Hav&Waterloo 1-0 Taunton Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hav&Waterloo 1–0 Taunton Town (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Hav&Waterloo – Taunton Town maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: M. Aston 25' (Hav&Waterloo).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Hav&Waterloo üstte · Taunton Town altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 25' gol: M. Aston (Hav&Waterloo)
Maç olayları
- Hav&WaterlooTaunton Town
- Gol M. Aston 1–025'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 3/16 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %19 3/16 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %63 10/16 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (20 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,06 (33 gol) | 1,25 (10 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,46 (32 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (26 gol) | 2,14 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16 | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %13 2/16 | %25 2/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 3/16 | %25 2/8 |
| Berabere | %25 4/16 | %38 3/8 |
| Geride | %56 9/16 | %38 3/8 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %23 3/13 | %0 0/7 |
| Geride | %54 7/13 | %71 5/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hav&Waterloo (16 maç)
Taunton Town (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hav&Waterloo (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 4 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 3 | 7 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 10 |
| 76-90 | 7 | 6 |
Taunton Town (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 6 | 3 |
| 76-90 | 9 | 6 |
Kartlar
Hav&Waterloo
Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Taunton Town
Sarı 0 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 165 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Hav&Waterloo 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 10-16). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Taunton Town son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 12 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Hav&Waterloo 4, Taunton Town 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Eylül 2026, Hav&Waterloo 2-3 Taunton Town.
- Sıralama
- 21. (9 p) – 10. (19 p)
- Form (son 5)
- MMBGM – MGGMB
- H2H (G-B-M)
- 4-3-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 2,09 – 3,32 – 2,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hav&Waterloo iç saha 7 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,43 gol yedi; Taunton Town dış saha 6 maçta 2,50 attı, 2,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Hav&Waterloo %43, Taunton Town %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hav&Waterloo %57, Taunton Town %83. İlk yarıyı önde kapatma: Hav&Waterloo 1/7, Taunton Town 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,09, 0 – 3,32, 2 – 2,45. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 25 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Non League Premier - Southern South puan durumu · Regular Season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 15 | +17 | 33 |
| 2 | Poole Town | 16 | +11 | 32 |
| 3 | Hanworth Villa | 16 | +13 | 31 |
| 4 | Plymouth Parkway | 15 | +13 | 29 |
| 5 | Bath City | 15 | +9 | 29 |
| 6 | Chichester City | 16 | +3 | 28 |
| 7 | Chertsey Town | 15 | +9 | 26 |
| 8 | Gosport Borough | 16 | +3 | 24 |
| 9 | Wimborne Town | 13 | +13 | 22 |
| 10 | Frome Town | 15 | +3 | 20 |
| 11 | Taunton Town | 13 | +6 | 19 |
| 12 | Berkhamsted | 14 | -2 | 18 |
| 13 | Hanwell Town | 15 | -2 | 17 |
| 14 | Sholing | 13 | -2 | 16 |
| 15 | Basingstoke Town | 16 | -7 | 16 |
| 16 | Evesham United | 16 | -13 | 16 |
| 17 | Yate Town | 15 | -11 | 15 |
| 18 | Chippenham Town | 15 | -12 | 15 |
| 19 | Bracknell Town | 17 | -18 | 15 |
| 20 | Malvern Town | 15 | -16 | 14 |
| 21 | Gloucester City | 13 | -4 | 12 |
| 22 | Havant & Wville | 16 | -13 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Uxbridge | 8 | +15 | 22 |
| 2 | Plymouth Parkway | 7 | +16 | 21 |
| 3 | Wimborne Town | 8 | +13 | 17 |
| 4 | Hanworth Villa | 8 | +8 | 16 |
| 5 | Chichester City | 8 | +8 | 16 |
| 6 | Bath City | 8 | +4 | 16 |
| 7 | Chertsey Town | 8 | +8 | 14 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | +6 | 14 |
| 9 | Poole Town | 8 | +4 | 14 |
| 10 | Bracknell Town | 9 | -1 | 14 |
| 11 | Malvern Town | 7 | +3 | 13 |
| 12 | Taunton Town | 6 | +6 | 12 |
| 13 | Basingstoke Town | 8 | +2 | 12 |
| 14 | Havant & Wville | 8 | +2 | 12 |
| 15 | Hanwell Town | 7 | +3 | 11 |
| 16 | Berkhamsted | 6 | +2 | 10 |
| 17 | Chippenham Town | 7 | -1 | 10 |
| 18 | Yate Town | 8 | -4 | 10 |
| 19 | Evesham United | 8 | -5 | 10 |
| 20 | Frome Town | 7 | +1 | 9 |
| 21 | Sholing | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Gloucester City | 6 | -1 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poole Town | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Hanworth Villa | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Bath City | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Chertsey Town | 7 | +1 | 12 |
| 5 | Chichester City | 8 | -5 | 12 |
| 6 | Frome Town | 8 | +2 | 11 |
| 7 | Uxbridge | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Gosport Borough | 8 | -3 | 10 |
| 9 | Plymouth Parkway | 8 | -3 | 8 |
| 10 | Berkhamsted | 8 | -4 | 8 |
| 11 | Taunton Town | 7 | 0 | 7 |
| 12 | Sholing | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Gloucester City | 7 | -3 | 6 |
| 14 | Hanwell Town | 8 | -5 | 6 |
| 15 | Evesham United | 8 | -8 | 6 |
| 16 | Wimborne Town | 5 | 0 | 5 |
| 17 | Yate Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Chippenham Town | 8 | -11 | 5 |
| 19 | Basingstoke Town | 8 | -9 | 4 |
| 20 | Bracknell Town | 8 | -17 | 1 |
| 21 | Malvern Town | 8 | -19 | 1 |
| 22 | Havant & Wville | 8 | -15 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Non League Premier - Southern South'ta oynanan diğer maçlar
- 18:00 Bath City 1–0 Poole Town
- 18:00 Chertsey Town 4–3 Basingstoke
- 18:00 Evesham United 3–2 Bracknell Town FC
- 18:00 Frome 2–3 Chichester City FC
- 18:00 Gloucester 2–2 Berkhamsted FC
- 18:00 Gosport 3–2 Hanwell Town FC
- 18:00 Hanworth Villa 4–2 Plymouth Parkway
- 18:00 Sholing FC 4–2 Malvern Town
- 18:00 Uxbridge FC 2–0 Yate Town
- 18:00 Wimborne 2–0 Chippenham
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
