İspanya · Segunda División RFEF · Grup 5

Getafe II – SS Reyes

Başlamasına 6 sa 40 dk Başlamadı

Getafe II – SS Reyes: 8 Kasım 13:30, İspanya · Segunda División RFEF · Grup 5. Bu sezon Getafe II evinde 4 maçta 0 galibiyet, 4 beraberlik, 0 mağlubiyet; SS Reyes deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 20 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiGetafe IISS Reyes
Lig sırası18. · 5 puan1. · 19 puan
Form (son 5)BMBBMMGGMG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,25 – 1,251,75 – 1,75
2,5 Üst biten%50%75
Karşılıklı gol%75%75
Gol yemediği%25%0
Aralarında (G-B-M)4-3-3 (10 maç, Getafe II bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Getafe II iç sahada (4 maç), SS Reyes deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Getafe II iç sahada (4 maç) · SS Reyes deplasmanda (4 maç), bu sezon

1,25 Gol atma maç başı 1,75
1,25 Gol yeme maç başı 1,75
%25 Gol yememe maçların %0
%75 KG Var maçların %75
%50 2.5 Üst maçların %75

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Getafe II iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 0 galibiyet, 4 beraberlik.
  • SS Reyes deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • SS Reyes, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Getafe II

18. sıra · 5 puan · 9 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBBM

  1. 01.11 Real Valladolid II 4–3 Getafe II M
  2. 25.10 Getafe II 2–2 Calvo Sotelo B
  3. 18.10 Getafe II 2–2 Albacete II B
  4. 11.10 Guadalajara 4–1 Getafe II M
  5. 04.10 Getafe II 0–0 Numancia B
Deplasman

SS Reyes

1. sıra · 19 puan · 9 maç · averaj +6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMG

  1. 01.11 SS Reyes 2–1 Albacete II G
  2. 29.10 SS Reyes 1–2 CD Coria M
  3. 24.10 RSD Alcalá 1–2 SS Reyes G
  4. 18.10 SS Reyes 2–1 Calvo Sotelo G
  5. 10.10 Salamanca UDS 3–2 SS Reyes M

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Getafe II için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 8, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. SS Reyes son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Getafe II 4 – SS Reyes 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, SS Reyes 0-0 Getafe II.

Gol istatistikleri

Getafe II iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,25 gol yedi; SS Reyes dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Getafe II %75, SS Reyes %75. İlk yarıyı önde kapatma: Getafe II 1/4, SS Reyes 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,48, 0 – 2,90, 2 – 2,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,50, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,68.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 20 gol yediler.

Sıralama
18. (5 p) – 1. (19 p)
Form (son 5)
MBBMB – GMGGM
H2H (G-B-M)
4-3-3 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,48 – 2,90 – 2,24

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Getafe II
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%0 0/9%0 0/4
Beraberlik%56 5/9%100 4/4
Mağlubiyet%44 4/9%0 0/4
SS Reyes
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%67 6/9%50 2/4
Beraberlik%11 1/9%0 0/4
Mağlubiyet%22 2/9%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Getafe II
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,89 (17 gol)1,25 (5 gol)
SS Reyes
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,67 (15 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Getafe II
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%67 6/9%75 3/4
1,5 Üst%67 6/9%75 3/4
2,5 Üst%56 5/9%50 2/4
3,5 Üst%56 5/9%50 2/4
Gol yememe%11 1/9%25 1/4
SS Reyes
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%56 5/9%75 3/4
1,5 Üst%78 7/9%100 4/4
2,5 Üst%67 6/9%75 3/4
3,5 Üst%22 2/9%50 2/4
Gol yememe%33 3/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Getafe II
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%44 4/9%25 1/4
Berabere%33 3/9%50 2/4
Geride%22 2/9%25 1/4
SS Reyes
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%0 0/4
Berabere%67 6/9%75 3/4
Geride%11 1/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Getafe II (9 maç)

1/101/X21/22X/10X/X2X/212/102/X12/21

SS Reyes (9 maç)

1/121/X01/20X/14X/X1X/212/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Getafe II (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 2 0
31-45 4 1
46-60 1 3
61-75 2 4
76-90 2 6

SS Reyes (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 2
31-45 1 0
46-60 4 0
61-75 2 3
76-90 6 3

Kartlar

Getafe II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

SS Reyes

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 5 puan durumu · Segunda Rfef: Group 5

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1SS Reyes 9612 159 +619 GMGGG
2Conquense 9531 2011 +918 MGBGB
3Real Valladolid II 10523 2216 +617 BGBGM
4A Madrid III 9522 129 +317 GBBMG
5Numancia 9441 105 +516 BBBMG
6Salamanca UDS 9513 1310 +316 MGBMG
7Navalcarnero 9432 1613 +315 GBBGG
8CF Talavera 9432 118 +315 GGBGM
9Guadalajara 9333 1818 012 BGMBG
10Real Madrid III 10253 56 -111 BBMGG
11Gimnástica Segoviana 9243 1414 010 BBBBM
12Atlético Tordesillas 9234 1313 09 GBGBM
13RSD Alcalá 9234 1314 -19 MBBMB
14Atlético Paso 9234 1012 -29 GMBGM
15Albacete II 9234 1224 -129 MMBGM
16Real Ávila 9216 715 -87 MBMMM
17Calvo Sotelo 9135 614 -86 MBMBM
18Getafe II 9054 1117 -65 BMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Real Valladolid II 5500 165 +1115
2Salamanca UDS 5410 93 +613
3SS Reyes 5410 82 +613
4A Madrid III 5410 94 +513
5CF Talavera 4310 63 +310
6Conquense 5230 116 +59
7Guadalajara 5221 1512 +38
8RSD Alcalá 5212 107 +37
9Atlético Tordesillas 5212 97 +27
10Numancia 4211 53 +27
11Navalcarnero 4211 76 +17
12Real Ávila 4211 43 +17
13Albacete II 4211 810 -27
14Atlético Paso 4202 43 +16
15Real Madrid III 5131 43 +16
16Gimnástica Segoviana 4121 54 +15
17Calvo Sotelo 5122 25 -35
18Getafe II 4040 55 04
#TakımOGBMAYAVP
1Conquense 4301 95 +49
2Numancia 5230 52 +39
3Navalcarnero 5221 97 +28
4SS Reyes 4202 77 06
5CF Talavera 5122 55 05
6Gimnástica Segoviana 5122 910 -15
7Real Madrid III 5122 13 -25
8A Madrid III 4112 35 -24
9Guadalajara 4112 36 -34
10Atlético Paso 5032 69 -33
11Salamanca UDS 4103 47 -33
12Atlético Tordesillas 4022 46 -22
13RSD Alcalá 4022 37 -42
14Real Valladolid II 5023 611 -52
15Albacete II 5023 414 -102
16Calvo Sotelo 4013 49 -51
17Getafe II 5014 612 -61
18Real Ávila 5005 312 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Getafe II2,48
X · Beraberlik2,90
2 · SS Reyes2,24

2,5 Alt / Üst

Alt1,50
Üst1,88

Karşılıklı gol

Var1,66
Yok1,68
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,321 ve 21,190 ve 21,26

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3203,6224,53

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,21Yok–

1. Yarı Sonucu

13,1701,8622,91

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,47Üst1,95

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,32Üst2,26

2. Yarı Sonucu

12,7902,2222,59

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,41Üst2,04

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,181 ve 21,490 ve 21,15

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,27Üst2,43

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,34Üst1,31