← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Southern Central · 13. hafta17 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Bromsgrove Sporting FC 1-1 Banbury Utd: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Bromsgrove Sporting FC
1–1İY 0–0
Banbury Utd
Maç sonu

Bromsgrove Sporting FC 1–1 Banbury Utd (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Bromsgrove Sporting FC – Banbury Utd maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bromsgrove Sporting FC
Toplam (15)İç saha (9)
Galibiyet%67 10/15%56 5/9
Beraberlik%27 4/15%33 3/9
Mağlubiyet%7 1/15%11 1/9
Banbury Utd
Toplam (16)Dış saha (7)
Galibiyet%19 3/16%0 0/7
Beraberlik%31 5/16%57 4/7
Mağlubiyet%50 8/16%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bromsgrove Sporting FC
Toplam (15)İç saha (9)
Attığı gol / maç2,07 (31 gol)1,78 (16 gol)
Yediği gol / maç1,07 (16 gol)1,11 (10 gol)
Banbury Utd
Toplam (16)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,12 (18 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,81 (29 gol)1,86 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bromsgrove Sporting FC
Toplam (15)İç saha (9)
KG Var%80 12/15%78 7/9
1,5 Üst%87 13/15%89 8/9
2,5 Üst%67 10/15%67 6/9
3,5 Üst%33 5/15%22 2/9
Gol yememe%20 3/15%22 2/9
Banbury Utd
Toplam (16)Dış saha (7)
KG Var%63 10/16%57 4/7
1,5 Üst%75 12/16%71 5/7
2,5 Üst%63 10/16%57 4/7
3,5 Üst%38 6/16%43 3/7
Gol yememe%19 3/16%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bromsgrove Sporting FC
Toplam (15)İç saha (9)
Önde%33 5/15%22 2/9
Berabere%53 8/15%56 5/9
Geride%13 2/15%22 2/9
Banbury Utd
Toplam (16)Dış saha (7)
Önde%19 3/16%14 1/7
Berabere%56 9/16%57 4/7
Geride%25 4/16%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bromsgrove Sporting FC (15 maç)

1/141/X11/20X/14X/X3X/212/122/X02/20

Banbury Utd (16 maç)

1/111/X21/20X/12X/X3X/242/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bromsgrove Sporting FC (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 2 3
31-45 4 1
46-60 8 1
61-75 4 5
76-90 5 3

Banbury Utd (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 3
16-30 1 6
31-45 2 3
46-60 3 8
61-75 3 6
76-90 2 3

Kartlar

Bromsgrove Sporting FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Banbury Utd

Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 170 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Bromsgrove Sporting 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-5). Banbury Utd son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Bromsgrove Sporting 1 – Banbury Utd 2; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,25 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Kasım 2025, Banbury Utd 3-0 Bromsgrove Sporting.

Sıralama
3. (26 p) – 18. (9 p)
Form (son 5)
GBMBG – MGMGB
H2H (G-B-M)
1-1-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,35 – 3,66 – 5,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bromsgrove Sporting iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 0,83 gol yedi; Banbury Utd dış saha 5 maçta 0,80 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bromsgrove Sporting %67, Banbury Utd %40. İlk yarıyı önde kapatma: Bromsgrove Sporting 0/6, Banbury Utd 0/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,35, 0 – 3,66, 2 – 5,67. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Southern Central puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Real Bedford 171223 4322 +2138 MMMGG
2Bury Town 171124 3126 +535 BMBMG
3Bromsgrove Sporting 151041 3116 +1534 GBBGG
4Kettering Town 16943 3118 +1331 GGMGG
5Needham Market 16844 3624 +1228 GGBBG
6Peterborough Sports 16763 3226 +627 GBMGB
7Rushall Olympic 17908 3228 +427 GGMMM
8Alvechurch 14752 2713 +1426 MBBBG
9Anstey Nomads 15753 3224 +826 GBGMG
10Halesowen Town 14725 2323 023 GMGGM
11Stourbridge 15645 2021 -122 GMGGM
12Racing Club Warwick 16556 2322 +120 GGMGM
13Stratford Town 16475 2227 -519 BBBGG
14Redditch United 14464 2322 +118 GBGBM
15Hitchin Town 16448 2024 -416 MGGMG
16Leiston 14437 2529 -415 BMGMM
17Banbury United 16358 1829 -1114 BGMBM
18Worcester City 13346 1517 -213 BMMGG
19Leamington 16349 2230 -813 MMMMG
20Bishop's Stortford 164111 1829 -1113 MGMMM
21Leighton Town 151311 1635 -196 MMBMM
22Stamford 161213 540 -355 MMGMB
#TakımOGBMAYAVP
1Kettering Town 9720 215 +1623
2Real Bedford 9621 2412 +1220
3Rushall Olympic 8602 1711 +618
4Bromsgrove Sporting 9531 1610 +618
5Bury Town 8512 1513 +216
6Halesowen Town 8512 1513 +216
7Needham Market 9432 1811 +715
8Alvechurch 7421 134 +914
9Anstey Nomads 7421 168 +814
10Hitchin Town 8332 138 +512
11Redditch United 6321 139 +411
12Peterborough Sports 8323 1617 -111
13Stourbridge 7313 1111 010
14Stratford Town 9243 1516 -110
15Bishop's Stortford 9315 1113 -210
16Banbury United 9315 1116 -510
17Racing Club Warwick 9153 1313 08
18Worcester City 5212 65 +17
19Leamington 7133 1111 06
20Leiston 5203 89 -16
21Leighton Town 7115 920 -114
22Stamford 7016 117 -161
#TakımOGBMAYAVP
1Bury Town 9612 1613 +319
2Real Bedford 8602 1910 +918
3Bromsgrove Sporting 6510 156 +916
4Peterborough Sports 8440 169 +716
5Needham Market 7412 1813 +513
6Alvechurch 7331 149 +512
7Racing Club Warwick 7403 109 +112
8Anstey Nomads 8332 1616 012
9Stourbridge 8332 910 -112
10Rushall Olympic 9306 1517 -29
11Leiston 9234 1720 -39
12Stratford Town 7232 711 -49
13Kettering Town 7223 1013 -38
14Halesowen Town 6213 810 -27
15Redditch United 8143 1013 -37
16Leamington 9216 1119 -87
17Worcester City 8134 912 -36
18Banbury United 7043 713 -64
19Hitchin Town 8116 716 -94
20Stamford 9117 423 -194
21Bishop's Stortford 7106 716 -93
22Leighton Town 8026 715 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,35X3,6625,67

Çifte şans

121,10X22,08

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,62

2,5 Alt / Üst

Alt1,73Üst1,64

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Southern Central'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.