Chapecoense 1-2 Mirassol FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Chapecoense 1–2 Mirassol FC (4 Kasım 2026). İlk yarı 1–1. Şut 9–13, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %45–%55, korner 2–5.
Maç özeti
Chapecoense – Mirassol FC maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Kauan 12' (Chapecoense); Reinaldo 45+4' (pen.), Anderson (kendi kalesine) 57' (Mirassol FC). xG: Chapecoense 0,4 – 2,2 Mirassol FC.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Chapecoense üstte · Mirassol FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' gol: Kauan (Chapecoense)
- 15' sarı kart: Bruno Pacheco (Chapecoense)
- 22' sarı kart: Camilo Reijers (Chapecoense)
- 26' sarı kart: Rafael Lacerda (Chapecoense)
- 46' oyuncu değişikliği: Eduardo ↔ Carlos Eduardo (Mirassol FC)
- 46' oyuncu değişikliği: Denilson ↔ Jose Aldo (Mirassol FC)
- 45+4' gol: Reinaldo (Mirassol FC)
- 45+8' sarı kart: Denilson (Mirassol FC)
- 57' kendi kalesine gol: Anderson (Mirassol FC)
- 62' oyuncu değişikliği: Yago Felipe ↔ David Antunes (Chapecoense)
- 62' oyuncu değişikliği: Y. Bolasie ↔ K. Ramirez (Chapecoense)
- 62' oyuncu değişikliği: Tulio ↔ F. Rossi (Chapecoense)
- 68' oyuncu değişikliği: Giovanni Augusto ↔ M. Carvalho (Chapecoense)
- 72' oyuncu değişikliği: Shaylon ↔ Chico Kim (Mirassol FC)
- 78' oyuncu değişikliği: Alesson ↔ Fernandinho (Mirassol FC)
- 78' oyuncu değişikliği: Marcinho ↔ D. Borrero (Chapecoense)
- 82' sarı kart: Eduardo Doma (Chapecoense)
- 89' oyuncu değişikliği: Neto Moura ↔ Willian Machado (Mirassol FC)
Maç olayları
- ChapecoenseMirassol FC
- 89'Neto Moura ↔ Willian MachadoOyuncu değişikliği
- Eduardo DomaSarı kart82'
- 78'Alesson ↔ FernandinhoOyuncu değişikliği
- Marcinho ↔ D. BorreroOyuncu değişikliği78'
- 72'Shaylon ↔ Chico KimOyuncu değişikliği
- Giovanni Augusto ↔ M. CarvalhoOyuncu değişikliği68'
- Yago Felipe ↔ David AntunesOyuncu değişikliği62'
- Y. Bolasie ↔ K. RamirezOyuncu değişikliği62'
- Tulio ↔ F. RossiOyuncu değişikliği62'
- 57'Kendi kalesine gol Anderson 1–2Kendi kalesine
- 46'Eduardo ↔ Carlos EduardoOyuncu değişikliği
- 46'Denilson ↔ Jose AldoOyuncu değişikliği
- 45+8'DenilsonSarı kart
- 45+4'Penaltı golü Reinaldo 1–1Penaltı
- Rafael LacerdaSarı kart26'
- Camilo ReijersSarı kart22'
- 20'ReinaldoKaçan penaltı
- Bruno PachecoSarı kart15'
- Gol Kauan 1–0Asist: Giovanni Augusto12'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %12 4/33 | %19 3/16 |
| Beraberlik | %27 9/33 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %61 20/33 | %50 8/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 10/34 | %18 3/17 |
| Beraberlik | %29 10/34 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %41 14/34 | %59 10/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (33 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,34 düşük | 1,38 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,06 (68 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,72 yüksek | 2,25 (36 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,15 (39 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,19 düşük | 0,88 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,41 (48 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 1,53 (26 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 21/33ligde 7.–8. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %75 12/16 |
| 1,5 Üst | %88 29/33 | %88 14/16 |
| 2,5 Üst | %61 20/33ligde 5.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek | %75 12/16 |
| 3,5 Üst | %33 11/33 | %50 8/16 |
| Gol yememe | %6 2/33 | %13 2/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %65 22/34ligde 4.–6. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %59 10/17 |
| 1,5 Üst | %76 26/34 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %47 16/34ligde 11.–14. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %41 7/17 |
| 3,5 Üst | %24 8/34 | %24 4/17 |
| Gol yememe | %9 3/34 | %0 0/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %88 29/33 | %94 15/16 |
| 8,5 Üst | %67 22/33 | %69 11/16 |
| 9,5 Üst | %52 17/33 | %50 8/16 |
| 10,5 Üst | %39 13/33 | %25 4/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %76 26/34 | %82 14/17 |
| 8,5 Üst | %71 24/34 | %71 12/17 |
| 9,5 Üst | %47 16/34 | %59 10/17 |
| 10,5 Üst | %38 13/34 | %47 8/17 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %73 24/33 | %81 13/16 |
| 3,5 Üst | %52 17/33 | %50 8/16 |
| 4,5 Üst | %39 13/33 | %38 6/16 |
| 5,5 Üst | %27 9/33 | %25 4/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %85 29/34 | %76 13/17 |
| 3,5 Üst | %76 26/34 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %53 18/34 | %47 8/17 |
| 5,5 Üst | %29 10/34 | %24 4/17 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %91 30/33 | %81 13/16 |
| 7,5 Üst | %73 24/33 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %58 19/33 | %56 9/16 |
| 9,5 Üst | %48 16/33 | %38 6/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %82 28/34 | %71 12/17 |
| 7,5 Üst | %68 23/34 | %59 10/17 |
| 8,5 Üst | %53 18/34 | %47 8/17 |
| 9,5 Üst | %38 13/34 | %29 5/17 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %6 2/33 | %6 1/16 |
| Berabere | %52 17/33 | %63 10/16 |
| Geride | %42 14/33 | %31 5/16 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 9/34 | %18 3/17 |
| Berabere | %50 17/34 | %47 8/17 |
| Geride | %24 8/34 | %35 6/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Chapecoense (33 maç)
Mirassol FC (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Chapecoense (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 6 |
| 16-30 | 4 | 11 |
| 31-45 | 5 | 9 |
| 46-60 | 1 | 11 |
| 61-75 | 3 | 8 |
| 76-90 | 9 | 8 |
Mirassol FC (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 6 |
| 16-30 | 8 | 5 |
| 31-45 | 8 | 4 |
| 46-60 | 2 | 5 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 7 | 13 |
Kartlar
Chapecoense
Sarı 71 · Kırmızı 2 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
Mirassol FC
Sarı 83 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Chapecoense: iç saha, 16 maç · Mirassol FC: dış saha, 17 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Chapecoense – Mirassol FC ilk 11'ler
Chapecoense · 4-2-3-1
- 98AndersonK57' kendi kalesine 57. dk
- 5HeitorD
- 21KauanD12' gol 12. dk
- 3Eduardo DomaD82' sarı kart 82. dk
- 91Bruno PachecoD15' sarı kart 15. dk
- 27CamiloO22' sarı kart 22. dk
- 88Yago FelipeO62' oyundan çıktı 62. dk
- 7MarcinhoO78' oyundan çıktı 78. dk
- 10Giovanni AugustoO12' asist 12. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 11Yannick BolasieO62' oyundan çıktı 62. dk
- 9Tulio EduardoF62' oyundan çıktı 62. dk
- 19David AntunesO62' oyuna girdi 62. dk
- 94Kevin RamírezF62' oyuna girdi 62. dk
- 29Franco RossiF62' oyuna girdi 62. dk
- 80Miguel CarvalhoO68' oyuna girdi 68. dk
- 77Dylan BorreroO78' oyuna girdi 78. dk
- 30MatheusK
- 23DuduD
- 25Victor CaetanoD
- 12FernandoD
- 15Rafael ThyereD
- 16Bruno MatiasO
- 22MaxO
Mirassol FC · 4-2-3-1
- 22WalterK
- 32Igor FormigaD
- 34João VictorD
- 2Lucas OliveiraD
- 6ReinaldoD45+4' gol 45+4. dk
- 27DenilsonO45+8' sarı kart 45+8. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 25Neto MouraO
- 7ShaylonO72' oyundan çıktı 72. dk
- 33EduardoO46' oyundan çıktı 46. dk
- 77AlessonO78' oyundan çıktı 78. dk
- 9André LuisF
- 21José AldoO46' oyuna girdi 46. dk
- 96Carlos EduardoF
- 10ChicoO72' oyuna girdi 72. dk
- 17FernandinhoF78' oyuna girdi 78. dk
- 90ThomazellaK
- 44Gabriel KnesowitschD
- 20Daniel BorgesD
- 3Willian MachadoD89' oyuna girdi 89. dk
- 5JapaO
- 80Wallisson LuizO
- 19Gustavo SilvaO
- 99Zé RobertoF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Brezilya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Chapecoense-sc son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Mirassol için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 4, yenilen 5. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Chapecoense-sc 0, Mirassol 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 1,20 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Mayıs 2026, Mirassol 1-1 Chapecoense-sc.
- Sıralama
- 20. (21 p) – 16. (37 p)
- Form (son 5)
- MGMMM – MBGMB
- H2H (G-B-M)
- 0-1-4 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %73 – %38
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %73 – %56
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 3,24 – 3,29 – 1,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Chapecoense-sc iç saha 15 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,27 gol yedi; Mirassol dış saha 16 maçta 0,81 attı, 1,56 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %73, konukta %38. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chapecoense-sc %73, Mirassol %56. İlk yarıyı önde kapatma: Chapecoense-sc 1/15, Mirassol 3/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Chapecoense-sc 4,9, Mirassol 4,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Chapecoense-sc 2,1, Mirassol 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,24, 0 – 3,29, 2 – 1,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 3 Kasım 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 34 | +42 | 76 |
| 2 | Palmeiras | 34 | +39 | 73 |
| 3 | Cruzeiro | 34 | +7 | 60 |
| 4 | Fluminense | 34 | +13 | 57 |
| 5 | Atletico Paranaense | 34 | +8 | 54 |
| 6 | Bahia | 34 | +5 | 53 |
| 7 | Atletico-MG | 34 | +4 | 50 |
| 8 | RB Bragantino | 34 | +5 | 47 |
| 9 | Santos | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Sao Paulo | 34 | 0 | 44 |
| 11 | Botafogo | 34 | -7 | 42 |
| 12 | Coritiba | 34 | -11 | 42 |
| 13 | Vasco DA Gama | 33 | -7 | 41 |
| 14 | Mirassol | 34 | -9 | 40 |
| 15 | Vitoria | 34 | -16 | 38 |
| 16 | Internacional | 34 | -4 | 38 |
| 17 | Corinthians | 34 | -6 | 37 |
| 18 | Gremio | 34 | -9 | 37 |
| 19 | Remo | 34 | -20 | 29 |
| 20 | Chapecoense-sc | 33 | -35 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 17 | +25 | 42 |
| 2 | Flamengo | 17 | +22 | 42 |
| 3 | Fluminense | 17 | +14 | 39 |
| 4 | Atletico-MG | 17 | +9 | 35 |
| 5 | Cruzeiro | 17 | +12 | 34 |
| 6 | Sao Paulo | 17 | +12 | 34 |
| 7 | Atletico Paranaense | 17 | +10 | 32 |
| 8 | Vitoria | 17 | +7 | 32 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | +11 | 30 |
| 10 | Bahia | 17 | +7 | 30 |
| 11 | Gremio | 17 | +6 | 29 |
| 12 | Botafogo | 17 | +5 | 27 |
| 13 | Mirassol | 17 | +2 | 27 |
| 14 | Vasco DA Gama | 17 | +1 | 27 |
| 15 | Santos | 17 | +2 | 25 |
| 16 | Internacional | 17 | +5 | 23 |
| 17 | Coritiba | 17 | +1 | 23 |
| 18 | Corinthians | 17 | +1 | 22 |
| 19 | Remo | 17 | 0 | 19 |
| 20 | Chapecoense-sc | 16 | -14 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 17 | +20 | 34 |
| 2 | Palmeiras | 17 | +14 | 31 |
| 3 | Cruzeiro | 17 | -5 | 26 |
| 4 | Bahia | 17 | -2 | 23 |
| 5 | Santos | 17 | -1 | 22 |
| 6 | Atletico Paranaense | 17 | -2 | 22 |
| 7 | Coritiba | 17 | -12 | 19 |
| 8 | Fluminense | 17 | -1 | 18 |
| 9 | RB Bragantino | 17 | -6 | 17 |
| 10 | Atletico-MG | 17 | -5 | 15 |
| 11 | Corinthians | 17 | -7 | 15 |
| 12 | Internacional | 17 | -9 | 15 |
| 13 | Botafogo | 17 | -12 | 15 |
| 14 | Vasco DA Gama | 16 | -8 | 14 |
| 15 | Mirassol | 17 | -11 | 13 |
| 16 | Sao Paulo | 17 | -12 | 10 |
| 17 | Remo | 17 | -20 | 10 |
| 18 | Gremio | 17 | -15 | 8 |
| 19 | Chapecoense-sc | 17 | -21 | 7 |
| 20 | Vitoria | 17 | -23 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
