← Maçlar
Suudi Arabistan · Division 2 · 4. hafta29 Ekim 2026 · 15:35 TSİ

Jerash Club 4-0 AL Qous Club: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Jerash Club
4–0İY 3–0
AL Qous Club
Maç sonu

Jerash Club 4–0 AL Qous Club (29 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.

Maç özeti

Jerash Club – AL Qous Club maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Jerash Club
Toplam (2)İç saha (2)
Galibiyet%50 1/2%50 1/2
Beraberlik%0 0/2%0 0/2
Mağlubiyet%50 1/2%50 1/2
AL Qous Club
Toplam (5)Dış saha (2)
Galibiyet%0 0/5%0 0/2
Beraberlik%60 3/5%50 1/2
Mağlubiyet%40 2/5%50 1/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Jerash Club
Toplam (2)İç saha (2)
Attığı gol / maç2,50 (5 gol)2,50 (5 gol)
Yediği gol / maç1,00 (2 gol)1,00 (2 gol)
AL Qous Club
Toplam (5)Dış saha (2)
Attığı gol / maç0,60 (3 gol)1,00 (2 gol)
Yediği gol / maç1,80 (9 gol)3,00 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Jerash Club
Toplam (2)İç saha (2)
KG Var%50 1/2%50 1/2
1,5 Üst%100 2/2%100 2/2
2,5 Üst%100 2/2%100 2/2
3,5 Üst%50 1/2%50 1/2
Gol yememe%50 1/2%50 1/2
AL Qous Club
Toplam (5)Dış saha (2)
KG Var%40 2/5%50 1/2
1,5 Üst%80 4/5%100 2/2
2,5 Üst%40 2/5%100 2/2
3,5 Üst%40 2/5%100 2/2
Gol yememe%20 1/5%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Jerash Club
Toplam (2)İç saha (2)
Önde%50 1/2%50 1/2
Berabere%50 1/2%50 1/2
Geride%0 0/2%0 0/2
AL Qous Club
Toplam (5)Dış saha (2)
Önde%0 0/5%0 0/2
Berabere%40 2/5%0 0/2
Geride%60 3/5%100 2/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Jerash Club (2 maç)

1/111/X01/20X/10X/X0X/212/102/X02/20

AL Qous Club (5 maç)

1/101/X01/20X/10X/X2X/202/102/X12/22

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:20 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Jerash Club 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 9-11). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Al Qous için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 5, yenilen 7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,78, 0 – 3,05, 2 – 3,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,70.

Sıralama
30. (0 p) – 15. (3 p)
Form (son 5)
MBMGM – BBBMM
iddaa MS 1-0-2
1,78 – 3,05 – 3,39

Veri: 28 Ekim 2026 18:34 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

11,78X3,0523,39

Çifte şans

1X1,14121,17X21,56

Karşılıklı gol

Var1,68Yok1,70

2,5 Alt / Üst

Alt1,57Üst1,82

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Division 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.