← Maçlar
İsviçre · 1. Liga Promotion · 11. hafta10 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

FC Zurich II 2-2 Breitenrain: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Zurich II
2–2İY 1–1
Breitenrain
Maç sonu

FC Zurich II 2–2 Breitenrain (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

FC Zurich II – Breitenrain maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Zurich II
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%40 6/15%50 4/8
Beraberlik%20 3/15%13 1/8
Mağlubiyet%40 6/15%38 3/8
Breitenrain
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%40 6/15%13 1/8
Beraberlik%20 3/15%25 2/8
Mağlubiyet%40 6/15%63 5/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Zurich II
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,93 (29 gol)2,12 (17 gol)
Yediği gol / maç1,87 (28 gol)1,50 (12 gol)
Breitenrain
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,47 (22 gol)1,12 (9 gol)
Yediği gol / maç1,47 (22 gol)1,75 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Zurich II
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%73 11/15%88 7/8
1,5 Üst%93 14/15%88 7/8
2,5 Üst%93 14/15%88 7/8
3,5 Üst%67 10/15%50 4/8
Gol yememe%7 1/15%0 0/8
Breitenrain
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%53 8/15%75 6/8
1,5 Üst%73 11/15%75 6/8
2,5 Üst%67 10/15%75 6/8
3,5 Üst%40 6/15%38 3/8
Gol yememe%27 4/15%0 0/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Zurich II
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%33 5/15%25 2/8
Berabere%47 7/15%50 4/8
Geride%20 3/15%25 2/8
Breitenrain
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%13 2/15%0 0/8
Berabere%47 7/15%50 4/8
Geride%40 6/15%50 4/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Zurich II (15 maç)

1/141/X11/20X/12X/X2X/232/102/X02/23

Breitenrain (15 maç)

1/121/X01/20X/14X/X1X/222/102/X22/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Zurich II (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 4 2
31-45 4 3
46-60 2 3
61-75 1 4
76-90 8 6

Breitenrain (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 4 3
31-45 4 5
46-60 3 0
61-75 2 0
76-90 5 3

Kartlar

FC Zurich II

Sarı 1 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,1)

Breitenrain

Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 132 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · 1. Liga Promotion puan durumu · 1 Liga Promotion

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Bulle 151032 3420 +1433 BGGGG
2FC Schaffhausen 141022 3517 +1832 GGGGB
3Cham 15933 3019 +1130 GBBGG
4Biel-Bienne 14842 3018 +1228 GBBBM
5Paradiso 15744 2819 +925 BBGBM
6Grand-Saconnex 15807 2825 +324 MMMGM
7Brühl 15726 2019 +123 GMGGG
8YF Juventus 15717 2523 +222 GMGMG
9Zürich II 15636 2928 +121 BGMGM
10Breitenrain 15636 2222 021 BGMGM
11Basel II 15627 2628 -220 BGMMB
12Amical Saint-Prex 15618 1831 -1319 GMGMM
13Kreuzlingen 14437 2226 -415 GGMMM
14Young Boys II 14437 2936 -715 MMBGM
15Luzern II 15429 2634 -814 MMBGG
16Lugano II 154110 2239 -1713 MGBMM
17Bavois 14329 1620 -411 MMMMG
18Bellinzona 14239 1026 -169 MMGBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Schaffhausen 7601 169 +718
2Cham 9522 1713 +417
3Brühl 8512 159 +616
4Breitenrain 7511 138 +516
5Grand-Saconnex 8503 1912 +715
6Bulle 7421 157 +814
7Zürich II 8413 1712 +513
8YF Juventus 8413 1110 +113
9Amical Saint-Prex 7412 1010 013
10Biel-Bienne 6321 1712 +511
11Basel II 7313 1512 +310
12Kreuzlingen 8314 1412 +210
13Young Boys II 6312 1311 +210
14Lugano II 8314 1520 -510
15Paradiso 8233 119 +29
16Bavois 6222 96 +38
17Bellinzona 7214 813 -57
18Luzern II 7106 1020 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Bulle 8611 1913 +619
2Biel-Bienne 8521 136 +717
3Paradiso 7511 1710 +716
4FC Schaffhausen 7421 198 +1114
5Cham 6411 136 +713
6Luzern II 8323 1614 +211
7Basel II 8314 1116 -510
8YF Juventus 7304 1413 +19
9Grand-Saconnex 7304 913 -49
10Zürich II 7223 1216 -48
11Brühl 7214 510 -57
12Amical Saint-Prex 8206 821 -136
13Breitenrain 8125 914 -55
14Kreuzlingen 6123 814 -65
15Young Boys II 8125 1625 -95
16Bavois 8107 714 -73
17Lugano II 7106 719 -123
18Bellinzona 7025 213 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,93X3,3922,75

Çifte şans

1X1,23121,16X21,49

Karşılıklı gol

Var1,34Yok2,32

3,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst2,05

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Liga Promotion'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.