Halmstads BK 0-3 Malmö: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Halmstads BK 0–3 Malmö (28 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 17–8, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %43–%57, korner 6–5.
Maç özeti
Halmstads BK – Malmö maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Jovan Milosavljević 4', Sead Hakšabanović 12', Daniel Gudjohnsen 67' (Malmö). xG: Halmstads BK 0,8 – 1,1 Malmö.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Halmstads BK: S. Baxter · Malmö: G. Helstrup
Maç akışı
Halmstads BK üstte · Malmö altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: Jovan Milosavljević (Malmö)
- 12' gol: Sead Hakšabanović (Malmö)
- 23' oyuncu değişikliği: Stian Gregersen ↔ Bleon Kurtulus (Malmö)
- 58' sarı kart: Theodor Lundbergh (Malmö)
- 60' oyuncu değişikliği: Otto Rosengren ↔ Mayckel Lahdo (Malmö)
- 60' oyuncu değişikliği: Diego García ↔ Daniel Gudjohnsen (Malmö)
- 60' oyuncu değişikliği: Jens Stryger Larsen ↔ Malte Vilhelm Frejd Pålsson (Malmö)
- 66' sarı kart: Rocco Ascone (Halmstads BK)
- 67' gol: Daniel Gudjohnsen (Malmö)
- 70' oyuncu değişikliği: Ludvig Arvidsson ↔ Marvin Illary (Halmstads BK)
- 70' oyuncu değişikliği: Omar Faraj ↔ Malte Persson (Halmstads BK)
- 78' oyuncu değişikliği: Theodor Lundbergh ↔ Anders Christiansen (Malmö)
- 80' oyuncu değişikliği: Hussein Carneil ↔ Oliver Kapsimalis (Halmstads BK)
- 82' sarı kart: Sead Hakšabanović (Malmö)
Maç olayları
- Halmstads BKMalmö
- 82'Sead HakšabanovićSarı kart
- Hussein Carneil ↔ Oliver KapsimalisOyuncu değişikliği80'
- 78'Theodor Lundbergh ↔ Anders ChristiansenOyuncu değişikliği
- Ludvig Arvidsson ↔ Marvin IllaryOyuncu değişikliği70'
- Omar Faraj ↔ Malte PerssonOyuncu değişikliği70'
- 67'Gol Daniel Gudjohnsen 0–3Asist: Theodor Lundbergh
- Rocco AsconeSarı kart66'
- 60'Otto Rosengren ↔ Mayckel LahdoOyuncu değişikliği
- 60'Diego García ↔ Daniel GudjohnsenOyuncu değişikliği
- 60'Jens Stryger Larsen ↔ Malte Vilhelm Frejd PålssonOyuncu değişikliği
- 58'Theodor LundberghSarı kart
- 23'Stian Gregersen ↔ Bleon KurtulusOyuncu değişikliği
- 12'Gol Sead Hakšabanović 0–2Asist: Otto Rosengren
- 4'Gol Jovan Milosavljević 0–1Asist: Stian Gregersen
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 4/27 | %23 3/13 |
| Beraberlik | %19 5/27 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %67 18/27 | %62 8/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 12/27 | %54 7/13 |
| Beraberlik | %15 4/27 | %23 3/13 |
| Mağlubiyet | %41 11/27 | %23 3/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (18 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,76 düşük | 0,69 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,89 (51 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,46 yüksek | 1,69 (22 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (42 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,23 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (36 gol)ligde 7. · lig ortalamasında | 1,00 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 12/27ligde 11.–12. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %38 5/13 |
| 1,5 Üst | %89 24/27 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %41 11/27ligde 15. · lig ortalamasından 13 puan düşük | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %15 4/27 | %15 2/13 |
| Gol yememe | %7 2/27 | %15 2/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %52 14/27ligde 7. · lig ortalamasında | %38 5/13 |
| 1,5 Üst | %67 18/27 | %54 7/13 |
| 2,5 Üst | %59 16/27ligde 5. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %38 5/13 |
| 3,5 Üst | %37 10/27 | %23 3/13 |
| Gol yememe | %37 10/27 | %54 7/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %85 23/27 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %81 22/27 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %67 18/27 | %62 8/13 |
| 10,5 Üst | %59 16/27 | %46 6/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 11,5 |
| 7,5 Üst | %81 22/27 | %92 12/13 |
| 8,5 Üst | %70 19/27 | %85 11/13 |
| 9,5 Üst | %59 16/27 | %77 10/13 |
| 10,5 Üst | %44 12/27 | %62 8/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %48 13/27 | %46 6/13 |
| 3,5 Üst | %33 9/27 | %31 4/13 |
| 4,5 Üst | %19 5/27 | %15 2/13 |
| 5,5 Üst | %7 2/27 | %8 1/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %85 23/27 | %85 11/13 |
| 3,5 Üst | %63 17/27 | %62 8/13 |
| 4,5 Üst | %33 9/27 | %38 5/13 |
| 5,5 Üst | %11 3/27 | %15 2/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %74 20/27 | %54 7/13 |
| 7,5 Üst | %70 19/27 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %63 17/27 | %46 6/13 |
| 9,5 Üst | %52 14/27 | %38 5/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %78 21/27 | %69 9/13 |
| 7,5 Üst | %70 19/27 | %62 8/13 |
| 8,5 Üst | %63 17/27 | %46 6/13 |
| 9,5 Üst | %48 13/27 | %38 5/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 3/27 | %15 2/13 |
| Berabere | %48 13/27 | %54 7/13 |
| Geride | %41 11/27 | %31 4/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 6/27 | %23 3/13 |
| Berabere | %41 11/27 | %46 6/13 |
| Geride | %37 10/27 | %31 4/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Halmstads BK (27 maç)
Malmö (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Halmstads BK (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 2 | 12 |
| 61-75 | 3 | 6 |
| 76-90 | 5 | 8 |
Malmö (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 6 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 7 | 8 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Halmstads BK
Sarı 37 · Kırmızı 1 (27 maç · maç başı sarı 1,4)
Malmö
Sarı 59 · Kırmızı 2 (27 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Halmstads BK: iç saha, 13 maç · Malmö: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Halmstads BK – Malmö ilk 11'ler
Halmstads BK · 4-1-4-1
- 1T. RönningK
- 17A. BomanD
- 5P. GregorD
- 16E. TõugjasD
- 24R. KaibD
- 28T. TrybullO
- 11L. ArvidssonO70' oyundan çıktı 70. dk
- 27R. AsconeO66' sarı kart 66. dk
- 6J. AllanssonO
- 14H. CarneilO80' oyundan çıktı 80. dk
- 9O. FarajF70' oyundan çıktı 70. dk
- 25A. Damnjanovic NilssonO
- 22Oliver KapsimalisF80' oyuna girdi 80. dk
- 8N. MäenpääO
- 18Malte PerssonF70' oyuna girdi 70. dk
- 4F. SchybergD
- 3G. WallentinD
- 35A. WihedK
- 23A. ZeljkovicF
- 19M. IllaryO70' oyuna girdi 70. dk
Teknik direktör: S. Baxter
Malmö · 4-3-3
- 1R. OlsenK
- 17J. Stryger LarsenD60' oyundan çıktı 60. dk
- 5A. ĐurićD
- 2S. GregersenD4' asist 4. dk23' oyundan çıktı 23. dk
- 25BusanelloD
- 37A. SkogmarO
- 7O. RosengrenO12' asist 12. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 47Theodor LundberghO58' sarı kart 58. dk67' asist 67. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 28J. MilosavljeviÄF4' gol 4. dk
- 9Diego GarcíaF60' oyundan çıktı 60. dk
- 29S. HakšabanovićF12' gol 12. dk82' sarı kart 82. dk
- 27J. DahlinK
- 6Y. KarabelyovO
- 11E. EkongO
- 44M. PålssonD60' oyuna girdi 60. dk
- 32D. GuðjohnsenF60' oyuna girdi 60. dk67' gol 67. dk
- 42V. JeppssonO
- 4B. KurtulusD23' oyuna girdi 23. dk
- 10A. ChristiansenO78' oyuna girdi 78. dk
- 15M. LahdoF60' oyuna girdi 60. dk
Teknik direktör: G. Helstrup
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsveç · Allsvenskan puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Halmstad için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 5, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Malmö 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-4). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Halmstad 0 – Malmö 12; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Mayıs 2026, Malmö 5-2 Halmstad.
- Sıralama
- 16. (17 p) – 8. (37 p)
- Form (son 5)
- GMMGM – BMGMG
- H2H (G-B-M)
- 0-2-12 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %42 – %42
- Korner ort. (maç)
- 10,9
- iddaa MS 1-0-2
- 4,24 – 3,76 – 1,56
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Halmstad iç saha 12 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,58 gol yedi; Malmö dış saha 12 maçta 1,08 attı, 1,08 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Halmstad %42, Malmö %42. İlk yarıyı önde kapatma: Halmstad 2/12, Malmö 2/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Halmstad 3,8, Malmö 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: Halmstad 1,6, Malmö 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,24, 0 – 3,76, 2 – 1,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,20, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 2,15.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 23:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Allsvenskan'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
