Getafe 3-1 Sevilla: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Getafe 3–1 Sevilla (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 11–11, isabetli şut 5–4, topa sahip olma %47–%53, korner 2–2.
Maç özeti
Getafe – Sevilla maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Enes Ünal 68', Martin Satriano 73', Orel Mangala 90+4' (Getafe); Kike Salas 19' (Sevilla). xG: Getafe 1,6 – 0,6 Sevilla.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Getafe: Pepe Bordalás · Sevilla: Luis García
Maç akışı
Getafe üstteSevilla altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %65 · 1 şut · 0,1
- 16–30'Dep %77 · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Dep %83 · 5 şut · 0,3
- 46–60'Dengeli · 2 şut · 0,1
- 61–75'Ev %72 · 4 şut · 0,5
- 76–90+'Ev %69 · 5 şut · 1,0
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Getafe, Dep = Sevilla.
Maç olayları
- GetafeSevilla
- Gol Orel Mangala 3–1Asist: Andrés García90+4'
- 90+1'Manuel Bueno SebastiánKırmızı kart
- 87'Lucien Agoumé ↔ Giorgi KochorashviliOyuncu değişikliği
- 87'Gabriel Suazo ↔ Julio DiazOyuncu değişikliği
- Nemanja GudeljSarı kart84'
- Enes Ünal ↔ Iván AzónOyuncu değişikliği82'
- Ramón Terrats ↔ Kiko FemeniaOyuncu değişikliği82'
- 77'Lucien AgouméSarı kart
- 77'Andrés CastrínSarı kart
- 77'Arouna SanganteSarı kart
- Martin SatrianoVAR: gol onaylandı74'
- Gol Martin Satriano 2–1Asist: Enes Ünal73'
- 72'Youssouf Fofana ↔ Robbie UreOyuncu değişikliği
- 72'Felix Correia ↔ Rubén VargasOyuncu değişikliği
- Gol Enes Ünal 1–1Asist: Martin Satriano68'
- David Cordón ManchaSarı kart59'
- Francho Serrano Gracia ↔ Orel MangalaOyuncu değişikliği45'
- Jean Ives Valou ↔ David Cordón ManchaOyuncu değişikliği45'
- 27'Gabriel SuazoSarı kart
- 27'Isaac Romero ↔ Manuel Bueno SebastiánOyuncu değişikliği
- 19'Gol Kike Salas 0–1Asist: Felix Correia
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,73 (8 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,75 düşük | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,45 (16 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 0,67 (4 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (17 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol)ligde 12. · lig ortalamasında | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 17.–19. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 9. · lig ortalamasında | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,8 | 6,5 |
| 7,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 6,6 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,1 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %75 9/12 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %50 6/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %50 6/12 | %83 5/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Geride | %55 6/11 | %33 2/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Geride | %25 3/12 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Getafe (11 maç)
Sevilla (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Getafe (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Sevilla (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Kartlar
Getafe
Sarı 39 · Kırmızı 5 (11 maç · maç başı sarı 3,5)
Sevilla
Sarı 32 · Kırmızı 4 (12 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Getafe: iç saha, 6 maç · Sevilla: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Getafe – Sevilla ilk 11'ler
Getafe · 4-2-3-1
- 13David SoriaK
- 14Daniel CarvajalD
- 15S. BoselliD
- 2D. DakonamD
- 26J. ValouD45' oyundan çıktı 45. dk
- 8N. GudeljO84' sarı kart 84. dk
- 16Francho SerranoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 21Andrés GarcíaO90+4' asist 90+4. dk
- 11Ramón TerratsO82' oyundan çıktı 82. dk
- 10M. SatrianoO68' asist 68. dk73' gol 73. dk
- 19E. ÜnalF68' gol 68. dk73' asist 73. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 5A. AbqarD
- 20Iván AzónF82' oyuna girdi 82. dk
- 36I. K. DanfakhaF
- 3DavinchiD45' oyuna girdi 45. dk59' sarı kart 59. dk
- 35Diego FerrerK
- 17Kiko FemeníaD82' oyuna girdi 82. dk
- 1J. LetáčekK
- 23O. MangalaO45' oyuna girdi 45. dk90+4' gol 90+4. dk
- 9Borja MayoralF
- 28Alberto RiscoO
- 4S. SazonovD
Teknik direktör: Pepe Bordalás
Sevilla · 4-4-2
- 1O. VlachodimosK
- 2Juan IglesiasD
- 5Andrés CastrínD77' sarı kart 77. dk
- 4Kike SalasD19' gol 19. dk
- 17G. SuazoD27' sarı kart 27. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 21C. EjukeO
- 6L. AgouméO77' sarı kart 77. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 24Y. FofanaO72' oyundan çıktı 72. dk
- 20Félix CorreiaO19' asist 19. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 19L. StassinF
- 16IsaacF27' oyundan çıktı 27. dk
- 11R. VargasO72' oyuna girdi 72. dk
- 9R. UreF72' oyuna girdi 72. dk
- 12A. SanganteD77' sarı kart 77. dk
- 10Peque FernándezF
- 8G. KochorashviliO87' oyuna girdi 87. dk
- 18Jon GuridiO
- 7Alfon GonzálezF
- 13Fran GonzálezK
- 3Julio Díaz del RomoD87' oyuna girdi 87. dk
- 22José Ángel CarmonaD
- 14Manu BuenoO27' oyuna girdi 27. dk90+1' kırmızı kart 90+1. dk
- 15Fábio CardosoD
Teknik direktör: Luis García
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İspanya · La Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Getafe için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 13. Sevilla son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 19 kez karşılaştı: Getafe 5, Sevilla 12 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Getafe 0-1 Sevilla.
- Sıralama
- 18. (9 p) – 6. (17 p)
- Form (son 5)
- GMMBB – GGMBM
- H2H (G-B-M)
- 5-2-12 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 3,08 – 2,74 – 2,21
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Getafe iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,60 gol yedi; Sevilla dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Getafe %60, Sevilla %80. İlk yarıyı önde kapatma: Getafe 1/5, Sevilla 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Getafe 5,4, Sevilla 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Getafe 4,0, Sevilla 4,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,08, 0 – 2,74, 2 – 2,21. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,34, Üst 2,52. Karşılıklı Gol: Var 2,06, Yok 1,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 23 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
- 18:15 Santander 0–3 Real Madrid
- 20:30 Elche 0–1 Valencia
- 23:00 Athletic Bilbao 2–1 Real Sociedad
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
