Macaristan · NB III - Northeast

Hajdúnánás – Nyiregyhaza II

Başlamasına 8 sa 5 dk Başlamadı

Hajdúnánás – Nyiregyhaza II: 8 Kasım 15:00, Macaristan · NB III - Northeast. Bu sezon Hajdúnánás evinde 6 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet; Nyiregyhaza II deplasmanda 7 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 7 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %77; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 35 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiHajdúnánásNyiregyhaza II
Lig sırası14. · 14 puan16. · 4 puan
Form (son 5)MMMGBMMBMM
Gol (attığı – yediği, ort.)2,17 – 1,500,57 – 2,57
2,5 Üst biten%83%71
Karşılıklı gol%67%43
Gol yemediği%17%0
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Hajdúnánás iç sahada (6 maç), Nyiregyhaza II deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Hajdúnánás iç sahada (6 maç) · Nyiregyhaza II deplasmanda (7 maç), bu sezon

2,17 Gol atma maç başı 0,57
1,50 Gol yeme maç başı 2,57
%17 Gol yememe maçların %0
%67 KG Var maçların %43
%83 2.5 Üst maçların %71

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Hajdúnánás iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Nyiregyhaza II deplasmanda bu sezon kazanamadı: 7 maçta 0 beraberlik, 7 mağlubiyet.
  • Nyiregyhaza II, deplasman maçlarında 7 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Hajdúnánás

14. sıra · 14 puan · 14 maç · averaj -17

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGB

  1. 31.10 Tarpa 2–2 Hajdúnánás B
  2. 25.10 Hajdúnánás 2–1 Tiszafuredi VSE G
  3. 17.10 Cigand SE 6–0 Hajdúnánás M
  4. 11.10 Hajdúnánás 1–3 Tiszaújváros M
  5. 03.10 Ózd Sajóvölgye 9–0 Hajdúnánás M
Deplasman

Nyiregyhaza II

16. sıra · 4 puan · 14 maç · averaj -26

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBMM

  1. 01.11 Nyiregyhaza II 1–3 Mátészalka M
  2. 24.10 Gödöllő 4–0 Nyiregyhaza II M
  3. 18.10 Nyiregyhaza II 2–2 Kisvárda II B
  4. 11.10 Debrecen II 4–0 Nyiregyhaza II M
  5. 03.10 Nyiregyhaza II 0–1 Salgótarjáni BTC M

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Hajdúnánás son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 21 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Nyiregyhaza II için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 3, yenilen 14. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Hajdúnánás iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 1,50 gol yedi; Nyiregyhaza II dış saha 7 maçta 0,57 attı, 2,57 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hajdúnánás %67, Nyiregyhaza II %43. İlk yarıyı önde kapatma: Hajdúnánás 2/6, Nyiregyhaza II 0/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,70, 2 – 2,83. Karşılıklı Gol: Var 1,29, Yok 2,37.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %77; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 35 gol yediler.

Sıralama
14. (14 p) – 16. (4 p)
Form (son 5)
BGMMM – MMBMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %43
iddaa MS 1-0-2
1,75 – 3,70 – 2,83

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hajdúnánás
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%29 4/14%50 3/6
Beraberlik%14 2/14%0 0/6
Mağlubiyet%57 8/14%50 3/6
Nyiregyhaza II
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%7 1/14%0 0/7
Beraberlik%7 1/14%0 0/7
Mağlubiyet%86 12/14%100 7/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hajdúnánás
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,57 (22 gol)2,17 (13 gol)
Yediği gol / maç2,79 (39 gol)1,50 (9 gol)
Nyiregyhaza II
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç0,93 (13 gol)0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç2,79 (39 gol)2,57 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hajdúnánás
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%50 7/14%67 4/6
1,5 Üst%93 13/14%83 5/6
2,5 Üst%86 12/14%83 5/6
3,5 Üst%64 9/14%50 3/6
Gol yememe%14 2/14%17 1/6
Nyiregyhaza II
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%57 8/14%43 3/7
1,5 Üst%86 12/14%86 6/7
2,5 Üst%79 11/14%71 5/7
3,5 Üst%64 9/14%43 3/7
Gol yememe%0 0/14%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hajdúnánás
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%36 5/14%33 2/6
Berabere%14 2/14%33 2/6
Geride%50 7/14%33 2/6
Nyiregyhaza II
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%7 1/14%0 0/7
Berabere%36 5/14%14 1/7
Geride%57 8/14%86 6/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hajdúnánás (14 maç)

1/131/X21/20X/11X/X0X/212/102/X02/27

Nyiregyhaza II (14 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/242/102/X02/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hajdúnánás (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 4
16-30 3 3
31-45 3 1
46-60 3 3
61-75 1 1
76-90 2 6

Nyiregyhaza II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 7
16-30 4 4
31-45 0 3
46-60 3 7
61-75 1 6
76-90 2 5

Kartlar

Hajdúnánás

Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Nyiregyhaza II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 118 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Northeast puan durumu · Northeast

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ózd Sajóvölgye 151212 4612 +3437 GGGGB
2Cigand SE 151131 3711 +2636 GGGGB
3Debrecen II 151014 3624 +1231 GGGGG
4DEAC 15933 3419 +1530 GGMGB
5Gödöllő 15816 2516 +925 GMGMG
6Mátészalka 15654 2518 +723 MBGGM
7Kisvárda II 15573 2117 +422 GBMBM
8Tiszaújváros 15627 2022 -220 GMBMG
9Diósgyőr II 14545 2422 +219 MMGMM
10Füzesabony 15528 1622 -617 BMBMM
11Eger 15528 1532 -1717 BMMMM
12Tiszafuredi VSE 15519 1121 -1016 MBMGG
13Salgótarjáni BTC 15429 1223 -1114 MMGBB
14Hajdúnánás 14428 2239 -1714 MMMGB
15Tarpa 143110 1232 -2010 MMGMB
16Nyiregyhaza II 141112 1339 -264 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gödöllő 8701 192 +1721
2Debrecen II 8701 2510 +1521
3Cigand SE 8611 228 +1419
4Ózd Sajóvölgye 7601 276 +2118
5DEAC 7412 168 +813
6Mátészalka 7322 147 +711
7Tarpa 9315 1114 -310
8Eger 7313 812 -410
9Tiszafuredi VSE 8314 611 -510
10Hajdúnánás 6303 139 +49
11Kisvárda II 8152 1110 +18
12Diósgyőr II 6222 910 -18
13Füzesabony 7223 89 -18
14Tiszaújváros 7214 611 -57
15Salgótarjáni BTC 8215 512 -77
16Nyiregyhaza II 7115 921 -124
#TakımOGBMAYAVP
1Ózd Sajóvölgye 8611 196 +1319
2Cigand SE 7520 153 +1217
3DEAC 8521 1811 +717
4Kisvárda II 7421 107 +314
5Tiszaújváros 8413 1411 +313
6Mátészalka 8332 1111 012
7Diósgyőr II 8323 1512 +311
8Debrecen II 7313 1114 -310
9Füzesabony 8305 813 -59
10Salgótarjáni BTC 7214 711 -47
11Eger 8215 720 -137
12Tiszafuredi VSE 7205 510 -56
13Hajdúnánás 8125 930 -215
14Gödöllő 7115 614 -84
15Nyiregyhaza II 7007 418 -140
16Tarpa 5005 118 -170

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Hajdúnánás1,75
X · Beraberlik3,70
2 · Nyiregyhaza II2,83

Karşılıklı gol

Var1,29
Yok2,37
Tüm marketler (13)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var2,86Yok1,18

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,8603,6921,58

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,52Üst1,86

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,49Üst1,92

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,60Üst1,75

1. Yarı Sonucu

12,2202,2823,26

Alt/Üst 3.5

Alt1,51Üst1,87

2. Yarı Sonucu

12,0502,6922,97

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,94Üst1,47

Çifte Şans

1 ve 01,191 ve 21,100 ve 21,56

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,141 ve 21,320 ve 21,33

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,94Üst1,47

Tek / Çift

Tek1,68Çift1,66