← Maçlar
İspanya · Primera División RFEF · Grup 21 Kasım 2026 · 22:30 TSİ

Hercules CF 2-0 Rayo Majadah: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Hercules CF
2–0İY 0–0
Rayo Majadah
Maç sonu

Hercules CF 2–0 Rayo Majadah (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Hercules CF – Rayo Majadah maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: V. Narro 76', 90+5' (Hercules CF).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Hercules CF üstte · Rayo Majadah altta

01530İY607590 51' sarı kart: M. Bosch (Hercules CF)58' oyuncu değişikliği: A. Escudero ↔ I. Obeng (Hercules CF)↔58' oyuncu değişikliği: O. Soldevila ↔ A. Jimenez (Hercules CF)↔58' oyuncu değişikliği: H. Abdelilah ↔ V. Narro (Hercules CF)↔63' sarı kart: S. Vazquez (Hercules CF)66' sarı kart: T. Aguado (Rayo Majadah)70' oyuncu değişikliği: T. Aguado ↔ J. Jorge (Rayo Majadah)↔70' oyuncu değişikliği: J. Cambra ↔ R. Quintanilla (Rayo Majadah)↔71' sarı kart: J. Jimenez (Hercules CF)76' gol: V. Narro (Hercules CF)80' oyuncu değişikliği: D. Ramos Cruz ↔ A. Diez (Rayo Majadah)↔80' oyuncu değişikliği: D. Gallardo ↔ B. Sina (Rayo Majadah)↔81' oyuncu değişikliği: M. Puch Herrantz ↔ A. Gismera (Hercules CF)↔82' oyuncu değişikliği: Y. Yoshimura ↔ N. Celorio (Rayo Majadah)↔83' sarı kart: A. Jimenez (Hercules CF)87' oyuncu değişikliği: Antonin ↔ F. Sol (Hercules CF)↔89' sarı kart: R. Quintanilla (Rayo Majadah)90+5' gol: V. Narro (Hercules CF)90+10' sarı kart: J. Jorge (Rayo Majadah)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 51' sarı kart: M. Bosch (Hercules CF)
  • 58' oyuncu değişikliği: A. Escudero ↔ I. Obeng (Hercules CF)
  • 58' oyuncu değişikliği: O. Soldevila ↔ A. Jimenez (Hercules CF)
  • 58' oyuncu değişikliği: H. Abdelilah ↔ V. Narro (Hercules CF)
  • 63' sarı kart: S. Vazquez (Hercules CF)
  • 66' sarı kart: T. Aguado (Rayo Majadah)
  • 70' oyuncu değişikliği: T. Aguado ↔ J. Jorge (Rayo Majadah)
  • 70' oyuncu değişikliği: J. Cambra ↔ R. Quintanilla (Rayo Majadah)
  • 71' sarı kart: J. Jimenez (Hercules CF)
  • 76' gol: V. Narro (Hercules CF)
  • 80' oyuncu değişikliği: D. Ramos Cruz ↔ A. Diez (Rayo Majadah)
  • 80' oyuncu değişikliği: D. Gallardo ↔ B. Sina (Rayo Majadah)
  • 81' oyuncu değişikliği: M. Puch Herrantz ↔ A. Gismera (Hercules CF)
  • 82' oyuncu değişikliği: Y. Yoshimura ↔ N. Celorio (Rayo Majadah)
  • 83' sarı kart: A. Jimenez (Hercules CF)
  • 87' oyuncu değişikliği: Antonin ↔ F. Sol (Hercules CF)
  • 89' sarı kart: R. Quintanilla (Rayo Majadah)
  • 90+5' gol: V. Narro (Hercules CF)
  • 90+10' sarı kart: J. Jorge (Rayo Majadah)

Maç olayları

  1. Hercules CFRayo Majadah
  2. 90+10'J. JorgeSarı kart
  3. Gol V. Narro 2–0Asist: I. Obeng90+5'
  4. 89'R. QuintanillaSarı kart
  5. Antonin ↔ F. SolOyuncu değişikliği87'
  6. 84'R. QuintanillaVAR: inceleme
  7. A. JimenezSarı kart83'
  8. 82'Y. Yoshimura ↔ N. CelorioOyuncu değişikliği
  9. M. Puch Herrantz ↔ A. GismeraOyuncu değişikliği81'
  10. 80'D. Ramos Cruz ↔ A. DiezOyuncu değişikliği
  11. 80'D. Gallardo ↔ B. SinaOyuncu değişikliği
  12. Gol V. Narro 1–0Asist: I. Obeng76'
  13. J. JimenezSarı kart71'
  14. 70'T. Aguado ↔ J. JorgeOyuncu değişikliği
  15. 70'J. Cambra ↔ R. QuintanillaOyuncu değişikliği
  16. 66'T. AguadoSarı kart
  17. S. VazquezSarı kart63'
  18. A. Escudero ↔ I. ObengOyuncu değişikliği58'
  19. O. Soldevila ↔ A. JimenezOyuncu değişikliği58'
  20. H. Abdelilah ↔ V. NarroOyuncu değişikliği58'
  21. M. BoschSarı kart51'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hercules CF
Toplam (10)İç saha (6)
Galibiyet%50 5/10%50 3/6
Beraberlik%10 1/10%17 1/6
Mağlubiyet%40 4/10%33 2/6
Rayo Majadah
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%18 2/11%0 0/6
Beraberlik%9 1/11%0 0/6
Mağlubiyet%73 8/11%100 6/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hercules CF
Toplam (10)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç1,10 (11 gol)0,67 (4 gol)
Rayo Majadah
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,73 (8 gol)0,33 (2 gol)
Yediği gol / maç1,36 (15 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hercules CF
Toplam (10)İç saha (6)
KG Var%30 3/10%17 1/6
1,5 Üst%60 6/10%50 3/6
2,5 Üst%30 3/10%17 1/6
3,5 Üst%10 1/10%0 0/6
Gol yememe%50 5/10%67 4/6
Rayo Majadah
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%45 5/11%33 2/6
1,5 Üst%64 7/11%50 3/6
2,5 Üst%36 4/11%33 2/6
3,5 Üst%9 1/11%17 1/6
Gol yememe%9 1/11%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hercules CF
Toplam (10)İç saha (6)
Önde%20 2/10%17 1/6
Berabere%60 6/10%67 4/6
Geride%20 2/10%17 1/6
Rayo Majadah
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%9 1/11%0 0/6
Berabere%55 6/11%67 4/6
Geride%36 4/11%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hercules CF (10 maç)

1/121/X01/20X/13X/X1X/222/102/X02/22

Rayo Majadah (11 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/242/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hercules CF (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 3
31-45 1 2
46-60 2 2
61-75 1 1
76-90 4 3

Rayo Majadah (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 1
31-45 2 5
46-60 2 1
61-75 2 2
76-90 1 4

Kartlar

Hercules CF

Sarı 33 · Kırmızı 4 (10 maç · maç başı sarı 3,3)

Rayo Majadah

Sarı 36 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 3,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 104 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Hércules için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 4, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Rayo Majadahonda 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-4). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Hércules iç saha 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Rayo Majadahonda dış saha 4 maçta 0,25 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hércules %20, Rayo Majadahonda %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hércules %20, Rayo Majadahonda %25. İlk yarıyı önde kapatma: Hércules 1/5, Rayo Majadahonda 0/4.

Sıralama
11. (13 p) – 16. (7 p)
Form (son 5)
MMGBG – GGMMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,76 – 2,94 – 3,62
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,76, 0 – 2,94, 2 – 3,62. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,42, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 1,88, Yok 1,53.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %22; KG var ortalaması %22; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Segunda B: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zaragoza 11731 2112 +924 BBGBG
2Villarreal II 10631 2312 +1121 MBGGB
3Real Jaén 11542 1915 +419 BGBGM
4Real Murcia 10613 128 +419 MGBMG
5Alcorcon 11461 2213 +918 MBBBG
6Ibiza 10523 1713 +417 GBGBG
7FC Cartagena 11443 1613 +316 BGMMB
8Hércules 10514 1011 -116 BGMMG
9Real Madrid II 10433 1311 +215 GBGMG
10Huesca 11362 1313 015 BBBGM
11Antequera 11353 1715 +214 BMBMG
12Gimnastic 10424 1516 -114 MBGGM
13Sant Andreu 11344 1414 013 MBMGB
14Algeciras 10415 1516 -113 GMGGM
15Atlético Madrid II 10253 1816 +211 MBMBB
16Águilas 10154 915 -68 MBMBB
17Rayo Majadahonda 11218 815 -77 MMGMM
18Juventud Torremolinos 10145 1120 -97 MBBGB
19Europa Fc 10217 618 -127 MGMMM
20Teruel 10136 417 -136 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Zaragoza 5410 103 +713
2Alcorcon 6330 167 +912
3Gimnastic 5401 137 +612
4Real Madrid II 5401 116 +512
5FC Cartagena 5320 103 +711
6Antequera 6321 106 +411
7Real Jaén 5320 118 +311
8Huesca 6321 75 +211
9Real Murcia 4310 81 +710
10Villarreal II 5311 105 +510
11Ibiza 5311 84 +410
12Algeciras 5311 74 +310
13Hércules 6312 54 +110
14Sant Andreu 5230 95 +49
15Atlético Madrid II 6141 1311 +27
16Rayo Majadahonda 5212 65 +17
17Teruel 5131 33 06
18Europa Fc 5203 47 -36
19Juventud Torremolinos 5122 78 -15
20Águilas 5122 67 -15
#TakımOGBMAYAVP
1Villarreal II 5320 137 +611
2Zaragoza 6321 119 +211
3Real Murcia 6303 47 -39
4Real Jaén 6222 87 +18
5Ibiza 5212 99 07
6Alcorcon 5131 66 06
7Hércules 4202 57 -26
8FC Cartagena 6123 610 -45
9Atlético Madrid II 4112 55 04
10Huesca 5041 68 -24
11Sant Andreu 6114 59 -44
12Antequera 5032 79 -23
13Real Madrid II 5032 25 -33
14Algeciras 5104 812 -43
15Águilas 5032 38 -53
16Gimnastic 5023 29 -72
17Juventud Torremolinos 5023 412 -82
18Europa Fc 5014 211 -91
19Rayo Majadahonda 6006 210 -80
20Teruel 5005 114 -130

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,76X2,9423,62

Çifte şans

1X1,12121,19X21,58

Karşılıklı gol

Var1,88Yok1,53

1,5 Alt / Üst

Alt2,45Üst1,29

2,5 Alt / Üst

Alt1,42Üst2,08

3,5 Alt / Üst

Alt1,08Üst3,81

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.