← Maçlar
Almanya · Regionalliga - SudWest18 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

Eintracht Trier 3-2 Frankfurt 1899: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Eintracht Trier
3–2İY 0–1
Frankfurt 1899
Maç sonu

Eintracht Trier 3–2 Frankfurt 1899 (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Eintracht Trier – Frankfurt 1899 maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: C. Wahling 63', T. Sausen 73', C. Spang 87' (Eintracht Trier); A. Suljic 11', D. Meene 60' (Frankfurt 1899).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Eintracht Trier üstte · Frankfurt 1899 altta

01530İY607590 11' gol: A. Suljic (Frankfurt 1899)60' gol: D. Meene (Frankfurt 1899)63' gol: C. Wahling (Eintracht Trier)73' gol: T. Sausen (Eintracht Trier)87' gol: C. Spang (Eintracht Trier)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: A. Suljic (Frankfurt 1899)
  • 60' gol: D. Meene (Frankfurt 1899)
  • 63' gol: C. Wahling (Eintracht Trier)
  • 73' gol: T. Sausen (Eintracht Trier)
  • 87' gol: C. Spang (Eintracht Trier)

Maç olayları

  1. Eintracht TrierFrankfurt 1899
  2. Gol C. Spang 3–287'
  3. Gol T. Sausen 2–273'
  4. Gol C. Wahling 1–263'
  5. 60'Gol D. Meene 0–2
  6. 11'Gol A. Suljic 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Eintracht Trier
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%53 8/15%50 4/8
Beraberlik%13 2/15%13 1/8
Mağlubiyet%33 5/15%38 3/8
Frankfurt 1899
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%20 3/15%14 1/7
Beraberlik%33 5/15%43 3/7
Mağlubiyet%47 7/15%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Eintracht Trier
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,20 (18 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,38 (11 gol)
Frankfurt 1899
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,53 (23 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,93 (29 gol)2,29 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Eintracht Trier
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%33 5/15%50 4/8
1,5 Üst%67 10/15%75 6/8
2,5 Üst%47 7/15%50 4/8
3,5 Üst%27 4/15%38 3/8
Gol yememe%47 7/15%38 3/8
Frankfurt 1899
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%80 12/15%100 7/7
1,5 Üst%93 14/15%100 7/7
2,5 Üst%80 12/15%100 7/7
3,5 Üst%53 8/15%71 5/7
Gol yememe%13 2/15%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Eintracht Trier
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%20 3/15%25 2/8
Berabere%47 7/15%38 3/8
Geride%33 5/15%38 3/8
Frankfurt 1899
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%27 4/15%29 2/7
Berabere%27 4/15%43 3/7
Geride%47 7/15%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Eintracht Trier (15 maç)

1/131/X01/20X/14X/X2X/212/112/X02/24

Frankfurt 1899 (15 maç)

1/121/X11/21X/11X/X3X/202/102/X12/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Eintracht Trier (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 6
31-45 2 2
46-60 2 3
61-75 3 2
76-90 7 4

Frankfurt 1899 (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 5 7
31-45 3 2
46-60 5 1
61-75 2 9
76-90 5 6

Kartlar

Eintracht Trier

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Frankfurt 1899

Sarı 1 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 135 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Eintracht Trier için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Frankfurt 1899 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Eintracht Trier 0 – Frankfurt 1899 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mart 2026, Eintracht Trier 1-1 Frankfurt 1899.

Form (son 5)
MMGMG – BMMMG
H2H (G-B-M)
0-3-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %100
iddaa MS 1-0-2
2,07 – 3,10 – 2,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Eintracht Trier iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,60 gol yedi; Frankfurt 1899 dış saha 5 maçta 1,60 attı, 2,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Eintracht Trier %40, Frankfurt 1899 %100. İlk yarıyı önde kapatma: Eintracht Trier 1/5, Frankfurt 1899 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,07, 0 – 3,10, 2 – 2,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,18.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 15:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Almanya · Regionalliga - SudWest puan durumu · Regionalliga: Sudwest

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1SGV Freiberg 13760 3213 +1927 BBGGB
2VfR Aalen 13832 2311 +1227 GGGGG
3VfR Mannheim 13751 229 +1326 GGGGG
4Stuttgarter Kickers 13724 2218 +423 BGMGM
5Eintracht Trier 13715 1617 -122 GMMGG
6Kickers Offenbach 13634 2317 +621 MMBMB
7Freiburg II 13553 2418 +620 GMMBG
8FC 08 Homburg 13553 1817 +120 MBBGB
9SV Sandhausen 13544 2022 -219 GBGGM
10TSV Steinbach 13445 2020 016 GBGMM
11Eintracht Frankfurt II 13517 1618 -216 MMGGM
12Hessen Kassel 13427 2128 -714 MBGMM
13FC Astoria Walldorf 13346 2022 -213 MGBMG
14FSV Frankfurt 13346 2023 -313 MMBMM
15Kaiserslautern II 13256 1427 -1311 BMBMB
16FSV Mainz 05 II 13328 1326 -1311 GMBBM
17SSV Ulm 1846 13175 1623 -710 MBGBB
18Barockstadt Fulda-Lehn. 13238 1728 -119 MBMMG
#TakımOGBMAYAVP
1SGV Freiberg 6420 175 +1214
2Kickers Offenbach 7421 1610 +614
3Stuttgarter Kickers 6411 148 +613
4VfR Aalen 7412 138 +513
5TSV Steinbach 6411 105 +513
6FC 08 Homburg 6321 97 +211
7Freiburg II 6312 139 +410
8Hessen Kassel 7313 1311 +210
9Eintracht Trier 7313 910 -110
10VfR Mannheim 6231 94 +59
11FC Astoria Walldorf 7232 1311 +29
12FSV Frankfurt 7223 109 +18
13Eintracht Frankfurt II 6213 78 -17
14SV Sandhausen 7142 79 -27
15SSV Ulm 1846 7133 912 -36
16Kaiserslautern II 7133 715 -86
17Barockstadt Fulda-Lehn. 6114 1114 -34
18FSV Mainz 05 II 6114 510 -54
#TakımOGBMAYAVP
1VfR Mannheim 7520 135 +817
2VfR Aalen 6420 103 +714
3SGV Freiberg 7340 158 +713
4SV Sandhausen 6402 1313 012
5Eintracht Trier 6402 77 012
6Freiburg II 7241 119 +210
7Stuttgarter Kickers 7313 810 -210
8Eintracht Frankfurt II 7304 910 -19
9FC 08 Homburg 7232 910 -19
10Kickers Offenbach 6213 77 07
11FSV Mainz 05 II 7214 816 -87
12FSV Frankfurt 6123 1014 -45
13Kaiserslautern II 6123 712 -55
14Barockstadt Fulda-Lehn. 7124 614 -85
15FC Astoria Walldorf 6114 711 -44
16SSV Ulm 1846 6042 711 -44
17Hessen Kassel 6114 817 -94
18TSV Steinbach 7034 1015 -53

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,07X3,1022,64

Çifte şans

1X1,24121,17X21,41

Karşılıklı gol

Var1,37Yok2,18

2,5 Alt / Üst

Alt1,99Üst1,46

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Regionalliga - SudWest'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.