← Maçlar
Suudi Arabistan · Division 2 · 4. hafta29 Ekim 2026 · 15:30 TSİ

Jubbah Club 0-2 AL Arabi (SA): Maç Sonucu ve İstatistikleri

Jubbah Club
0–2İY 0–0
AL Arabi (SA)
Maç sonu

Jubbah Club 0–2 AL Arabi (SA) (29 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Jubbah Club – AL Arabi (SA) maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Jubbah Club
Toplam (5)İç saha (3)
Galibiyet%0 0/5%0 0/3
Beraberlik%60 3/5%33 1/3
Mağlubiyet%40 2/5%67 2/3
AL Arabi (SA)
Toplam (5)Dış saha (3)
Galibiyet%60 3/5%67 2/3
Beraberlik%20 1/5%0 0/3
Mağlubiyet%20 1/5%33 1/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Jubbah Club
Toplam (5)İç saha (3)
Attığı gol / maç0,60 (3 gol)0,67 (2 gol)
Yediği gol / maç1,40 (7 gol)2,00 (6 gol)
AL Arabi (SA)
Toplam (5)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,20 (6 gol)1,67 (5 gol)
Yediği gol / maç0,60 (3 gol)1,00 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Jubbah Club
Toplam (5)İç saha (3)
KG Var%60 3/5%67 2/3
1,5 Üst%80 4/5%100 3/3
2,5 Üst%20 1/5%33 1/3
3,5 Üst%20 1/5%33 1/3
Gol yememe%20 1/5%0 0/3
AL Arabi (SA)
Toplam (5)Dış saha (3)
KG Var%20 1/5%33 1/3
1,5 Üst%60 3/5%100 3/3
2,5 Üst%20 1/5%33 1/3
3,5 Üst%20 1/5%33 1/3
Gol yememe%80 4/5%67 2/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Jubbah Club
Toplam (5)İç saha (3)
Önde%0 0/3%0 0/1
Berabere%100 3/3%100 1/1
Geride%0 0/3%0 0/1
AL Arabi (SA)
Toplam (5)Dış saha (3)
Önde%40 2/5%33 1/3
Berabere%60 3/5%67 2/3
Geride%0 0/5%0 0/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Jubbah Club (3 maç)

1/101/X01/20X/10X/X2X/212/102/X02/20

AL Arabi (SA) (5 maç)

1/121/X01/20X/11X/X1X/212/102/X02/20

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:20 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Jubbah Club 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-8). Al Arabi SC için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 10.

Gol istatistikleri

Jubbah Club bu sezon 3 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,33 gol yedi; Al Arabi SC bu sezon 3 maçta 0,67 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Jubbah Club %33, Al Arabi SC %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jubbah Club %67, Al Arabi SC %33. İlk yarıyı önde kapatma: Jubbah Club 0/1, Al Arabi SC 1/3.

Sıralama
21. (2 p) – 11. (4 p)
Form (son 5)
BBMBG – BMGMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %33
iddaa MS 1-0-2
2,53 – 2,89 – 2,26
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,53, 0 – 2,89, 2 – 2,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,95. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,67.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 28 Ekim 2026 18:34 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

12,53X2,8922,26

Çifte şans

1X1,34121,20X21,26

Karşılıklı gol

Var1,71Yok1,67

2,5 Alt / Üst

Alt1,49Üst1,95

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.