HNK Gorica 3-5 NK Slaven Belupo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
HNK Gorica 3–5 NK Slaven Belupo (7 Kasım 2026). İlk yarı 3–3. Şut 13–15, isabetli şut 4–8, topa sahip olma %57–%43, korner 8–3.
Paylaş
Maç özeti
HNK Gorica – NK Slaven Belupo maçı 3-5 sona erdi; ilk yarı 3-3 tamamlandı. Goller: Stefan Perić 21', Luka Vrzic 25', Dušan Stevanović 45+5' (HNK Gorica); Ilija Nestorovski 17', 65' (pen.), Josip Mitrović 35', Lovro Banovec 41', Mihail Caimacov 90+4' (NK Slaven Belupo). xG: HNK Gorica 1,2 – 3,1 NK Slaven Belupo.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadion Radnik, Veliky Gorica
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- HNK Gorica: M. Carević · NK Slaven Belupo: S. Čabraja
Maç akışı
HNK Gorica üstteNK Slaven Belupo altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dengeli · 2 şut · 0,5
- 16–30'Dengeli · 4 şut · 0,3
- 31–45+'Dep %72 · 8 şut · 1,4
- 46–60'Ev %66 · 2 şut · 0,2
- 61–75'Dep %72 · 1 şut · 0,8
- 76–90+'Ev %62 · 6 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = HNK Gorica, Dep = NK Slaven Belupo.
Maç olayları
- HNK GoricaNK Slaven Belupo
- 90+4'Gol Mihail Caimacov 3–5
- 89'Dominik KovačićKırmızı kart
- Luka Vrzic ↔ Patrik MijicOyuncu değişikliği84'
- 84'Antonio Jakir ↔ Itsuki UrataOyuncu değişikliği
- 82'Ljuban Crepulja ↔ Mihail CaimacovOyuncu değişikliği
- Ante Kavelj ↔ Kevin CustovicOyuncu değişikliği80'
- Stefan Perić ↔ Filip BrautOyuncu değişikliği70'
- Bruno Bogojević ↔ Bartol KardumOyuncu değişikliği70'
- Tom Lacoux ↔ Jakov PranjićOyuncu değişikliği70'
- 69'Marko Dabro ↔ Leon BošnjakOyuncu değişikliği
- 65'Penaltı golü Ilija Nestorovski 3–4Penaltı
- 62'Lovro BanovecVAR: penaltı onaylandı
- Gol Dušan Stevanović 3–3Asist: Ivan Cvijanović45+5'
- 45+4'Dominik KovačićSarı kart
- 43'Lovro BanovecVAR: gol onaylandı
- 41'Gol Lovro Banovec 2–3
- 35'Gol Josip Mitrović 2–2Asist: Marko Dabro
- Stefan PerićSarı kart32'
- Ante KaveljSarı kart27'
- Gol Luka Vrzic 2–125'
- Gol Stefan Perić 1–121'
- 17'Gol Ilija Nestorovski 0–1Asist: Filip Kruselj
HNK Gorica iç sahada (7 maç) · NK Slaven Belupo deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 35 maç (2018'den beri)
10 HNK Gorica9 berabere16 NK Slaven Belupo
- HNK Gorica iç sahada bu sezon kazanamadı: 7 maçta 3 beraberlik, 4 mağlubiyet.
- NK Slaven Belupo deplasmanda 7 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- NK Slaven Belupo, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
HNK Gorica
NK Slaven Belupo
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %54 7/13 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,77 (10 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,79 düşük | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,92 (25 gol)ligde 8. · lig ortalamasından 0,39 yüksek | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,46 (19 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,15 (28 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,62 yüksek | 2,14 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13ligde 9. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %46 6/13ligde 8.–9. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13ligde 4.–6. · lig ortalamasında | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %69 9/13ligde 3.–5. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %23 3/13 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %14 1/7 |
| 4,5 Üst | %23 3/13 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %57 4/7 |
| Geride | %54 7/13 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %29 2/7 |
| Geride | %54 7/13 | %71 5/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
HNK Gorica (13 maç)
NK Slaven Belupo (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
HNK Gorica (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 4 | 3 |
NK Slaven Belupo (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 4 | 7 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 7 | 3 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
HNK Gorica
Sarı 19 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,5)
NK Slaven Belupo
Sarı 23 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 62 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
HNK Gorica: iç saha, 7 maç · NK Slaven Belupo: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
HNK Gorica – NK Slaven Belupo ilk 11'ler
HNK Gorica · 3-4-2-1
- 1R. JosipovićK
- 45S. PerićD21' gol 21. dk32' sarı kart 32. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 32J. FilipovićD
- 15D. StevanovićD45+5' gol 45+5. dk
- 24D. PavičićO
- 6T. LacouxO70' oyundan çıktı 70. dk
- 36Ante KaveljO27' sarı kart 27. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 34I. CvijanovićO45+5' asist 45+5. dk
- 20L. VrzićO25' gol 25. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 25B. BogojevićO70' oyundan çıktı 70. dk
- 10F. BrodićF
- 2F. BrautD70' oyuna girdi 70. dk
- 26Keenan Nino CaroleF
- 66Juraj FriganO
- 18B. KardumF70' oyuna girdi 70. dk
- 71D. MatijašK
- 9P. MijićF84' oyuna girdi 84. dk
- 21H. MoustaphaD
- 8J. PranjićF70' oyuna girdi 70. dk
- 30D. ŽarkovK
- 4K. ČustovićO80' oyuna girdi 80. dk
- 7O. BakićO
Teknik direktör: M. Carević
NK Slaven Belupo · 4-2-3-1
- 32I. ČovićK
- 18F. KrušeljD17' asist 17. dk
- 4D. KovačićD45+4' sarı kart 45+4. dk89' kırmızı kart 89. dk
- 15J. MersinajD
- 3A. JakirD84' oyundan çıktı 84. dk
- 88D. BosakO
- 21L. CrepuljaO82' oyundan çıktı 82. dk
- 7M. DabroO35' asist 35. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 8L. BanovecO41' gol 41. dk
- 11J. MitrovićO35' gol 35. dk
- 90I. NestorovskiF17' gol 17. dk65' gol 65. dk
- 24L. BošnjakO69' oyuna girdi 69. dk
- 10M. CaimacovO82' oyuna girdi 82. dk90+4' gol 90+4. dk
- 5I. CvetkoD
- 33K. IšasegiD
- 23A. JónssonO
- 29Lovro LoncaricF
- 2V. MeđimorecD
- 45V. PapacF
- 12M. PavliK
- 14Losika RatshukuduF
- 30K. SentićK
- 77I. UrataD84' oyuna girdi 84. dk
Teknik direktör: S. Čabraja
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHNK Gorica
10. sıra · 7 puan · 13 maç · averaj -15
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBBM
- 31.10 HNK Hajduk Split 5–0 HNK Gorica M
- 24.10 HNK Gorica 0–0 NK Lokomotiva Zagreb B
- 17.10 NK Osijek 1–1 HNK Gorica B
- 09.10 HNK Gorica 1–2 Rudes M
- 02.10 HNK Gorica 3–3 Bravo Hazırlık B
- 28.09 Maribor Hazırlık 1–1 HNK Gorica B
- 19.09 Istra 1961 0–1 HNK Gorica G
NK Slaven Belupo
7. sıra · 16 puan · 13 maç · averaj -9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMM
- 03.11 Mladost Ždralovi 2–0 NK Slaven Belupo M
- 30.10 NK Slaven Belupo 0–2 Istra 1961 M
- 24.10 NK Varazdin 1–2 NK Slaven Belupo G
- 18.10 NK Slaven Belupo 1–5 Dinamo Zagreb M
- 11.10 NK Slaven Belupo 4–1 HNK Rijeka G
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 17:00: HNL (Hırvatistan) 13. haftasında ev sahibi HNK Gorica, konuk ekip NK Slaven Belupo. Sıralamada HNK Gorica 10., NK Slaven Belupo 8.; iki takım arasında 6 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta HNK Gorica 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-8). NK Slaven Belupo son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi.
- Sıralama
- 10. (7 p) – 8. (13 p)
- Form (son 5)
- MBBMG – MMGMG
- H2H (G-B-M)
- 10-9-16 (35 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %33
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,99 – 3,05 – 2,74
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 35 kez karşılaştı: HNK Gorica 10, NK Slaven Belupo 16 galibiyet aldı, 9 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Ağustos 2026, NK Slaven Belupo 2-0 HNK Gorica.
Gol istatistikleri
HNK Gorica iç saha 6 maçta maç başına 0,67 gol attı, 1,33 gol yedi; NK Slaven Belupo dış saha 6 maçta 0,67 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: HNK Gorica %50, NK Slaven Belupo %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: HNK Gorica %50, NK Slaven Belupo %33. İlk yarıyı önde kapatma: HNK Gorica 0/6, NK Slaven Belupo 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): HNK Gorica 4,5, NK Slaven Belupo 3,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: HNK Gorica 0,8, NK Slaven Belupo 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,05, 2 – 2,74. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Hırvatistan · HNL puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 12 | +15 | 26 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 11 | +11 | 22 |
| 3 | NK Osijek | 12 | +5 | 20 |
| 4 | Istra 1961 | 13 | +5 | 19 |
| 5 | NK Varazdin | 12 | +5 | 19 |
| 6 | HNK Rijeka | 12 | +1 | 18 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 13 | -9 | 16 |
| 8 | Rudes | 13 | -11 | 16 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 13 | -7 | 11 |
| 10 | HNK Gorica | 13 | -15 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Hajduk Split | 7 | +14 | 19 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 6 | +11 | 18 |
| 3 | HNK Rijeka | 5 | +8 | 13 |
| 4 | Istra 1961 | 7 | +4 | 11 |
| 5 | NK Varazdin | 6 | +4 | 11 |
| 6 | NK Osijek | 6 | +3 | 10 |
| 7 | NK Slaven Belupo | 6 | -3 | 9 |
| 8 | NK Lokomotiva Zagreb | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Rudes | 6 | -6 | 7 |
| 10 | HNK Gorica | 7 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NK Osijek | 6 | +2 | 10 |
| 2 | Rudes | 7 | -5 | 9 |
| 3 | Istra 1961 | 6 | +1 | 8 |
| 4 | NK Varazdin | 6 | +1 | 8 |
| 5 | HNK Hajduk Split | 5 | +1 | 7 |
| 6 | NK Slaven Belupo | 7 | -6 | 7 |
| 7 | HNK Rijeka | 7 | -7 | 5 |
| 8 | Dinamo Zagreb | 5 | 0 | 4 |
| 9 | NK Lokomotiva Zagreb | 7 | -7 | 4 |
| 10 | HNK Gorica | 6 | -9 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (19)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Aynı gün HNL'de oynanan diğer maçlar
- 20:00 NK Istra 61 3–1 Rijeka
