Internacional 1-0 Coritiba: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Internacional 1–0 Coritiba (4 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 19–6, isabetli şut 6–1, topa sahip olma %64–%36, korner 15–2.
Maç özeti
Internacional – Coritiba maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Alerrandro 90+5' (pen.) (Internacional). xG: Internacional 1,6 – 0,6 Coritiba.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Internacional üstteCoritiba altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %68 · 1 şut · 0,0
- 16–30'Dep %55 · 3 şut · 0,3
- 31–45+'Ev %68 · 3 şut · 0,4
- 46–60'Ev %80 · 4 şut · 0,1
- 61–75'Ev %85 · 4 şut · 0,1
- 76–90+'Ev %79 · 6 şut · 1,0
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Internacional, Dep = Coritiba.
Maç olayları
- InternacionalCoritiba
- G. MaripanKırmızı kart90+6'
- Penaltı golü Alerrandro 1–0Penaltı90+5'
- 90+3'Rodrigo MoledoSarı kart
- 84'Thiago Santos ↔ RichardOyuncu değişikliği
- J. Carbonero ↔ Joao BezerraOyuncu değişikliği82'
- Bruno Gomes ↔ RonaldoOyuncu değişikliği82'
- Thiago Maia ↔ Bruno HenriqueOyuncu değişikliği76'
- B. Aguirre ↔ CalebeOyuncu değişikliği76'
- Thiago MaiaSarı kart75'
- 69'Pedro Rocha ↔ F. BustosOyuncu değişikliği
- 69'N. Fonseca ↔ Vini PaulistaOyuncu değişikliği
- 69'Breno Lopes ↔ J. LavegaOyuncu değişikliği
- Matheus Bahia ↔ A. BernabeiOyuncu değişikliği67'
- 58'Jacy ↔ Rodrigo MoledoOyuncu değişikliği
- 57'N. FonsecaSarı kart
- 30'Tiago CoserSarı kart
- VitinhoSarı kart18'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %26 9/34 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %32 11/34 | %29 5/17 |
| Mağlubiyet | %41 14/34 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 11/34 | %29 5/17 |
| Beraberlik | %26 9/34 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %41 14/34 | %47 8/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (38 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 1,29 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,24 (42 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasında | 1,00 (17 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (40 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,16 düşük | 1,06 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (51 gol)ligde 15.–16. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,76 (30 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 19/34ligde 12.–14. · lig ortalamasında | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %74 25/34 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %41 14/34ligde 17.–19. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %41 7/17 |
| 3,5 Üst | %21 7/34 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %24 8/34 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 16/34ligde 18.–19. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %35 6/17 |
| 1,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %47 16/34ligde 11.–14. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %29 10/34 | %35 6/17 |
| Gol yememe | %21 7/34 | %24 4/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %71 24/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %62 21/34 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %56 19/34 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %47 16/34 | %53 9/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 8,5 Üst | %79 27/34 | %76 13/17 |
| 9,5 Üst | %68 23/34 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %56 19/34 | %53 9/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 5,7 |
| 2,5 Üst | %91 31/34 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %88 30/34 | %82 14/17 |
| 4,5 Üst | %65 22/34 | %65 11/17 |
| 5,5 Üst | %50 17/34 | %47 8/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %79 27/34 | %88 15/17 |
| 3,5 Üst | %62 21/34 | %65 11/17 |
| 4,5 Üst | %41 14/34 | %41 7/17 |
| 5,5 Üst | %26 9/34 | %24 4/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %74 25/34 | %82 14/17 |
| 7,5 Üst | %59 20/34 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %53 18/34 | %59 10/17 |
| 9,5 Üst | %38 13/34 | %41 7/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %76 26/34 | %76 13/17 |
| 7,5 Üst | %62 21/34 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %44 15/34 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %41 14/34 | %53 9/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/34 | %47 8/17 |
| Berabere | %35 12/34 | %24 4/17 |
| Geride | %35 12/34 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 8/34 | %18 3/17 |
| Berabere | %44 15/34 | %41 7/17 |
| Geride | %32 11/34 | %41 7/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Internacional (34 maç)
Coritiba (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Internacional (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 6 |
| 16-30 | 7 | 8 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 6 | 5 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 8 | 11 |
Coritiba (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 9 | 4 |
| 46-60 | 7 | 7 |
| 61-75 | 6 | 11 |
| 76-90 | 5 | 12 |
Kartlar
Internacional
Sarı 88 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 2,6)
Coritiba
Sarı 61 · Kırmızı 8 (34 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Internacional: iç saha, 17 maç · Coritiba: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Internacional – Coritiba ilk 11'ler
Internacional · 3-4-2-1
- 22KauanK
- 15Bruno GomesD82' oyundan çıktı 82. dk
- 25Gabriel MercadoD
- 18Jose JuninhoD
- 35Braian AguirreO76' oyundan çıktı 76. dk
- 5Rodrigo VillagraO
- 29Thiago MaiaO75' sarı kart 75. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 6Matheus BahiaO67' oyundan çıktı 67. dk
- 28VitinhoF18' sarı kart 18. dk
- 7Johan CarboneroF82' oyundan çıktı 82. dk
- 9AlerrandroF90+5' gol 90+5. dk
- 26Alexandro BernabeiD67' oyuna girdi 67. dk
- 30Calebe GonçalvesO76' oyuna girdi 76. dk
- 8Bruno HenriqueO76' oyuna girdi 76. dk
- 16RonaldoO82' oyuna girdi 82. dk
- 49João Pedro Bezerra de Oliveira LoF82' oyuna girdi 82. dk
- 43Henrique MenkeK
- 3Guillermo MaripánD90+6' kırmızı kart 90+6. dk
- 41Victor GabrielD
- 44João Victor Alves de Morais FranciscoF
- 31AllexO
- 27Paulinho PaulaO
- 17Niclas EliassonO
Coritiba · 4-2-3-1
- 1Pedro MoriscoK
- 2TingaD
- 23Tiago CóserD30' sarı kart 30. dk
- 55Jacy MaranhãoD58' oyundan çıktı 58. dk
- 26Bruno MeloD
- 21Thiago SantosO84' oyundan çıktı 84. dk
- 19Sebastián GómezO
- 77Breno LopesO69' oyundan çıktı 69. dk
- 5Nicolas FonsecaO57' sarı kart 57. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 32Pedro RochaO69' oyundan çıktı 69. dk
- 10JosuéF
- 4Rodrigo MoledoD58' oyuna girdi 58. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
- 14Fabricio BustosD69' oyuna girdi 69. dk
- 7Joaquín LavegaF69' oyuna girdi 69. dk
- 36Vini PaulistaF69' oyuna girdi 69. dk
- 25RichardO84' oyuna girdi 84. dk
- 22Pedro RangelK
- 3MaiconD
- 66Rodrigo GeladoD
- 50Vitor Gonçalves TissiO
- 18Paulo RobertoO
- 17Brian OcampoF
- 99Rodrigo RodriguesF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Brezilya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Internacional için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 6. Coritiba için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 3, yenilen 7. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Internacional 3, Coritiba 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, Coritiba 2-2 Internacional.
- Sıralama
- 18. (35 p) – 11. (42 p)
- Form (son 5)
- MGMBG – GMMBM
- H2H (G-B-M)
- 3-3-1 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %44 – %56
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %38
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,46 – 3,84 – 5,09
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Internacional iç saha 16 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,06 gol yedi; Coritiba dış saha 16 maçta 1,12 attı, 1,81 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Internacional %44, Coritiba %56. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Internacional %56, Coritiba %38. İlk yarıyı önde kapatma: Internacional 8/16, Coritiba 3/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Internacional 6,5, Coritiba 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: Internacional 2,4, Coritiba 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,46, 0 – 3,84, 2 – 5,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,87, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 3 Kasım 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 34 | +42 | 76 |
| 2 | Palmeiras | 34 | +39 | 73 |
| 3 | Cruzeiro | 34 | +7 | 60 |
| 4 | Fluminense | 34 | +13 | 57 |
| 5 | Atletico Paranaense | 34 | +8 | 54 |
| 6 | Bahia | 34 | +5 | 53 |
| 7 | Atletico-MG | 34 | +4 | 50 |
| 8 | RB Bragantino | 34 | +5 | 47 |
| 9 | Santos | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Sao Paulo | 34 | 0 | 44 |
| 11 | Botafogo | 34 | -7 | 42 |
| 12 | Coritiba | 34 | -11 | 42 |
| 13 | Vasco DA Gama | 33 | -7 | 41 |
| 14 | Mirassol | 34 | -9 | 40 |
| 15 | Vitoria | 34 | -16 | 38 |
| 16 | Internacional | 34 | -4 | 38 |
| 17 | Corinthians | 34 | -6 | 37 |
| 18 | Gremio | 34 | -9 | 37 |
| 19 | Remo | 34 | -20 | 29 |
| 20 | Chapecoense-sc | 33 | -35 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 17 | +25 | 42 |
| 2 | Flamengo | 17 | +22 | 42 |
| 3 | Fluminense | 17 | +14 | 39 |
| 4 | Atletico-MG | 17 | +9 | 35 |
| 5 | Cruzeiro | 17 | +12 | 34 |
| 6 | Sao Paulo | 17 | +12 | 34 |
| 7 | Atletico Paranaense | 17 | +10 | 32 |
| 8 | Vitoria | 17 | +7 | 32 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | +11 | 30 |
| 10 | Bahia | 17 | +7 | 30 |
| 11 | Gremio | 17 | +6 | 29 |
| 12 | Botafogo | 17 | +5 | 27 |
| 13 | Mirassol | 17 | +2 | 27 |
| 14 | Vasco DA Gama | 17 | +1 | 27 |
| 15 | Santos | 17 | +2 | 25 |
| 16 | Internacional | 17 | +5 | 23 |
| 17 | Coritiba | 17 | +1 | 23 |
| 18 | Corinthians | 17 | +1 | 22 |
| 19 | Remo | 17 | 0 | 19 |
| 20 | Chapecoense-sc | 16 | -14 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 17 | +20 | 34 |
| 2 | Palmeiras | 17 | +14 | 31 |
| 3 | Cruzeiro | 17 | -5 | 26 |
| 4 | Bahia | 17 | -2 | 23 |
| 5 | Santos | 17 | -1 | 22 |
| 6 | Atletico Paranaense | 17 | -2 | 22 |
| 7 | Coritiba | 17 | -12 | 19 |
| 8 | Fluminense | 17 | -1 | 18 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | -6 | 17 |
| 10 | Atletico-MG | 17 | -5 | 15 |
| 11 | Corinthians | 17 | -7 | 15 |
| 12 | Internacional | 17 | -9 | 15 |
| 13 | Botafogo | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Vasco DA Gama | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Mirassol | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Sao Paulo | 17 | -12 | 10 |
| 17 | Remo | 17 | -20 | 10 |
| 18 | Gremio | 17 | -15 | 8 |
| 19 | Chapecoense-sc | 17 | -21 | 7 |
| 20 | Vitoria | 17 | -23 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
