← Maçlar
Cezayir · Ligue 2 · 6. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Irb Sidi M Hamed Benali 3-1 ESM Kolea: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Irb Sidi M Hamed Benali
3–1İY 1–0
ESM Kolea
Maç sonu

Irb Sidi M Hamed Benali 3–1 ESM Kolea (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Irb Sidi M Hamed Benali – ESM Kolea maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Irb Sidi M Hamed Benali üstte · ESM Kolea altta

01530İY607590 45+1' gol (Irb Sidi M Hamed Benali)56' gol (Irb Sidi M Hamed Benali)83' gol (ESM Kolea)90' gol (Irb Sidi M Hamed Benali)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45+1' gol (Irb Sidi M Hamed Benali)
  • 56' gol (Irb Sidi M Hamed Benali)
  • 83' gol (ESM Kolea)
  • 90' gol (Irb Sidi M Hamed Benali)

Maç olayları

  1. Irb Sidi M Hamed BenaliESM Kolea
  2. Gol 3–190'
  3. 83'Gol 2–1
  4. 67'Kaçan penaltı
  5. Gol 2–056'
  6. Gol 1–045+1'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Irb Sidi M Hamed Benali
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%44 4/9%80 4/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%33 3/9%0 0/5
ESM Kolea
Toplam (8)Dış saha (3)
Galibiyet%25 2/8%0 0/3
Beraberlik%0 0/8%0 0/3
Mağlubiyet%75 6/8%100 3/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Irb Sidi M Hamed Benali
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,44 (13 gol)2,40 (12 gol)
Yediği gol / maç1,44 (13 gol)1,40 (7 gol)
ESM Kolea
Toplam (8)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,12 (9 gol)0,67 (2 gol)
Yediği gol / maç2,12 (17 gol)2,00 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Irb Sidi M Hamed Benali
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%80 4/5
1,5 Üst%67 6/9%80 4/5
2,5 Üst%56 5/9%80 4/5
3,5 Üst%56 5/9%80 4/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5
ESM Kolea
Toplam (8)Dış saha (3)
KG Var%63 5/8%67 2/3
1,5 Üst%75 6/8%67 2/3
2,5 Üst%75 6/8%67 2/3
3,5 Üst%38 3/8%33 1/3
Gol yememe%13 1/8%0 0/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Irb Sidi M Hamed Benali
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%22 2/9%40 2/5
Berabere%56 5/9%40 2/5
Geride%22 2/9%20 1/5
ESM Kolea
Toplam (8)Dış saha (3)
Önde%25 2/8%33 1/3
Berabere%38 3/8%33 1/3
Geride%38 3/8%33 1/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Irb Sidi M Hamed Benali (9 maç)

1/121/X01/20X/12X/X1X/222/102/X12/21

ESM Kolea (8 maç)

1/111/X01/21X/11X/X0X/222/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Irb Sidi M Hamed Benali (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 0
31-45 3 1
46-60 1 0
61-75 0 0
76-90 2 2

ESM Kolea (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 0
31-45 0 1
46-60 1 1
61-75 0 4
76-90 1 1

Kartlar

Irb Sidi M Hamed Benali

Sarı 0 · Kırmızı 1 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

ESM Kolea

Sarı 0 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Sidi Benali için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 9. ESM Kolea son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 10 gol yedi.

Gol istatistikleri

Sidi Benali bu sezon 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,80 gol yedi; ESM Kolea bu sezon 4 maçta 0,75 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sidi Benali %60, ESM Kolea %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sidi Benali %60, ESM Kolea %25. İlk yarıyı önde kapatma: Sidi Benali 0/5, ESM Kolea 1/4.

Sıralama
8. (7 p) – 12. (3 p)
Form (son 5)
MGBMG – MMGMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,62 – 2,96 – 4,39
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,62, 0 – 2,96, 2 – 4,39. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,39, Üst 2,14. Karşılıklı Gol: Var 1,99, Yok 1,46.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 15 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 2 puan durumu · West

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1GC Mascara 9630 185 +1321 GGGGB
2Blida 9630 133 +1021 GGBGB
3RC Kouba 9540 184 +1419 BBBGB
4Mostaganem 9432 107 +315 MGGBG
5MC Saida 8431 85 +315 GGBMB
6Usm El Harrach 9423 119 +214 GMBMG
7Sidi Benali 9423 1313 014 MGBGM
8ASM Oran 9342 115 +613 GBBBB
9Hussein Dey 9405 1115 -412 GMGMG
10WA Mostaganem 9243 910 -110 BMBMG
11WA Tlemcen 8224 711 -48 MMGMB
12Tiaret 9144 1312 +17 MMGBB
13RC Arba 6213 810 -27 MGMBG
14Koléa 8206 917 -86 MMMGM
15El Bayadh 9045 29 -74 MMBBM
16Taghit 9018 228 -261 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1GC Mascara 5410 122 +1013
2Usm El Harrach 5410 91 +813
3Sidi Benali 5410 127 +513
4Blida 4400 81 +712
5Hussein Dey 5401 83 +512
6RC Kouba 4310 100 +1010
7MC Saida 5230 53 +29
8Mostaganem 5302 53 +29
9ASM Oran 4220 92 +78
10WA Mostaganem 4220 41 +38
11WA Tlemcen 4211 54 +17
12Koléa 5203 711 -46
13RC Arba 2110 43 +14
14Tiaret 4031 34 -13
15El Bayadh 4031 23 -13
16Taghit 4013 111 -101
#TakımOGBMAYAVP
1RC Kouba 5230 84 +49
2Blida 5230 52 +39
3GC Mascara 4220 63 +38
4Mostaganem 4130 54 +16
5MC Saida 3201 32 +16
6ASM Oran 5122 23 -15
7Tiaret 5113 108 +24
8RC Arba 4103 47 -33
9WA Mostaganem 5023 59 -42
10WA Tlemcen 4013 27 -51
11Sidi Benali 4013 16 -51
12Usm El Harrach 4013 28 -61
13El Bayadh 5014 06 -61
14Koléa 3003 26 -40
15Hussein Dey 4004 312 -90
16Taghit 5005 117 -160

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,62X2,9624,39

Çifte şans

1X1,06121,18X21,71

Karşılıklı gol

Var1,99Yok1,46

2,5 Alt / Üst

Alt1,39Üst2,14

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.