
1,5 Üst%83 10/12%100 6/6
2,5 Üst%67 8/12%83 5/6
3,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Gol yememe%17 2/12%0 0/6
Ijsselmeervogels
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%42 5/12%50 3/6
1,5 Üst%83 10/12%83 5/6
2,5 Üst%58 7/12%67 4/6
3,5 Üst%0 0/12%0 0/6
Gol yememe%42 5/12%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Katwijk
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%17 2/12%0 0/6
Berabere%25 3/12%33 2/6
Geride%58 7/12%67 4/6
Ijsselmeervogels
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%33 4/12%50 3/6
Berabere%33 4/12%17 1/6
Geride%33 4/12%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Katwijk (12 maç)

1/121/X01/20X/12X/X1X/202/102/X12/26

Ijsselmeervogels (12 maç)

1/131/X11/20X/14X/X0X/202/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Katwijk (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 7
31-45 4 5
46-60 4 3
61-75 1 1
76-90 3 6

Ijsselmeervogels (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 3 4
31-45 1 1
46-60 5 0
61-75 3 0
76-90 6 3

Kartlar

Katwijk

Sarı 28 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,3)

Ijsselmeervogels

Sarı 16 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Katwijk için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 15. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Ijsselmeervogels son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Katwijk 9 – Ijsselmeervogels 0; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Şubat 2026, Ijsselmeervogels 2-3 Katwijk.

Sıralama
12. (11 p) – 4. (16 p)
Form (son 5)
MMGMB – MGMGM
H2H (G-B-M)
9-3-0 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,35 – 3,41 – 2,15
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Katwijk iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,50 gol yedi; Ijsselmeervogels dış saha 4 maçta 1,50 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Katwijk %100, Ijsselmeervogels %50. İlk yarıyı önde kapatma: Katwijk 0/4, Ijsselmeervogels 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,35, 0 – 3,41, 2 – 2,15. Karşılıklı Gol: Var 1,31, Yok 2,38.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Tweede Divisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Quick Boys 121011 349 +2531 GGBGG
2Ijsselmeervogels 12813 1910 +925 GMGGG
3Kozakken Boys 12732 3014 +1624 GGBMG
4HHC 12732 2316 +724 GBGGG
5De Treffers 12642 3117 +1422 MGGBM
6GVVV Veenendaal 12705 2721 +621 GGMGG
7RKAV Volendam 12633 2421 +321 MGGGG
8Barendrecht 12624 2119 +220 GMGGM
9Spakenburg 12525 1718 -117 GMBMG
10Sparta Rotterdam II 12354 3329 +414 MMMBB
11AFC Amsterdam 12426 2024 -414 MGMMB
12Katwijk 12426 1625 -914 MMMGM
13Almere City II 12417 2326 -313 GGMGM
14Rijnsburgse Boys 12417 1729 -1213 GMGMM
15Koninklijke HFC 12336 1722 -512 MMGMG
16Hoek 12246 1221 -910 GMBMM
17Kloetinge 12147 1733 -167 MBMMM
18Rohda Raalte 120111 1037 -271 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Quick Boys 6600 232 +2118
2HHC 6411 117 +413
3RKAV Volendam 6411 119 +213
4De Treffers 6330 196 +1312
5GVVV Veenendaal 6402 149 +512
6Rijnsburgse Boys 6402 149 +512
7Spakenburg 6321 107 +311
8Kozakken Boys 6312 137 +610
9Ijsselmeervogels 6312 86 +210
10Sparta Rotterdam II 6222 1815 +38
11Hoek 6222 89 -18
12Koninklijke HFC 6213 1212 07
13AFC Amsterdam 6213 77 07
14Barendrecht 6213 1011 -17
15Kloetinge 6042 1115 -44
16Katwijk 6114 815 -74
17Almere City II 6105 917 -83
18Rohda Raalte 6006 418 -140
#TakımOGBMAYAVP
1Ijsselmeervogels 6501 114 +715
2Kozakken Boys 6420 177 +1014
3Quick Boys 6411 117 +413
4Barendrecht 6411 118 +313
5HHC 6321 129 +311
6Almere City II 6312 149 +510
7De Treffers 6312 1211 +110
8Katwijk 6312 810 -210
9GVVV Veenendaal 6303 1312 +19
10RKAV Volendam 6222 1312 +18
11AFC Amsterdam 6213 1317 -47
12Sparta Rotterdam II 6132 1514 +16
13Spakenburg 6204 711 -46
14Koninklijke HFC 6123 510 -55
15Kloetinge 6105 618 -123
16Hoek 6024 412 -82
17Rohda Raalte 6015 619 -131
18Rijnsburgse Boys 6015 320 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,35X3,4122,15

Çifte şans

1X1,37121,14X21,31

Karşılıklı gol

Var1,31Yok2,38

3,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst1,97

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tweede Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.