Karlsruhe 4-0 Darmstadt 98: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Karlsruhe 4–0 Darmstadt 98 (18 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 14–9, isabetli şut 6–1, topa sahip olma %40–%60, korner 4–4.
Maç özeti
Karlsruhe – Darmstadt 98 maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Shio Fukuda 5', Marvin Wanitzek 13', Christoph Kobald 50', Kevin Wiethaup 65' (Karlsruhe). xG: Karlsruhe 0,9 – 0,5 Darmstadt 98.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Karlsruhe: M. Senft · Darmstadt 98: F. Kohfeldt
Maç akışı
Karlsruhe üstte · Darmstadt 98 altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' gol: Shio Fukuda (Karlsruhe)
- 13' gol: Marvin Wanitzek (Karlsruhe)
- 50' gol: Christoph Kobald (Karlsruhe)
- 62' oyuncu değişikliği: Noel Eichinger ↔ Jason Ponente-Ramirez (Karlsruhe)
- 65' gol: Kevin Wiethaup (Karlsruhe)
- 66' oyuncu değişikliği: Kevin Wiethaup ↔ Tim Civeja (Karlsruhe)
- 66' oyuncu değişikliği: Sebastian Jung ↔ Deniz Ofli (Karlsruhe)
- 71' sarı kart: Sandro Tremoulet (Karlsruhe)
- 71' sarı kart: Milan Smit (Darmstadt 98)
- 71' sarı kart: Aleksandar Vukotić (Darmstadt 98)
- 72' oyuncu değişikliği: Hiroki Akiyama ↔ Noah Weisshaupt (Darmstadt 98)
- 72' oyuncu değişikliği: Marco Richter ↔ Ibrahim El Kadiri (Darmstadt 98)
- 72' oyuncu değişikliği: Lance Duijvestijn ↔ Yannik Luhrs (Darmstadt 98)
- 72' oyuncu değişikliği: Lee Ho-Jae ↔ Florian Kleinhansl (Darmstadt 98)
- 81' oyuncu değişikliği: Christoph Kobald ↔ paul scholl (Karlsruhe)
- 81' oyuncu değişikliği: Santeri Väänänen ↔ Danyal Hakan Zor (Karlsruhe)
Maç olayları
- KarlsruheDarmstadt 98
- Christoph Kobald ↔ paul schollOyuncu değişikliği81'
- Santeri Väänänen ↔ Danyal Hakan ZorOyuncu değişikliği81'
- 72'Hiroki Akiyama ↔ Noah WeisshauptOyuncu değişikliği
- 72'Marco Richter ↔ Ibrahim El KadiriOyuncu değişikliği
- 72'Lance Duijvestijn ↔ Yannik LuhrsOyuncu değişikliği
- 72'Lee Ho-Jae ↔ Florian KleinhanslOyuncu değişikliği
- Sandro TremouletSarı kart71'
- 71'Milan SmitSarı kart
- 71'Aleksandar VukotićSarı kart
- Kevin Wiethaup ↔ Tim CivejaOyuncu değişikliği66'
- Sebastian Jung ↔ Deniz OfliOyuncu değişikliği66'
- Gol Kevin Wiethaup 4–065'
- Noel Eichinger ↔ Jason Ponente-RamirezOyuncu değişikliği62'
- Gol Christoph Kobald 3–0Asist: Marvin Wanitzek50'
- Gol Marvin Wanitzek 2–0Asist: Shio Fukuda13'
- Gol Shio Fukuda 1–0Asist: Marvin Wanitzek5'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %55 6/11 | %100 5/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,10 (21 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,63 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,82 (9 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,64 düşük | 0,20 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,91 (21 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,44 yüksek | 3,00 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %45 5/11ligde 15.–17. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 10.–12. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,2 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,0 | 12,2 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %80 8/10 | %67 4/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %50 3/6 |
| Berabere | %10 1/10 | %0 0/6 |
| Geride | %60 6/10 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %20 1/5 |
| Geride | %45 5/11 | %80 4/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Karlsruhe (10 maç)
Darmstadt 98 (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Karlsruhe (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Darmstadt 98 (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 7 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Kartlar
Karlsruhe
Sarı 18 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,8)
Darmstadt 98
Sarı 25 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 96 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Karlsruhe: iç saha, 6 maç · Darmstadt 98: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karlsruhe – Darmstadt 98 ilk 11'ler
Karlsruhe · 3-4-3
- 1H. BernatK
- 22C. KobaldD50' gol 50. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 28M. FrankeD
- 24S. TrémouletD71' sarı kart 71. dk
- 2S. JungO66' oyundan çıktı 66. dk
- 7K. WiethaupO65' gol 65. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 6S. VäänänenO81' oyundan çıktı 81. dk
- 33V. BerghO
- 10M. WanitzekF5' asist 5. dk13' gol 13. dk50' asist 50. dk
- 13S. FukudaF5' gol 5. dk13' asist 13. dk
- 11N. EichingerF62' oyundan çıktı 62. dk
- 23T. CivejaO66' oyuna girdi 66. dk
- 25L. EgloffO
- 30R. HimmelmannK
- 5Kwon Hyeok-KyuO
- 3D. OfliD66' oyuna girdi 66. dk
- 15Paul SchollD81' oyuna girdi 81. dk
- 26D. H. ZorO81' oyuna girdi 81. dk
- 37J. PonenteF62' oyuna girdi 62. dk
- 27J. D. MeyerF
Teknik direktör: M. Senft
Darmstadt 98 · 4-2-3-1
- 1M. SchuhenK
- 25W. MikelbrencisD
- 6P. PfeifferD
- 20A. VukotićD71' sarı kart 71. dk
- 18R. PetrettaD
- 17K. KlefischO
- 16H. AkiyamaO72' oyundan çıktı 72. dk
- 5M. RichterO72' oyundan çıktı 72. dk
- 36M. SmitO71' sarı kart 71. dk
- 41L. DuijvestijnO72' oyundan çıktı 72. dk
- 9Lee Ho-JaeF72' oyundan çıktı 72. dk
- 19F. LakenmacherF
- 28C. LannertD
- 49Y. LührsD72' oyuna girdi 72. dk
- 7N. WeißhauptO72' oyuna girdi 72. dk
- 11I. El KadiriF72' oyuna girdi 72. dk
- 3F. KleinhanslD72' oyuna girdi 72. dk
- 30A. BrunstK
- 26M. BaderD
- 43Tom SteineckO
Teknik direktör: F. Kohfeldt
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Karlsruhe son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. SV Darmstadt 98 için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 13, yenilen 10. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Karlsruhe 5 – SV Darmstadt 98 5; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Karlsruhe 2-1 SV Darmstadt 98.
- Sıralama
- 18. (5 p) – 15. (7 p)
- Form (son 5)
- MGMMB – GGMGM
- H2H (G-B-M)
- 5-4-5 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %57
- Korner ort. (maç)
- 12,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,07 – 3,60 – 2,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Karlsruhe iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,50 gol yedi; SV Darmstadt 98 bu sezon 7 maçta 1,14 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Karlsruhe %75, SV Darmstadt 98 %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Karlsruhe %50, SV Darmstadt 98 %57. İlk yarıyı önde kapatma: Karlsruhe 1/4, SV Darmstadt 98 1/7.
Korner ve kart
Maç başına korner: Karlsruhe 6,0, SV Darmstadt 98 4,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,6. Maç başına kart: Karlsruhe 1,5, SV Darmstadt 98 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,07, 0 – 3,60, 2 – 2,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,34, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,45.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 12,6; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 11 | +16 | 31 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 11 | +13 | 24 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 11 | +3 | 21 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 11 | +10 | 19 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 10 | +8 | 17 |
| 6 | Arminia Bielefeld | 11 | +2 | 17 |
| 7 | 1. FC Heidenheim | 10 | -1 | 15 |
| 8 | FC St. Pauli | 10 | 0 | 12 |
| 9 | SpVgg Greuther Fürth | 11 | -6 | 12 |
| 10 | Energie Cottbus | 11 | -2 | 11 |
| 11 | Eintracht Braunschweig | 11 | -2 | 11 |
| 12 | VfL Bochum | 10 | -3 | 11 |
| 13 | VfL Osnabrück | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Dynamo Dresden | 11 | -5 | 11 |
| 15 | Hannover 96 | 10 | -6 | 11 |
| 16 | Karlsruher SC | 10 | -8 | 11 |
| 17 | SV Darmstadt 98 | 11 | -12 | 9 |
| 18 | Holstein Kiel | 11 | -3 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 5 | +7 | 15 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 6 | +8 | 13 |
| 3 | 1. FC Magdeburg | 5 | +8 | 12 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Arminia Bielefeld | 5 | +6 | 11 |
| 6 | 1. FC Heidenheim | 5 | +4 | 11 |
| 7 | 1. FC Kaiserslautern | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Dynamo Dresden | 5 | +4 | 9 |
| 9 | SV Darmstadt 98 | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Karlsruher SC | 6 | -1 | 9 |
| 11 | Hannover 96 | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Eintracht Braunschweig | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Holstein Kiel | 6 | +2 | 7 |
| 14 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 7 |
| 15 | SpVgg Greuther Fürth | 5 | 0 | 7 |
| 16 | VfL Osnabrück | 6 | -1 | 7 |
| 17 | Energie Cottbus | 5 | 0 | 5 |
| 18 | VfL Bochum | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 6 | +9 | 16 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 5 | +5 | 11 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 6 | 0 | 11 |
| 4 | VfL Bochum | 5 | 0 | 9 |
| 5 | VfL Wolfsburg | 6 | +2 | 8 |
| 6 | Energie Cottbus | 6 | -2 | 6 |
| 7 | Arminia Bielefeld | 6 | -4 | 6 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 5 | 0 | 5 |
| 9 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 5 |
| 10 | SpVgg Greuther Fürth | 6 | -6 | 5 |
| 11 | VfL Osnabrück | 5 | -3 | 4 |
| 12 | 1. FC Heidenheim | 5 | -5 | 4 |
| 13 | Eintracht Braunschweig | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Hannover 96 | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Karlsruher SC | 4 | -7 | 2 |
| 16 | Dynamo Dresden | 6 | -9 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 5 | -5 | 1 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 5 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
