Spaeri 3-2 Dinamo Batumi: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Spaeri 3–2 Dinamo Batumi (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1. Şut 13–10, isabetli şut 10–7, topa sahip olma %49–%51, korner 2–4.
Paylaş
Maç özeti
Spaeri – Dinamo Batumi maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: giga samcharadze 49' (pen.), Gocha tsirdava 52', Tornike Askurava 69' (Spaeri); Uerdi Mara 12', Giorgi Bunturi (kendi kalesine) 90' (Dinamo Batumi).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Spaeri Stadyumu, Tbilisi
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Spaeri: A. Kighuradze · Dinamo Batumi: Giorgi Chiabrishvili
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Spaeri üstte · Dinamo Batumi altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' gol: Uerdi Mara (Dinamo Batumi)
- 14' sarı kart: Tornike Askurava (Spaeri)
- 38' sarı kart: Sandro Altunashvili (Dinamo Batumi)
- 46' oyuncu değişikliği: Paulo Vítor ↔ Tornike Kirkitadze (Dinamo Batumi)
- 47' sarı kart: Dirk Carlson (Dinamo Batumi)
- 49' gol: giga samcharadze (Spaeri)
- 52' gol: Gocha tsirdava (Spaeri)
- 56' oyuncu değişikliği: Luka Lakvekheliani ↔ Yahya·Kalley (Dinamo Batumi)
- 56' oyuncu değişikliği: Dmitri Mandricenco ↔ Luka Tsulukidze (Dinamo Batumi)
- 62' oyuncu değişikliği: Levan Shengelia ↔ A. Eshetiye (Dinamo Batumi)
- 65' oyuncu değişikliği: Saba gegiadze ↔ Sienda Matenjva (Spaeri)
- 66' oyuncu değişikliği: d giorgi tsetskhladze ↔ Revazi Injgia (Spaeri)
- 69' gol: Tornike Askurava (Spaeri)
- 71' oyuncu değişikliği: Uerdi Mara ↔ Enes Mahmutovic (Dinamo Batumi)
- 71' sarı kart: Yahya·Kalley (Dinamo Batumi)
- 73' oyuncu değişikliği: saba maisuradze ↔ Temuri tsalughelashvili (Spaeri)
- 82' sarı kart: Sienda Matenjva (Spaeri)
- 90' kendi kalesine gol: Giorgi Bunturi (Dinamo Batumi)
- 90+2' oyuncu değişikliği: giga samcharadze ↔ giorgi pirtakhia (Spaeri)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Gocha tsirdava ↔ Luka Kachibaia (Spaeri)
Maç olayları
- SpaeriDinamo Batumi
- giga samcharadze ↔ giorgi pirtakhiaOyuncu değişikliği90+2'
- Gocha tsirdava ↔ Luka KachibaiaOyuncu değişikliği90+2'
- 90'Kendi kalesine gol Giorgi Bunturi 3–2Kendi kalesine
- Sienda MatenjvaSarı kart82'
- saba maisuradze ↔ Temuri tsalughelashviliOyuncu değişikliği73'
- 71'Uerdi Mara ↔ Enes MahmutovicOyuncu değişikliği
- 71'Yahya·KalleySarı kart
- Gol Tornike Askurava 3–1Asist: Gocha tsirdava69'
- d giorgi tsetskhladze ↔ Revazi InjgiaOyuncu değişikliği66'
- Saba gegiadze ↔ Sienda MatenjvaOyuncu değişikliği65'
- 62'Levan Shengelia ↔ A. EshetiyeOyuncu değişikliği
- 56'Luka Lakvekheliani ↔ Yahya·KalleyOyuncu değişikliği
- 56'Dmitri Mandricenco ↔ Luka TsulukidzeOyuncu değişikliği
- Gol Gocha tsirdava 2–1Asist: Tamaz Tsetskhladze52'
- Penaltı golü giga samcharadze 1–1Penaltı49'
- 47'Dirk CarlsonSarı kart
- 46'Paulo Vítor ↔ Tornike KirkitadzeOyuncu değişikliği
- 38'Sandro AltunashviliSarı kart
- Tornike AskuravaSarı kart14'
- 12'Gol Uerdi Mara 0–1Asist: Dmitri Mandricenco
Spaeri iç sahada (16 maç) · Dinamo Batumi deplasmanda (16 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 3 maç (2026'dan beri)
0 Spaeri1 berabere2 Dinamo Batumi
- Spaeri iç sahada 16 maçta 4 galibiyet, 6 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- Dinamo Batumi deplasmanda 16 maçta 6 galibiyet, 5 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Spaeri, iç saha maçlarında 16 maçta yalnız 2 kez kalesini gole kapattı (%13).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Spaeri
Dinamo Batumi
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 6/32 | %25 4/16 |
| Beraberlik | %41 13/32 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %41 13/32 | %38 6/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 17/32 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %25 8/32 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %22 7/32 | %31 5/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,28 (41 gol) | 1,69 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,59 (51 gol) | 1,75 (28 gol) |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (56 gol) | 1,56 (25 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (40 gol) | 1,38 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %66 21/32 | %75 12/16 |
| 1,5 Üst | %78 25/32 | %88 14/16 |
| 2,5 Üst | %59 19/32 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %31 10/32 | %38 6/16 |
| Gol yememe | %22 7/32 | %13 2/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 17/32 | %56 9/16 |
| 1,5 Üst | %75 24/32 | %69 11/16 |
| 2,5 Üst | %66 21/32 | %63 10/16 |
| 3,5 Üst | %41 13/32 | %44 7/16 |
| Gol yememe | %31 10/32 | %25 4/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %84 26/31 | %87 13/15 |
| 8,5 Üst | %68 21/31 | %67 10/15 |
| 9,5 Üst | %48 15/31 | %47 7/15 |
| 10,5 Üst | %32 10/31 | %27 4/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %78 25/32 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %72 23/32 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %59 19/32 | %50 8/16 |
| 10,5 Üst | %44 14/32 | %31 5/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 5,1 |
| 2,5 Üst | %90 28/31 | %93 14/15 |
| 3,5 Üst | %77 24/31 | %93 14/15 |
| 4,5 Üst | %61 19/31 | %80 12/15 |
| 5,5 Üst | %32 10/31 | %53 8/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %84 27/32 | %88 14/16 |
| 3,5 Üst | %59 19/32 | %56 9/16 |
| 4,5 Üst | %53 17/32 | %44 7/16 |
| 5,5 Üst | %31 10/32 | %25 4/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (31) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %68 21/31 | %80 12/15 |
| 7,5 Üst | %61 19/31 | %73 11/15 |
| 8,5 Üst | %42 13/31 | %47 7/15 |
| 9,5 Üst | %39 12/31 | %47 7/15 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %63 20/32 | %56 9/16 |
| 7,5 Üst | %50 16/32 | %44 7/16 |
| 8,5 Üst | %38 12/32 | %38 6/16 |
| 9,5 Üst | %28 9/32 | %31 5/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 7/32 | %38 6/16 |
| Berabere | %31 10/32 | %19 3/16 |
| Geride | %47 15/32 | %44 7/16 |
| Toplam (32) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %59 19/32 | %63 10/16 |
| Berabere | %25 8/32 | %25 4/16 |
| Geride | %16 5/32 | %13 2/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Spaeri (32 maç)
Dinamo Batumi (32 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Spaeri (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 10 |
| 16-30 | 1 | 8 |
| 31-45 | 6 | 11 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 6 | 7 |
| 76-90 | 10 | 7 |
Dinamo Batumi (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 11 | 2 |
| 16-30 | 11 | 4 |
| 31-45 | 11 | 5 |
| 46-60 | 7 | 5 |
| 61-75 | 6 | 9 |
| 76-90 | 6 | 10 |
Kartlar
Spaeri
Sarı 76 · Kırmızı 1 (32 maç · maç başı sarı 2,4)
Dinamo Batumi
Sarı 66 · Kırmızı 3 (32 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 158 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Spaeri: iç saha, 15 maç · Dinamo Batumi: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Spaeri – Dinamo Batumi ilk 11'ler
Spaeri · 4-2-3-1
- 1B. PutkaradzeK
- 22N. ChagunavaD
- 20N. KentchadzeD
- 31G. BunturiD90' kendi kalesine 90. dk
- 14G. SamkharadzeD49' gol 49. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 6T. AskuravaO14' sarı kart 14. dk69' gol 69. dk
- 8S. MaisuradzeD73' oyundan çıktı 73. dk
- 19G. TsirdavaF52' gol 52. dk69' asist 69. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 10Tamaz TsetskhladzeO
- 7S. GegiadzeD65' oyundan çıktı 65. dk
- 9G. TsetskhladzeF52' asist 52. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 5T. TsalughelashviliO73' oyuna girdi 73. dk
- 2giorgi pirtakhiaD
- 13S. MathenjwaD65' oyuna girdi 65. dk82' sarı kart 82. dk
- 3L. KachibaiaD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 26B. JibrilF
- 25R. InjgiaF66' oyuna girdi 66. dk
- 4G. GrigalashviliO
- 24Z. GolubianiO
- 23N. ChomakhidzeK
Teknik direktör: A. Kighuradze
Dinamo Batumi · 4-2-3-1
- 13N. KalichavaK
- 29I. TuritsovD
- 23M. KobakhidzeD
- 24D. CarlsonD47' sarı kart 47. dk
- 12L. LakvekhelianiD56' oyundan çıktı 56. dk
- 10U. MaraO12' gol 12. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 8S. AltunashviliO38' sarı kart 38. dk
- 27L. ShengeliaF62' oyundan çıktı 62. dk
- 18I. Oulad OmarO
- 11Paulo VitorF46' oyundan çıktı 46. dk
- 7D. MandrîcencoO12' asist 12. dk56' oyundan çıktı 56. dk
- 35R. ChiteishviliD
- 16A. EshetiyeO62' oyuna girdi 62. dk
- 19N. KalandarishviliD
- 5Y. KalleyD56' oyuna girdi 56. dk71' sarı kart 71. dk
- 22T. KirkitadzeF46' oyuna girdi 46. dk
- 1L. KupatadzeK
- 15E. MahmutovićD71' oyuna girdi 71. dk
- 6A. MylchenkoO
- 20L. TsulukidzeO56' oyuna girdi 56. dk
Teknik direktör: Giorgi Chiabrishvili
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSpaeri
8. sıra · 31 puan · 32 maç · averaj -10
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBMBB
Dinamo Batumi
1. sıra · 59 puan · 32 maç · averaj +16
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG
- 01.11 Dinamo Batumi 1–0 Meshakhte G
- 28.10 Dinamo Batumi 3–1 Dila G
- 24.10 Dinamo Batumi 3–0 Samgurali G
- 17.10 Gagra 1–3 Dinamo Batumi G
- 11.10 Dinamo Batumi 1–0 Dinamo Tbilisi G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Spaeri ile Dinamo Batumi, Erovnuli Liga (Gürcistan) 32. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 16:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 9. sırada (28 puan), konuk ekip 1. sırada (59 puan).
Form (son 5 maç)
Spaeri son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 10 gol yedi. Son 5 maçta Dinamo Batumi 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 11-2). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
- Sıralama
- 9. (28 p) – 1. (59 p)
- Form (son 5)
- BBMBM – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-2 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %73 – %53
- Korner ort. (maç)
- 9,7
- iddaa MS 1-0-2
- 4,50 – 3,79 – 1,41
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Spaeri 0 – Dinamo Batumi 2; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 4,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ağustos 2026, Dinamo Batumi 3-0 Spaeri.
Gol istatistikleri
Spaeri iç saha 15 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,73 gol yedi; Dinamo Batumi dış saha 15 maçta 1,53 attı, 1,27 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Spaeri %60, Dinamo Batumi %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Spaeri %73, Dinamo Batumi %53. İlk yarıyı önde kapatma: Spaeri 6/15, Dinamo Batumi 9/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Spaeri 4,6, Dinamo Batumi 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Spaeri 2,8, Dinamo Batumi 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,50, 0 – 3,79, 2 – 1,41. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %63; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 15:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Gürcistan · Erovnuli Liga puan durumu · Umaglesi Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Batumi | 32 | +16 | 59 |
| 2 | FC Iberia 1999 | 31 | +12 | 56 |
| 3 | Rustavi | 32 | +12 | 56 |
| 4 | Dinamo Tbilisi | 31 | +18 | 55 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 32 | +9 | 43 |
| 6 | Dila | 31 | +2 | 40 |
| 7 | Samgurali | 32 | -14 | 39 |
| 8 | Spaeri | 32 | -10 | 31 |
| 9 | Gagra | 31 | -17 | 31 |
| 10 | Meshakhte | 32 | -28 | 20 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Batumi | 16 | +13 | 36 |
| 2 | Rustavi | 16 | +10 | 33 |
| 3 | FC Iberia 1999 | 15 | +7 | 31 |
| 4 | Dinamo Tbilisi | 16 | +7 | 26 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 16 | +7 | 25 |
| 6 | Samgurali | 16 | +3 | 25 |
| 7 | Dila | 15 | +4 | 22 |
| 8 | Spaeri | 16 | -1 | 18 |
| 9 | Gagra | 16 | -3 | 17 |
| 10 | Meshakhte | 16 | -17 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Tbilisi | 15 | +11 | 29 |
| 2 | FC Iberia 1999 | 16 | +5 | 25 |
| 3 | Dinamo Batumi | 16 | +3 | 23 |
| 4 | Rustavi | 16 | +2 | 23 |
| 5 | Torpedo Kutaisi | 16 | +2 | 18 |
| 6 | Dila | 16 | -2 | 18 |
| 7 | Gagra | 15 | -14 | 14 |
| 8 | Samgurali | 16 | -17 | 14 |
| 9 | Spaeri | 16 | -9 | 13 |
| 10 | Meshakhte | 16 | -11 | 11 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
