Hvidovre – Aarhus Fremad
Hvidovre – Aarhus Fremad: 9 Kasım 21:00, Danimarka · 1. Division, 14. hafta. Bu sezon Hvidovre evinde 6 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik, 0 mağlubiyet; Aarhus Fremad deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Hvidovre Stadyumu, Hvidovre
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Hvidovre | Aarhus Fremad |
|---|---|---|
| Lig sırası | 1. · 29 puan | 5. · 18 puan |
| Form (son 5) | GGGBB | MBBMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,83 – 1,33 | 0,50 – 0,67 |
| 2,5 Üst biten | %83 | %17 |
| Karşılıklı gol | %83 | %33 |
| Gol yemediği | %17 | %50 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-1-0 (3 maç, Hvidovre bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Hvidovre iç sahada (6 maç), Aarhus Fremad deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Hvidovre iç sahada (6 maç) · Aarhus Fremad deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Hvidovre iç sahada bu sezon yenilmedi: 6 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik.
- Aarhus Fremad deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Hvidovre, iç saha maçlarında 6 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%83).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHvidovre
1. sıra · 29 puan · 13 maç · averaj +11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGBB
Aarhus Fremad
5. sıra · 18 puan · 13 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBMG
- 01.11 Aarhus Fremad 2–0 Hillerød G
- 29.10 Aarhus Fremad 0–3 FC Copenhagen M
- 24.10 Vejle 0–0 Aarhus Fremad B
- 16.10 Aarhus Fremad 0–0 Esbjerg B
- 09.10 AB Copenhagen 2–0 Aarhus Fremad M
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Hvidovre 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 9-5). Aarhus Fremad için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 2, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Hvidovre 2, Aarhus Fremad 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Eylül 2026, Aarhus Fremad 1-3 Hvidovre.
Gol istatistikleri
Hvidovre iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,33 gol yedi; Aarhus Fremad dış saha 6 maçta 0,50 attı, 0,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hvidovre %83, Aarhus Fremad %33. İlk yarıyı önde kapatma: Hvidovre 3/6, Aarhus Fremad 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,21, 2 – 3,17. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,80, Üst 1,57. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 1. (29 p) – 5. (18 p)
- Form (son 5)
- BBGGG – GMBBM
- H2H (G-B-M)
- 2-1-0 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %33
- iddaa MS 1-0-2
- 1,75 – 3,21 – 3,17
Veri: 8 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %0 0/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Mağlubiyet | %23 3/13 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,85 (24 gol) | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (13 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,85 (11 gol) | 0,67 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %54 7/13 | %50 3/6 |
| Berabere | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Geride | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Geride | %31 4/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hvidovre (13 maç)
Aarhus Fremad (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hvidovre (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Aarhus Fremad (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Hvidovre
Sarı 17 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,3)
Aarhus Fremad
Sarı 22 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Danimarka · 1. Division puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hvidovre | 13 | +11 | 29 |
| 2 | Vejle | 14 | +10 | 27 |
| 3 | FC Fredericia | 14 | +11 | 23 |
| 4 | AB Copenhagen | 14 | +6 | 21 |
| 5 | Aarhus Fremad | 13 | +1 | 18 |
| 6 | Aalborg | 14 | -2 | 16 |
| 7 | Hobro | 14 | -8 | 16 |
| 8 | Hillerød | 14 | -3 | 15 |
| 9 | Kolding IF | 14 | -3 | 15 |
| 10 | Esbjerg | 14 | -7 | 14 |
| 11 | HB Koge | 14 | -6 | 12 |
| 12 | Vendsyssel FF | 14 | -10 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Fredericia | 7 | +9 | 15 |
| 2 | AB Copenhagen | 7 | +7 | 14 |
| 3 | Vejle | 7 | +6 | 14 |
| 4 | Hillerød | 7 | +3 | 13 |
| 5 | Hvidovre | 6 | +3 | 12 |
| 6 | Aarhus Fremad | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Kolding IF | 7 | +1 | 11 |
| 8 | Hobro | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Esbjerg | 7 | -2 | 7 |
| 10 | Aalborg | 7 | -3 | 7 |
| 11 | HB Koge | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Vendsyssel FF | 6 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hvidovre | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Vejle | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Aalborg | 7 | +1 | 9 |
| 4 | FC Fredericia | 7 | +2 | 8 |
| 5 | AB Copenhagen | 7 | -1 | 7 |
| 6 | Aarhus Fremad | 6 | -1 | 7 |
| 7 | Vendsyssel FF | 8 | -5 | 7 |
| 8 | Esbjerg | 7 | -5 | 7 |
| 9 | Hobro | 6 | -6 | 7 |
| 10 | HB Koge | 7 | -4 | 6 |
| 11 | Kolding IF | 7 | -4 | 4 |
| 12 | Hillerød | 7 | -6 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
