Hobro 0-1 Esbjerg: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hobro 0–1 Esbjerg (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Paylaş
Maç özeti
Hobro – Esbjerg maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: J. Ampofo 25' (Esbjerg).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- DS Arena, Hobro
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Hobro üstte · Esbjerg altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' gol: J. Ampofo (Esbjerg)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Breum ↔ O. Klitten (Hobro)
- 64' oyuncu değişikliği: A. Noshe ↔ M. Londal (Hobro)
- 64' oyuncu değişikliği: R. Hauge ↔ O. Meedom (Hobro)
- 68' sarı kart: M. Pedersen (Hobro)
- 75' oyuncu değişikliği: C. Enemark ↔ M. Kannegaard (Hobro)
- 76' oyuncu değişikliği: O. Boesen ↔ L. Vigen (Esbjerg)
- 76' oyuncu değişikliği: A. Ahmad ↔ P. Tjornelund (Esbjerg)
- 80' oyuncu değişikliği: T. Hansen ↔ M. Huldahl (Hobro)
- 83' sarı kart: J. Ampofo (Esbjerg)
- 90+2' oyuncu değişikliği: G. Bjerge ↔ B. Hvidt (Esbjerg)
Maç olayları
- HobroEsbjerg
- 90+2'G. Bjerge ↔ B. HvidtOyuncu değişikliği
- 83'J. AmpofoSarı kart
- T. Hansen ↔ M. HuldahlOyuncu değişikliği80'
- 76'O. Boesen ↔ L. VigenOyuncu değişikliği
- 76'A. Ahmad ↔ P. TjornelundOyuncu değişikliği
- C. Enemark ↔ M. KannegaardOyuncu değişikliği75'
- M. PedersenSarı kart68'
- A. Noshe ↔ M. LondalOyuncu değişikliği64'
- R. Hauge ↔ O. MeedomOyuncu değişikliği64'
- A. Breum ↔ O. KlittenOyuncu değişikliği46'
- 25'Gol J. Ampofo 0–1Asist: A. Ahmad
Hobro iç sahada (8 maç) · Esbjerg deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 18 maç (2018'den beri)
5 Hobro4 berabere9 Esbjerg
- Hobro iç sahada 8 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Esbjerg deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol) | 1,00 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (24 gol) | 1,25 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (24 gol) | 1,71 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Geride | %50 7/14 | %63 5/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %64 9/14 | %57 4/7 |
| Geride | %14 2/14 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hobro (14 maç)
Esbjerg (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hobro (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Esbjerg (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 1 | 7 |
Kartlar
Hobro
Sarı 28 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,0)
Esbjerg
Sarı 17 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHobro
7. sıra · 16 puan · 14 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMBB
- 30.10 Aalborg 1–1 Hobro B
- 23.10 Hobro 2–2 Vendsyssel FF B
- 17.10 FC Fredericia 3–0 Hobro M
- 10.10 Hobro 1–1 Kolding IF B
- 21.09 HB Koge 5–2 Hobro M
Esbjerg
10. sıra · 14 puan · 14 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGMB
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
1. Division (Danimarka) 14. hafta programında Hobro – Esbjerg maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 15:30 oynanacak. Sıralamada Hobro 7., Esbjerg 12.; iki takım arasında 5 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Hobro için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 6, yenilen 12. Esbjerg için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 6, yenilen 6.
- Sıralama
- 7. (16 p) – 12. (11 p)
- Form (son 5)
- BBMBM – BMGBB
- H2H (G-B-M)
- 5-4-9 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,26 – 3,11 – 2,32
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 18 kez karşılaştı: Hobro 5, Esbjerg 9 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Ağustos 2026, Esbjerg 1-2 Hobro.
Gol istatistikleri
Hobro iç saha 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,29 gol yedi; Esbjerg dış saha 6 maçta 1,00 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hobro %57, Esbjerg %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hobro %71, Esbjerg %50. İlk yarıyı önde kapatma: Hobro 1/7, Esbjerg 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,26, 0 – 3,11, 2 – 2,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,09.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Danimarka · 1. Division puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hvidovre | 13 | +11 | 29 |
| 2 | Vejle | 14 | +10 | 27 |
| 3 | FC Fredericia | 14 | +11 | 23 |
| 4 | AB Copenhagen | 14 | +6 | 21 |
| 5 | Aarhus Fremad | 13 | +1 | 18 |
| 6 | Aalborg | 14 | -2 | 16 |
| 7 | Hobro | 14 | -8 | 16 |
| 8 | Hillerød | 14 | -3 | 15 |
| 9 | Kolding IF | 14 | -3 | 15 |
| 10 | Esbjerg | 14 | -7 | 14 |
| 11 | HB Koge | 14 | -6 | 12 |
| 12 | Vendsyssel FF | 14 | -10 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Fredericia | 7 | +9 | 15 |
| 2 | AB Copenhagen | 7 | +7 | 14 |
| 3 | Vejle | 7 | +6 | 14 |
| 4 | Hillerød | 7 | +3 | 13 |
| 5 | Hvidovre | 6 | +3 | 12 |
| 6 | Aarhus Fremad | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Kolding IF | 7 | +1 | 11 |
| 8 | Hobro | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Esbjerg | 7 | -2 | 7 |
| 10 | Aalborg | 7 | -3 | 7 |
| 11 | HB Koge | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Vendsyssel FF | 6 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hvidovre | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Vejle | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Aalborg | 7 | +1 | 9 |
| 4 | FC Fredericia | 7 | +2 | 8 |
| 5 | AB Copenhagen | 7 | -1 | 7 |
| 6 | Aarhus Fremad | 6 | -1 | 7 |
| 7 | Vendsyssel FF | 8 | -5 | 7 |
| 8 | Esbjerg | 7 | -5 | 7 |
| 9 | Hobro | 6 | -6 | 7 |
| 10 | HB Koge | 7 | -4 | 6 |
| 11 | Kolding IF | 7 | -4 | 4 |
| 12 | Hillerød | 7 | -6 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (24)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 Hilleroed 3–1 Kolding
