Arminia Bielefeld 2-1 Osnabruck: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Arminia Bielefeld 2–1 Osnabruck (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 15–6, isabetli şut 3–1, topa sahip olma %52–%48, korner 6–0.
Maç özeti
Arminia Bielefeld – Osnabruck maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Maximilian Bauer 26', Jannik Rochelt 85' (Arminia Bielefeld); Robin Meißner 16' (Osnabruck). xG: Arminia Bielefeld 1,1 – 1,4 Osnabruck.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Arminia Bielefeld: Oliver Kirch · Osnabruck: T. Schultz
Maç akışı
Arminia Bielefeld üstte · Osnabruck altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' sarı kart: Robin Fabinski (Osnabruck)
- 16' gol: Robin Meißner (Osnabruck)
- 26' gol: Maximilian Bauer (Arminia Bielefeld)
- 38' sarı kart: Benjamin boakye (Arminia Bielefeld)
- 59' oyuncu değişikliği: Isaiah Young ↔ monju thaddaus momuluh (Arminia Bielefeld)
- 59' oyuncu değişikliği: Benjamin boakye ↔ Jannik Rochelt (Arminia Bielefeld)
- 68' oyuncu değişikliği: Ismail Badjie ↔ Daniel-Kofi Kyereh (Osnabruck)
- 81' oyuncu değişikliği: Leon Jensen ↔ Joel Felix (Arminia Bielefeld)
- 81' oyuncu değişikliği: Felix Hagmann ↔ Henri Koudossou (Arminia Bielefeld)
- 83' oyuncu değişikliği: Leon Maximilian Flach ↔ Luca Raimund (Osnabruck)
- 85' gol: Jannik Rochelt (Arminia Bielefeld)
- 86' sarı kart: Maximilian Grosser (Arminia Bielefeld)
- 88' oyuncu değişikliği: Joel Grodowski ↔ Vincent Ocansey (Arminia Bielefeld)
- 89' oyuncu değişikliği: Jonathan Gómez ↔ Leonhard Luis Munst (Osnabruck)
- 89' oyuncu değişikliği: Jannik Müller ↔ Theo Janotta (Osnabruck)
- 89' sarı kart: Stefano Russo (Arminia Bielefeld)
- 89' oyuncu değişikliği: Adrian Beck ↔ Bernd Riesselmann (Osnabruck)
Maç olayları
- Arminia BielefeldOsnabruck
- 89'Jonathan Gómez ↔ Leonhard Luis MunstOyuncu değişikliği
- 89'Jannik Müller ↔ Theo JanottaOyuncu değişikliği
- Stefano RussoSarı kart89'
- 89'Adrian Beck ↔ Bernd RiesselmannOyuncu değişikliği
- Joel Grodowski ↔ Vincent OcanseyOyuncu değişikliği88'
- Maximilian GrosserSarı kart86'
- Gol Jannik Rochelt 2–1Asist: monju thaddaus momuluh85'
- 83'Leon Maximilian Flach ↔ Luca RaimundOyuncu değişikliği
- Leon Jensen ↔ Joel FelixOyuncu değişikliği81'
- Felix Hagmann ↔ Henri KoudossouOyuncu değişikliği81'
- 68'Ismail Badjie ↔ Daniel-Kofi KyerehOyuncu değişikliği
- Isaiah Young ↔ monju thaddaus momuluhOyuncu değişikliği59'
- Benjamin boakye ↔ Jannik RocheltOyuncu değişikliği59'
- Benjamin boakyeSarı kart38'
- Gol Maximilian Bauer 1–1Asist: Arne Sicker26'
- 16'Gol Robin Meißner 0–1
- 2'Robin FabinskiSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %55 6/11 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (18 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,18 yüksek | 2,40 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (16 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (14 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,19 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (18 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,17 yüksek | 1,80 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11ligde 1.–2. · lig ortalamasından 17 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %82 9/11ligde 1. · lig ortalamasından 26 puan yüksek | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 9.–11. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 10.–12. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 6,8 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Geride | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Geride | %45 5/11 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Arminia Bielefeld (11 maç)
Osnabruck (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Arminia Bielefeld (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Osnabruck (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Arminia Bielefeld
Sarı 26 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,4)
Osnabruck
Sarı 21 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 96 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Arminia Bielefeld: iç saha, 5 maç · Osnabruck: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Arminia Bielefeld – Osnabruck ilk 11'ler
Arminia Bielefeld · 4-1-4-1
- 1J. KerskenK
- 2F. HagmannD81' oyundan çıktı 81. dk
- 5M. BauerD26' gol 26. dk
- 19M. GroßerD86' sarı kart 86. dk
- 17A. SickerD26' asist 26. dk
- 21S. RussoO89' sarı kart 89. dk
- 27Benjamin Bediako BoakyeO38' sarı kart 38. dk59' oyundan çıktı 59. dk
- 31L. JensenO81' oyundan çıktı 81. dk
- 38M. WörlO
- 30I. YoungO59' oyundan çıktı 59. dk
- 11J. GrodowskiF88' oyundan çıktı 88. dk
- 39V. OcanseyF88' oyuna girdi 88. dk
- 18L. OppermannK
- 10J. RocheltO59' oyuna girdi 59. dk85' gol 85. dk
- 3J. FelixD81' oyuna girdi 81. dk
- 29T. HandwerkerD
- 7H. KoudossouD81' oyuna girdi 81. dk
- 8S. SchreckO
- 6M. MehlemO
- 14M. MomuluhF59' oyuna girdi 59. dk85' asist 85. dk
Teknik direktör: Oliver Kirch
Osnabruck · 3-4-2-1
- 32J. KrumreyK
- 27R. FabinskiD2' sarı kart 2. dk
- 24J. MüllerD89' oyundan çıktı 89. dk
- 25N. WiemannD
- 31P. KammerbauerO
- 18L. FlachO83' oyundan çıktı 83. dk
- 15B. JacobsenO
- 42J. GómezO89' oyundan çıktı 89. dk
- 10I. BadjieO68' oyundan çıktı 68. dk
- 21A. BeckO89' oyundan çıktı 89. dk
- 11R. MeißnerF16' gol 16. dk
- 20T. JanottaD89' oyuna girdi 89. dk
- 7D. KyerehO68' oyuna girdi 68. dk
- 8L. MünstO89' oyuna girdi 89. dk
- 17L. RaimundF83' oyuna girdi 83. dk
- 22B. RiesselmannF89' oyuna girdi 89. dk
- 1N. SauterK
- 26F. WagnerO
- 4J. Abu HannaD
- 28K. FaberD
Teknik direktör: T. Schultz
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Arminia Bielefeld son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Osnabruck için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Arminia Bielefeld 3, Osnabruck 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2025, Osnabruck 0-1 Arminia Bielefeld.
- Sıralama
- 10. (8 p) – 11. (8 p)
- Form (son 5)
- GBBMB – BMMGB
- H2H (G-B-M)
- 3-2-0 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %57
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %71
- Korner ort. (maç)
- 11,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,75 – 3,40 – 3,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Arminia Bielefeld bu sezon 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,71 gol yedi; Osnabruck bu sezon 7 maçta 1,43 attı, 1,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %86, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Arminia Bielefeld %71, Osnabruck %71. İlk yarıyı önde kapatma: Arminia Bielefeld 1/7, Osnabruck 1/7.
Korner ve kart
Maç başına korner: Arminia Bielefeld 5,9, Osnabruck 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: Arminia Bielefeld 1,9, Osnabruck 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,40, 2 – 3,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %71; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 2. Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 11 | +16 | 31 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 11 | +13 | 24 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 11 | +3 | 21 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 11 | +10 | 19 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 10 | +8 | 17 |
| 6 | Arminia Bielefeld | 11 | +2 | 17 |
| 7 | 1. FC Heidenheim | 10 | -1 | 15 |
| 8 | FC St. Pauli | 10 | 0 | 12 |
| 9 | SpVgg Greuther Fürth | 11 | -6 | 12 |
| 10 | Energie Cottbus | 11 | -2 | 11 |
| 11 | Eintracht Braunschweig | 11 | -2 | 11 |
| 12 | VfL Bochum | 10 | -3 | 11 |
| 13 | VfL Osnabrück | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Dynamo Dresden | 11 | -5 | 11 |
| 15 | Hannover 96 | 10 | -6 | 11 |
| 16 | Karlsruher SC | 10 | -8 | 11 |
| 17 | SV Darmstadt 98 | 11 | -12 | 9 |
| 18 | Holstein Kiel | 11 | -3 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 5 | +7 | 15 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 6 | +8 | 13 |
| 3 | 1. FC Magdeburg | 5 | +8 | 12 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Arminia Bielefeld | 5 | +6 | 11 |
| 6 | 1. FC Heidenheim | 5 | +4 | 11 |
| 7 | 1. FC Kaiserslautern | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Dynamo Dresden | 5 | +4 | 9 |
| 9 | SV Darmstadt 98 | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Karlsruher SC | 6 | -1 | 9 |
| 11 | Hannover 96 | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Eintracht Braunschweig | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Holstein Kiel | 6 | +2 | 7 |
| 14 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 7 |
| 15 | SpVgg Greuther Fürth | 5 | 0 | 7 |
| 16 | VfL Osnabrück | 6 | -1 | 7 |
| 17 | Energie Cottbus | 5 | 0 | 5 |
| 18 | VfL Bochum | 5 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 6 | +9 | 16 |
| 2 | 1. FC Nürnberg | 5 | +5 | 11 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 6 | 0 | 11 |
| 4 | VfL Bochum | 5 | 0 | 9 |
| 5 | VfL Wolfsburg | 6 | +2 | 8 |
| 6 | Energie Cottbus | 6 | -2 | 6 |
| 7 | Arminia Bielefeld | 6 | -4 | 6 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 5 | 0 | 5 |
| 9 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 5 |
| 10 | SpVgg Greuther Fürth | 6 | -6 | 5 |
| 11 | VfL Osnabrück | 5 | -3 | 4 |
| 12 | 1. FC Heidenheim | 5 | -5 | 4 |
| 13 | Eintracht Braunschweig | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Hannover 96 | 5 | -7 | 3 |
| 15 | Karlsruher SC | 4 | -7 | 2 |
| 16 | Dynamo Dresden | 6 | -9 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 5 | -5 | 1 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 5 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
