← Maçlar
Cezayir · Ligue 2 · 6. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

ES Mostaganem 2-0 WA Tlemcen: Maç Sonucu ve İstatistikleri

ES Mostaganem
2–0İY 1–0
WA Tlemcen
Maç sonu

ES Mostaganem 2–0 WA Tlemcen (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

ES Mostaganem – WA Tlemcen maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

ES Mostaganem üstte · WA Tlemcen altta

01530İY607590 31' gol (ES Mostaganem)82' kırmızı kart (WA Tlemcen)83' kırmızı kart (ES Mostaganem)90+8' gol (ES Mostaganem)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 31' gol (ES Mostaganem)
  • 82' kırmızı kart (WA Tlemcen)
  • 83' kırmızı kart (ES Mostaganem)
  • 90+8' gol (ES Mostaganem)

Maç olayları

  1. ES MostaganemWA Tlemcen
  2. Gol 2–090+8'
  3. Kırmızı kart83'
  4. 82'Kırmızı kart
  5. Gol 1–031'

Maç istatistikleri

ES MostaganemWA Tlemcen
1Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

ES Mostaganem
Toplam (8)İç saha (5)
Galibiyet%50 4/8%60 3/5
Beraberlik%25 2/8%0 0/5
Mağlubiyet%25 2/8%40 2/5
WA Tlemcen
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%25 2/8%0 0/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%50 4/8%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

ES Mostaganem
Toplam (8)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,25 (10 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç0,88 (7 gol)0,60 (3 gol)
WA Tlemcen
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,88 (7 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç1,38 (11 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

ES Mostaganem
Toplam (8)İç saha (5)
KG Var%38 3/8%20 1/5
1,5 Üst%50 4/8%40 2/5
2,5 Üst%38 3/8%20 1/5
3,5 Üst%25 2/8%0 0/5
Gol yememe%50 4/8%60 3/5
WA Tlemcen
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%38 3/8%25 1/4
1,5 Üst%88 7/8%75 3/4
2,5 Üst%25 2/8%25 1/4
3,5 Üst%13 1/8%25 1/4
Gol yememe%25 2/8%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

ES Mostaganem
Toplam (8)İç saha (5)
Önde%43 3/7%50 2/4
Berabere%43 3/7%25 1/4
Geride%14 1/7%25 1/4
WA Tlemcen
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%0 0/8%0 0/4
Berabere%38 3/8%25 1/4
Geride%63 5/8%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

ES Mostaganem (7 maç)

1/121/X11/20X/12X/X1X/202/102/X02/21

WA Tlemcen (8 maç)

1/101/X01/20X/12X/X1X/202/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

ES Mostaganem (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 0
31-45 1 0
46-60 0 0
61-75 0 0
76-90 1 0

WA Tlemcen (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 1 4
46-60 1 0
61-75 1 0
76-90 2 2

Kartlar

ES Mostaganem

Sarı 0 · Kırmızı 2 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

WA Tlemcen

Sarı 0 · Kırmızı 1 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Mostaganem son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi. WA Tlemcen son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 2 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2018 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Mostaganem 1, WA Tlemcen 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Nisan 2023, Mostaganem 2-0 WA Tlemcen.

Sıralama
7. (7 p) – 11. (4 p)
Form (son 5)
GMBGM – MBMGM
H2H (G-B-M)
1-0-3 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,43 – 3,18 – 5,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Mostaganem bu sezon 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,40 gol yedi; WA Tlemcen bu sezon 4 maçta 0,50 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mostaganem %60, WA Tlemcen %25. İlk yarıyı önde kapatma: Mostaganem 1/4, WA Tlemcen 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,43, 0 – 3,18, 2 – 5,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,36, Üst 2,22. Karşılıklı Gol: Var 2,25, Yok 1,35.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 15 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 2 puan durumu · West

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1GC Mascara 9630 185 +1321 GGGGB
2Blida 9630 133 +1021 GGBGB
3RC Kouba 9540 184 +1419 BBBGB
4Mostaganem 9432 107 +315 MGGBG
5MC Saida 8431 85 +315 GGBMB
6Usm El Harrach 9423 119 +214 GMBMG
7Sidi Benali 9423 1313 014 MGBGM
8ASM Oran 9342 115 +613 GBBBB
9Hussein Dey 9405 1115 -412 GMGMG
10WA Mostaganem 9243 910 -110 BMBMG
11WA Tlemcen 8224 711 -48 MMGMB
12Tiaret 9144 1312 +17 MMGBB
13RC Arba 6213 810 -27 MGMBG
14Koléa 8206 917 -86 MMMGM
15El Bayadh 9045 29 -74 MMBBM
16Taghit 9018 228 -261 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1GC Mascara 5410 122 +1013
2Usm El Harrach 5410 91 +813
3Sidi Benali 5410 127 +513
4Blida 4400 81 +712
5Hussein Dey 5401 83 +512
6RC Kouba 4310 100 +1010
7MC Saida 5230 53 +29
8Mostaganem 5302 53 +29
9ASM Oran 4220 92 +78
10WA Mostaganem 4220 41 +38
11WA Tlemcen 4211 54 +17
12Koléa 5203 711 -46
13RC Arba 2110 43 +14
14Tiaret 4031 34 -13
15El Bayadh 4031 23 -13
16Taghit 4013 111 -101
#TakımOGBMAYAVP
1RC Kouba 5230 84 +49
2Blida 5230 52 +39
3GC Mascara 4220 63 +38
4Mostaganem 4130 54 +16
5MC Saida 3201 32 +16
6ASM Oran 5122 23 -15
7Tiaret 5113 108 +24
8RC Arba 4103 47 -33
9WA Mostaganem 5023 59 -42
10WA Tlemcen 4013 27 -51
11Sidi Benali 4013 16 -51
12Usm El Harrach 4013 28 -61
13El Bayadh 5014 06 -61
14Koléa 3003 26 -40
15Hussein Dey 4004 312 -90
16Taghit 5005 117 -160

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,43X3,1825,72

Çifte şans

121,15X21,93

Karşılıklı gol

Var2,25Yok1,35

1,5 Alt / Üst

Alt2,24Üst1,35

2,5 Alt / Üst

Alt1,36Üst2,22

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.