← Maçlar
Çin · League Two24 Ekim 2026 · 11:00 TSİ

Guizhou Zhucheng Athletic 1-0 Xi An Ronghai: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Guizhou Zhucheng Athletic
1–0İY 0–0
Xi An Ronghai
Maç sonu

Guizhou Zhucheng Athletic 1–0 Xi An Ronghai (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Guizhou Zhucheng Athletic – Xi An Ronghai maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Liu Yujie 50' (Guizhou Zhucheng Athletic).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Guizhou Zhucheng Athletic üstte · Xi An Ronghai altta

01530İY607590 15' sarı kart: Luo Wenqi (Guizhou Zhucheng Athletic)15' sarı kart: Cao Rui (Xi An Ronghai)40' sarı kart: Zhang Wentao (Guizhou Zhucheng Athletic)45' sarı kart: Cao Rui (Xi An Ronghai)46' oyuncu değişikliği: Luo Wenqi ↔ Li Xi'nan (Guizhou Zhucheng Athletic)↔46' oyuncu değişikliği: Liao Chongjiu ↔ Kong Yinquan (Guizhou Zhucheng Athletic)↔50' gol: Liu Yujie (Guizhou Zhucheng Athletic)77' oyuncu değişikliği: Chen Long ↔ Feng Yifan (Guizhou Zhucheng Athletic)↔82' oyuncu değişikliği: Y. Chen ↔ Cai Zhuohao (Guizhou Zhucheng Athletic)↔86' oyuncu değişikliği: Zhang Hui ↔ L. He (Xi An Ronghai)↔87' oyuncu değişikliği: Liu Yujie ↔ Zheng Shengxiong (Guizhou Zhucheng Athletic)↔90' oyuncu değişikliği: B. Iskandar ↔ Ling Zhongyang (Xi An Ronghai)↔90+1' sarı kart: Li Jinyu (Xi An Ronghai)90+5' sarı kart: Abduklim Merdanjan (Guizhou Zhucheng Athletic)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' sarı kart: Luo Wenqi (Guizhou Zhucheng Athletic)
  • 15' sarı kart: Cao Rui (Xi An Ronghai)
  • 40' sarı kart: Zhang Wentao (Guizhou Zhucheng Athletic)
  • 45' sarı kart: Cao Rui (Xi An Ronghai)
  • 46' oyuncu değişikliği: Luo Wenqi ↔ Li Xi'nan (Guizhou Zhucheng Athletic)
  • 46' oyuncu değişikliği: Liao Chongjiu ↔ Kong Yinquan (Guizhou Zhucheng Athletic)
  • 50' gol: Liu Yujie (Guizhou Zhucheng Athletic)
  • 77' oyuncu değişikliği: Chen Long ↔ Feng Yifan (Guizhou Zhucheng Athletic)
  • 82' oyuncu değişikliği: Y. Chen ↔ Cai Zhuohao (Guizhou Zhucheng Athletic)
  • 86' oyuncu değişikliği: Zhang Hui ↔ L. He (Xi An Ronghai)
  • 87' oyuncu değişikliği: Liu Yujie ↔ Zheng Shengxiong (Guizhou Zhucheng Athletic)
  • 90' oyuncu değişikliği: B. Iskandar ↔ Ling Zhongyang (Xi An Ronghai)
  • 90+1' sarı kart: Li Jinyu (Xi An Ronghai)
  • 90+5' sarı kart: Abduklim Merdanjan (Guizhou Zhucheng Athletic)

Maç olayları

  1. Guizhou Zhucheng AthleticXi An Ronghai
  2. Abduklim MerdanjanSarı kart90+5'
  3. 90+1'Li JinyuSarı kart
  4. 90'B. Iskandar ↔ Ling ZhongyangOyuncu değişikliği
  5. Liu Yujie ↔ Zheng ShengxiongOyuncu değişikliği87'
  6. 86'Zhang Hui ↔ L. HeOyuncu değişikliği
  7. Y. Chen ↔ Cai ZhuohaoOyuncu değişikliği82'
  8. Chen Long ↔ Feng YifanOyuncu değişikliği77'
  9. Gol Liu Yujie 1–0Asist: Sun Enming50'
  10. Luo Wenqi ↔ Li Xi'nanOyuncu değişikliği46'
  11. Liao Chongjiu ↔ Kong YinquanOyuncu değişikliği46'
  12. 45'Cao RuiSarı kart
  13. Zhang WentaoSarı kart40'
  14. 19'Nurlan NurzatVAR: inceleme
  15. Luo WenqiSarı kart15'
  16. 15'Cao RuiSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Guizhou Zhucheng Athletic
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%52 15/29%79 11/14
Beraberlik%17 5/29%7 1/14
Mağlubiyet%31 9/29%14 2/14
Xi An Ronghai
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%52 15/29%36 5/14
Beraberlik%21 6/29%29 4/14
Mağlubiyet%28 8/29%36 5/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Guizhou Zhucheng Athletic
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,28 (37 gol)1,79 (25 gol)
Yediği gol / maç0,79 (23 gol)0,43 (6 gol)
Xi An Ronghai
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,17 (34 gol)0,79 (11 gol)
Yediği gol / maç0,72 (21 gol)0,71 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Guizhou Zhucheng Athletic
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%31 9/29%29 4/14
1,5 Üst%55 16/29%50 7/14
2,5 Üst%34 10/29%43 6/14
3,5 Üst%10 3/29%14 2/14
Gol yememe%52 15/29%64 9/14
Xi An Ronghai
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%31 9/29%36 5/14
1,5 Üst%59 17/29%43 6/14
2,5 Üst%31 9/29%29 4/14
3,5 Üst%7 2/29%0 0/14
Gol yememe%48 14/29%36 5/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Guizhou Zhucheng Athletic
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%21 6/29%36 5/14
Berabere%62 18/29%57 8/14
Geride%17 5/29%7 1/14
Xi An Ronghai
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%34 10/29%29 4/14
Berabere%48 14/29%57 8/14
Geride%17 5/29%14 2/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Guizhou Zhucheng Athletic (29 maç)

1/161/X01/20X/19X/X5X/242/102/X02/25

Xi An Ronghai (29 maç)

1/181/X21/20X/16X/X4X/242/112/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Guizhou Zhucheng Athletic (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 6
16-30 0 1
31-45 8 4
46-60 7 2
61-75 9 4
76-90 9 4

Xi An Ronghai (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 4
31-45 8 5
46-60 3 3
61-75 7 3
76-90 9 4

Kartlar

Guizhou Zhucheng Athletic

Sarı 68 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 2,3)

Xi An Ronghai

Sarı 47 · Kırmızı 4 (29 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 09:30 TSİ itibarıyla · ligde 355 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Guizhou Zhucheng Athletic son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Xi'an Ronghai 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Guizhou Zhucheng Athletic 0, Xi'an Ronghai 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 19 Eylül 2026, Xi'an Ronghai 1-0 Guizhou Zhucheng Athletic.

Form (son 5)
MBGMM – GGBGM
H2H (G-B-M)
0-0-1 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%46 – %31
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%31 – %38
iddaa MS 1-0-2
1,77 – 2,85 – 3,71
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Guizhou Zhucheng Athletic iç saha 13 maçta maç başına 1,85 gol attı, 0,46 gol yedi; Xi'an Ronghai dış saha 13 maçta 0,85 attı, 0,69 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Guizhou Zhucheng Athletic %46, Xi'an Ronghai %31. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Guizhou Zhucheng Athletic %31, Xi'an Ronghai %38. İlk yarıyı önde kapatma: Guizhou Zhucheng Athletic 5/13, Xi'an Ronghai 4/13.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,77, 0 – 2,85, 2 – 3,71. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,41, Üst 2,10. Karşılıklı Gol: Var 1,87, Yok 1,53.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %35; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 23 Ekim 2026 10:30 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

11,77X2,8523,71

Çifte şans

1X1,11121,20X21,57

Karşılıklı gol

Var1,87Yok1,53

2,5 Alt / Üst

Alt1,41Üst2,10

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.