Sutjeska – OFK Petrovac
Sutjeska – OFK Petrovac: 8 Kasım 16:00, Karadağ · 1. Lig, 15. hafta. Bu sezon Sutjeska evinde 7 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; OFK Petrovac deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 7 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadion Gradski
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Sutjeska | OFK Petrovac |
|---|---|---|
| Lig sırası | 4. · 23 puan | 8. · 15 puan |
| Form (son 5) | BGBBG | GMGGB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,14 – 1,14 | 0,67 – 1,00 |
| 2,5 Üst biten | %57 | %33 |
| Karşılıklı gol | %43 | %50 |
| Gol yemediği | %43 | %50 |
| Aralarında (G-B-M) | 15-10-7 (32 maç, Sutjeska bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Sutjeska iç sahada (7 maç), OFK Petrovac deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Sutjeska iç sahada (7 maç) · OFK Petrovac deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Sutjeska iç sahada 7 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Petrovac deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSutjeska
4. sıra · 23 puan · 14 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGBBG
OFK Petrovac
8. sıra · 15 puan · 13 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGB
- 01.11 Mornar 0–0 OFK Petrovac B
- 28.10 OFK Petrovac 1–0 Mladost DG G
- 23.10 Jezero 1–2 OFK Petrovac G
- 19.10 OFK Petrovac 2–3 Otrant-Olympic M
- 15.10 OFK Petrovac 2–0 Kom G
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Sutjeska son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. OFK Petrovac son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 32 kez karşılaştı: Sutjeska 15, OFK Petrovac 7 galibiyet aldı, 10 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Eylül 2026, OFK Petrovac 0-0 Sutjeska.
Gol istatistikleri
Sutjeska iç saha 7 maçta maç başına 2,14 gol attı, 1,14 gol yedi; OFK Petrovac dış saha 6 maçta 0,67 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %57, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sutjeska %43, OFK Petrovac %50. İlk yarıyı önde kapatma: Sutjeska 4/7, OFK Petrovac 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,67, 0 – 2,93, 2 – 3,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,42, Üst 2,03. Karşılıklı Gol: Var 1,85, Yok 1,52.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %46; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 7 gol yediler.
- Sıralama
- 4. (23 p) – 8. (15 p)
- Form (son 5)
- GBBGB – BGGMG
- H2H (G-B-M)
- 15-10-7 (32 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,67 – 2,93 – 3,88
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (19 gol) | 2,14 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,71 (10 gol) | 1,14 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (13 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %29 4/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %50 7/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %29 4/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %46 6/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %29 2/7 |
| Geride | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %46 6/13 | %67 4/6 |
| Geride | %38 5/13 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sutjeska (14 maç)
OFK Petrovac (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sutjeska (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 2 |
OFK Petrovac (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Sutjeska
Sarı 27 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
OFK Petrovac
Sarı 36 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 71 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Karadağ · 1. Lig puan durumu · Prva Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Otrant-Olympic | 15 | +9 | 27 |
| 2 | Buducnost Podgorica | 15 | +4 | 25 |
| 3 | Mornar | 15 | +6 | 24 |
| 4 | Sutjeska | 14 | +9 | 23 |
| 5 | Bokelj | 14 | -1 | 19 |
| 6 | Dečić | 13 | +1 | 18 |
| 7 | Jezero | 15 | -5 | 18 |
| 8 | Petrovac | 13 | -1 | 15 |
| 9 | Mladost DG | 14 | -12 | 12 |
| 10 | Arsenal Tivat | 14 | -10 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sutjeska | 7 | +7 | 13 |
| 2 | Bokelj | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Mornar | 7 | +5 | 12 |
| 4 | Otrant-Olympic | 7 | +4 | 12 |
| 5 | Jezero | 7 | +4 | 12 |
| 6 | Dečić | 7 | +3 | 12 |
| 7 | Buducnost Podgorica | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Petrovac | 7 | +1 | 8 |
| 9 | Mladost DG | 7 | -1 | 8 |
| 10 | Arsenal Tivat | 7 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Otrant-Olympic | 8 | +5 | 15 |
| 2 | Buducnost Podgorica | 7 | +2 | 13 |
| 3 | Mornar | 8 | +1 | 12 |
| 4 | Sutjeska | 7 | +2 | 10 |
| 5 | Petrovac | 6 | -2 | 7 |
| 6 | Arsenal Tivat | 7 | -4 | 7 |
| 7 | Dečić | 6 | -2 | 6 |
| 8 | Bokelj | 7 | -6 | 6 |
| 9 | Jezero | 8 | -9 | 6 |
| 10 | Mladost DG | 7 | -11 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
1. Yarı Karşılıklı Gol
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
