Ipswich Town – Bournemouth
Ipswich Town – Bournemouth: 8 Kasım 17:00, İngiltere · Premier Lig, 10. hafta. Bu sezon Ipswich Town evinde 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Bournemouth deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 7,8; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 9 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Portman Road Stadyumu, Ipswich
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Ipswich Town | Bournemouth |
|---|---|---|
| Lig sırası | 14. · 11 puan | 9. · 12 puan |
| Form (son 5) | MGMBB | GGGGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,25 – 1,25 | 1,75 – 2,25 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %100 |
| Karşılıklı gol | %75 | %75 |
| Gol yemediği | %0 | %25 |
| Aralarında (G-B-M) | 1-0-1 (2 maç, Ipswich Town bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Ipswich Town iç sahada (4 maç), Bournemouth deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İlk 11'ler
Henüz açıklanmadıKadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.
Ipswich Town iç sahada (4 maç) · Bournemouth deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Ipswich iç sahada 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Bournemouth deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Ipswich, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiIpswich Town
14. sıra · 11 puan · 9 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMBB
- 31.10 Hull City 2–2 Ipswich Town B
- 23.10 Ipswich Town 1–1 Nottingham Forest B
- 17.10 Manchester City 3–2 Ipswich Town M
- 10.10 Ipswich Town 2–1 Fulham G
- 19.09 Everton 1–0 Ipswich Town M
Bournemouth
9. sıra · 12 puan · 9 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG
- 05.11 Sparta Praha 1–3 Bournemouth G
- 31.10 Bournemouth 2–0 Leeds G
- 28.10 Bournemouth 3–0 Aston Villa G
- 25.10 Manchester United 0–3 Bournemouth G
- 22.10 Bournemouth 3–0 AC Milan G
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Ipswich Town son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 8 gol yedi. Bournemouth için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 14, yenilen 1. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Ipswich Town 1, Bournemouth 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 2 Nisan 2025, Bournemouth 1-2 Ipswich Town.
Gol istatistikleri
Ipswich Town iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,25 gol yedi; Bournemouth dış saha 4 maçta 1,75 attı, 2,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ipswich Town %50, Bournemouth %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ipswich Town %75, Bournemouth %75. İlk yarıyı önde kapatma: Ipswich Town 0/4, Bournemouth 3/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ipswich Town 2,2, Bournemouth 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,8. Maç başına kart: Ipswich Town 1,0, Bournemouth 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,46, 0 – 3,42, 2 – 1,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,96, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 7,8; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 9 gol yediler.
- Sıralama
- 14. (11 p) – 9. (12 p)
- Form (son 5)
- BBMGM – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- Korner ort. (maç)
- 7,8
- iddaa MS 1-0-2
- 3,46 – 3,42 – 1,75
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (14 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasından 0,21 yüksek | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (18 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,65 yüksek | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (14 gol)ligde 5.–6. · lig ortalamasından 0,21 yüksek | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (13 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 2,25 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9ligde 1. · lig ortalamasından 29 puan yüksek | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %67 6/9ligde 2.–3. · lig ortalamasından 20 puan yüksek | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9ligde 6.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9ligde 5.–9. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %25 1/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 6,8 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %0 0/4 |
| 9,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| 10,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,6 | 8,8 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %22 2/9 | %25 1/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %67 6/9 | %100 4/4 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %75 3/4 |
| Geride | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %67 6/9 | %75 3/4 |
| Berabere | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Geride | %11 1/9 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ipswich Town (9 maç)
Bournemouth (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ipswich Town (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 5 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 5 | 0 |
Bournemouth (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Ipswich Town
Sarı 18 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 2,0)
Bournemouth
Sarı 24 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ipswich Town: iç saha, 4 maç · Bournemouth: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
İngiltere · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 10 | +10 | 27 |
| 2 | Manchester City | 10 | +8 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Newcastle | 10 | -3 | 12 |
| 12 | Aston Villa | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Hull City | 10 | 0 | 11 |
| 14 | Ipswich | 9 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 10 | -2 | 10 |
| 16 | Nottingham Forest | 10 | -4 | 9 |
| 17 | Coventry | 10 | -9 | 9 |
| 18 | Manchester United | 9 | -5 | 7 |
| 19 | Crystal Palace | 9 | -12 | 7 |
| 20 | Sunderland | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Manchester City | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Brighton | 4 | +12 | 10 |
| 4 | Brentford | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Chelsea | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Everton | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Leeds | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Bournemouth | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Hull City | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Tottenham | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Ipswich | 4 | 0 | 7 |
| 12 | Coventry | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Aston Villa | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Newcastle | 5 | -1 | 5 |
| 16 | Liverpool | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Manchester United | 4 | -1 | 4 |
| 18 | Nottingham Forest | 5 | -1 | 4 |
| 19 | Sunderland | 4 | -3 | 4 |
| 20 | Crystal Palace | 4 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Liverpool | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Brighton | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Manchester City | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Newcastle | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Aston Villa | 4 | -2 | 7 |
| 7 | Chelsea | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Everton | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Leeds | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Tottenham | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Nottingham Forest | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Brentford | 4 | 0 | 4 |
| 14 | Bournemouth | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Hull City | 5 | -2 | 4 |
| 16 | Ipswich | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Crystal Palace | 5 | -8 | 4 |
| 18 | Manchester United | 5 | -4 | 3 |
| 19 | Coventry | 5 | -7 | 3 |
| 20 | Sunderland | 5 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Tek / Çift
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
