Hvězda Cheb 0-3 Tempo Prague: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Hvězda Cheb 0–3 Tempo Prague (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.
Paylaş
Maç özeti
Hvězda Cheb – Tempo Prague maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —
Hvězda Cheb iç sahada (8 maç) · Tempo Prague deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Hvězda Cheb iç sahada 8 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Tempo Praha deplasmanda 8 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Hvězda Cheb, iç saha maçlarında 8 maçta 7 kez 2,5 üst bitti (%88).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %71 10/14 | %63 5/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (22 gol) | 2,12 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 3,00 (42 gol) | 2,62 (21 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (28 gol) | 1,75 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol) | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %100 14/14 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %13 1/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Berabere | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Geride | %64 9/14 | %63 5/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Berabere | %50 7/14 | %50 4/8 |
| Geride | %29 4/14 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Hvězda Cheb (14 maç)
Tempo Prague (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Hvězda Cheb (0 maç)
Tempo Prague (1 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
Hvězda Cheb
Tempo Prague
Sarı 3 · Kırmızı 0 (1 maç · maç başı sarı 3,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiHvězda Cheb
13. sıra · 10 puan · 12 maç · averaj -14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGMM
- 31.10 Ostrov 3–0 Hvězda Cheb M
- 23.10 Hvězda Cheb 1–2 Karlovy Vary M
- 17.10 Hvězda Cheb 6–0 Ústí nad Labem II G
- 10.10 Slaný 3–0 Hvězda Cheb M
- 03.10 Hvězda Cheb 1–1 Štětí B
Tempo Prague
10. sıra · 17 puan · 12 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMB
- 31.10 Tempo Prague 2–2 Slaný B
- 24.10 Štětí 1–0 Tempo Prague M
- 17.10 Tempo Prague 4–2 Meteor Praha G
- 10.10 Chomutov 2–2 Tempo Prague B
- 03.10 Tempo Prague 4–1 Baník Sokolov G
Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 19:00: 4. liga - Divizie B (Çekya) ev sahibi Hvězda Cheb, konuk ekip Tempo Praha. Sıralamada Hvězda Cheb 13., Tempo Praha 10.; iki takım arasında 7 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Hvězda Cheb için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 8, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Tempo Praha 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 13. (10 p) – 10. (17 p)
- Form (son 5)
- MMGMB – BMGGB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %86
Devamını oku · Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Hvězda Cheb iç saha 7 maçta maç başına 2,43 gol attı, 2,57 gol yedi; Tempo Praha dış saha 7 maçta 1,57 attı, 1,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %86, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hvězda Cheb %86, Tempo Praha %86. İlk yarıyı önde kapatma: Hvězda Cheb 1/7, Tempo Praha 1/7.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %79; KG var ortalaması %86; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Çekya · 4. liga - Divizie B puan durumu · Group B
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chomutov | 12 | +15 | 28 |
| 2 | Sokol Hostouň | 12 | +18 | 25 |
| 3 | Újezd Praha 4 | 12 | +6 | 24 |
| 4 | Rapid Psáry | 12 | +14 | 23 |
| 5 | Slaný | 12 | +12 | 18 |
| 6 | Baník Sokolov | 12 | +5 | 18 |
| 7 | Brandýs nad Labem | 12 | +1 | 18 |
| 8 | Štětí | 12 | +1 | 18 |
| 9 | Karlovy Vary | 12 | +3 | 17 |
| 10 | Tempo Praha | 12 | +3 | 17 |
| 11 | Meteor Praha | 12 | -2 | 16 |
| 12 | Slovan Velvary | 12 | -10 | 14 |
| 13 | Hvězda Cheb | 12 | -14 | 10 |
| 14 | Slavoj Vyšehrad | 12 | -14 | 10 |
| 15 | Ostrov | 12 | -17 | 10 |
| 16 | Ústí nad Labem II | 12 | -21 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chomutov | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Rapid Psáry | 6 | +10 | 15 |
| 3 | Slaný | 7 | +14 | 13 |
| 4 | Štětí | 7 | +4 | 13 |
| 5 | Baník Sokolov | 7 | +10 | 12 |
| 6 | Sokol Hostouň | 5 | +10 | 10 |
| 7 | Meteor Praha | 7 | +4 | 10 |
| 8 | Karlovy Vary | 6 | +4 | 10 |
| 9 | Újezd Praha 4 | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Brandýs nad Labem | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Tempo Praha | 5 | +4 | 9 |
| 12 | Hvězda Cheb | 7 | -1 | 7 |
| 13 | Slovan Velvary | 5 | -3 | 7 |
| 14 | Ústí nad Labem II | 6 | -3 | 6 |
| 15 | Ostrov | 6 | -4 | 6 |
| 16 | Slavoj Vyšehrad | 5 | -2 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sokol Hostouň | 7 | +8 | 15 |
| 2 | Újezd Praha 4 | 7 | +2 | 14 |
| 3 | Chomutov | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Brandýs nad Labem | 7 | -3 | 9 |
| 5 | Rapid Psáry | 6 | +4 | 8 |
| 6 | Tempo Praha | 7 | -1 | 8 |
| 7 | Karlovy Vary | 6 | -1 | 7 |
| 8 | Slovan Velvary | 7 | -7 | 7 |
| 9 | Baník Sokolov | 5 | -5 | 6 |
| 10 | Meteor Praha | 5 | -6 | 6 |
| 11 | Slavoj Vyšehrad | 7 | -12 | 6 |
| 12 | Slaný | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Štětí | 5 | -3 | 5 |
| 14 | Ostrov | 6 | -13 | 4 |
| 15 | Hvězda Cheb | 5 | -13 | 3 |
| 16 | Ústí nad Labem II | 6 | -18 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:04 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 19:04 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
