← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Southern Central · 13. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Halesowen 2-1 Hitchin Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Halesowen
2–1İY 1–0
Hitchin Town
Maç sonu

Halesowen 2–1 Hitchin Town (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Halesowen – Hitchin Town maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: V. Silva 36', J. Cowley 80' (pen.) (Halesowen); J. Breen 66' (Hitchin Town).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Halesowen üstte · Hitchin Town altta

01530İY607590 36' gol: V. Silva (Halesowen)66' gol: J. Breen (Hitchin Town)80' gol: J. Cowley (Halesowen)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 36' gol: V. Silva (Halesowen)
  • 66' gol: J. Breen (Hitchin Town)
  • 80' gol: J. Cowley (Halesowen)

Maç olayları

  1. HalesowenHitchin Town
  2. Penaltı golü J. Cowley 2–1Penaltı80'
  3. 66'Gol J. Breen 1–1
  4. Gol V. Silva 1–036'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Halesowen
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%50 7/14%63 5/8
Beraberlik%14 2/14%13 1/8
Mağlubiyet%36 5/14%25 2/8
Hitchin Town
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%25 4/16%13 1/8
Beraberlik%25 4/16%13 1/8
Mağlubiyet%50 8/16%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Halesowen
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,64 (23 gol)1,88 (15 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)1,62 (13 gol)
Hitchin Town
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,25 (20 gol)0,88 (7 gol)
Yediği gol / maç1,50 (24 gol)2,00 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Halesowen
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%57 8/14%63 5/8
1,5 Üst%71 10/14%75 6/8
2,5 Üst%50 7/14%50 4/8
3,5 Üst%43 6/14%38 3/8
Gol yememe%29 4/14%25 2/8
Hitchin Town
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%63 10/16%63 5/8
1,5 Üst%81 13/16%88 7/8
2,5 Üst%50 8/16%63 5/8
3,5 Üst%31 5/16%38 3/8
Gol yememe%13 2/16%0 0/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Halesowen
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%43 6/14%38 3/8
Berabere%29 4/14%38 3/8
Geride%29 4/14%25 2/8
Hitchin Town
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%31 5/16%25 2/8
Berabere%13 2/16%0 0/8
Geride%56 9/16%75 6/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Halesowen (14 maç)

1/151/X11/20X/11X/X1X/222/112/X02/23

Hitchin Town (16 maç)

1/141/X11/20X/10X/X1X/212/102/X22/27

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Halesowen (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 2 4
31-45 4 5
46-60 4 2
61-75 4 4
76-90 7 3

Hitchin Town (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 5 1
31-45 0 8
46-60 3 3
61-75 3 4
76-90 6 4

Kartlar

Halesowen

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Hitchin Town

Sarı 0 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 170 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Halesowen için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 5, yenilen 5. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Hitchin Town 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 1-8). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Halesowen 2, Hitchin Town 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2025, Hitchin Town 1-2 Halesowen.

Sıralama
12. (14 p) – 20. (7 p)
Form (son 5)
BBMBG – MMGMM
H2H (G-B-M)
2-0-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,42 – 3,65 – 4,91
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Halesowen iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,00 gol yedi; Hitchin Town dış saha 5 maçta 0,40 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Halesowen %20, Hitchin Town %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Halesowen %40, Hitchin Town %40. İlk yarıyı önde kapatma: Halesowen 2/5, Hitchin Town 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,42, 0 – 3,65, 2 – 4,91. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,69.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Southern Central puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Real Bedford 171223 4322 +2138 MMMGG
2Bury Town 171124 3126 +535 BMBMG
3Bromsgrove Sporting 151041 3116 +1534 GBBGG
4Kettering Town 16943 3118 +1331 GGMGG
5Needham Market 16844 3624 +1228 GGBBG
6Peterborough Sports 16763 3226 +627 GBMGB
7Rushall Olympic 17908 3228 +427 GGMMM
8Alvechurch 14752 2713 +1426 MBBBG
9Anstey Nomads 15753 3224 +826 GBGMG
10Halesowen Town 14725 2323 023 GMGGM
11Stourbridge 15645 2021 -122 GMGGM
12Racing Club Warwick 16556 2322 +120 GGMGM
13Stratford Town 16475 2227 -519 BBBGG
14Redditch United 14464 2322 +118 GBGBM
15Hitchin Town 16448 2024 -416 MGGMG
16Leiston 14437 2529 -415 BMGMM
17Banbury United 16358 1829 -1114 BGMBM
18Worcester City 13346 1517 -213 BMMGG
19Leamington 16349 2230 -813 MMMMG
20Bishop's Stortford 164111 1829 -1113 MGMMM
21Leighton Town 151311 1635 -196 MMBMM
22Stamford 161213 540 -355 MMGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Kettering Town 9720 215 +1623
2Real Bedford 9621 2412 +1220
3Rushall Olympic 8602 1711 +618
4Bromsgrove Sporting 9531 1610 +618
5Bury Town 8512 1513 +216
6Halesowen Town 8512 1513 +216
7Needham Market 9432 1811 +715
8Alvechurch 7421 134 +914
9Anstey Nomads 7421 168 +814
10Hitchin Town 8332 138 +512
11Redditch United 6321 139 +411
12Peterborough Sports 8323 1617 -111
13Stourbridge 7313 1111 010
14Stratford Town 9243 1516 -110
15Bishop's Stortford 9315 1113 -210
16Banbury United 9315 1116 -510
17Racing Club Warwick 9153 1313 08
18Worcester City 5212 65 +17
19Leamington 7133 1111 06
20Leiston 5203 89 -16
21Leighton Town 7115 920 -114
22Stamford 7016 117 -161
#TakımOGBMAYAVP
1Bury Town 9612 1613 +319
2Real Bedford 8602 1910 +918
3Bromsgrove Sporting 6510 156 +916
4Peterborough Sports 8440 169 +716
5Needham Market 7412 1813 +513
6Alvechurch 7331 149 +512
7Racing Club Warwick 7403 109 +112
8Anstey Nomads 8332 1616 012
9Stourbridge 8332 910 -112
10Rushall Olympic 9306 1517 -29
11Leiston 9234 1720 -39
12Stratford Town 7232 711 -49
13Kettering Town 7223 1013 -38
14Halesowen Town 6213 810 -27
15Redditch United 8143 1013 -37
16Leamington 9216 1119 -87
17Worcester City 8134 912 -36
18Banbury United 7043 713 -64
19Hitchin Town 8116 716 -94
20Stamford 9117 423 -194
21Bishop's Stortford 7106 716 -93
22Leighton Town 8026 715 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,42X3,6524,91

Çifte şans

1X1,07121,11X21,98

Karşılıklı gol

Var1,69Yok1,69

2,5 Alt / Üst

Alt1,77Üst1,62

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Southern Central'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.