← Maçlar
Belarus · 1. Division · 31. hafta31 Ekim 2026 · 13:30 TSİ

FC Slonim 0-3 Energetik Bgu Minsk: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Slonim
0–3İY 0–2
Energetik Bgu Minsk
Maç sonu

FC Slonim 0–3 Energetik Bgu Minsk (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

FC Slonim – Energetik Bgu Minsk maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Slonim
Toplam (31)İç saha (16)
Galibiyet%52 16/31%44 7/16
Beraberlik%16 5/31%25 4/16
Mağlubiyet%32 10/31%31 5/16
Energetik Bgu Minsk
Toplam (32)Dış saha (16)
Galibiyet%59 19/32%56 9/16
Beraberlik%19 6/32%13 2/16
Mağlubiyet%22 7/32%31 5/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Slonim
Toplam (31)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,71 (53 gol)1,56 (25 gol)
Yediği gol / maç1,23 (38 gol)1,25 (20 gol)
Energetik Bgu Minsk
Toplam (32)Dış saha (16)
Attığı gol / maç2,19 (70 gol)1,94 (31 gol)
Yediği gol / maç1,19 (38 gol)1,12 (18 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Slonim
Toplam (31)İç saha (16)
KG Var%52 16/31%56 9/16
1,5 Üst%84 26/31%94 15/16
2,5 Üst%55 17/31%63 10/16
3,5 Üst%29 9/31%25 4/16
Gol yememe%29 9/31%25 4/16
Energetik Bgu Minsk
Toplam (32)Dış saha (16)
KG Var%56 18/32%44 7/16
1,5 Üst%84 27/32%81 13/16
2,5 Üst%66 21/32%63 10/16
3,5 Üst%44 14/32%25 4/16
Gol yememe%25 8/32%31 5/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Slonim
Toplam (31)İç saha (16)
Önde%26 8/31%25 4/16
Berabere%61 19/31%56 9/16
Geride%13 4/31%19 3/16
Energetik Bgu Minsk
Toplam (32)Dış saha (16)
Önde%38 12/32%31 5/16
Berabere%34 11/32%31 5/16
Geride%28 9/32%38 6/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Slonim (31 maç)

1/181/X01/20X/18X/X4X/272/102/X12/23

Energetik Bgu Minsk (32 maç)

1/1101/X11/21X/17X/X3X/212/122/X22/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Slonim (24 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 3
16-30 7 5
31-45 6 6
46-60 5 3
61-75 8 5
76-90 13 8

Energetik Bgu Minsk (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 7 4
16-30 9 3
31-45 9 7
46-60 9 6
61-75 7 3
76-90 17 10

Kartlar

FC Slonim

Sarı 57 · Kırmızı 3 (27 maç · maç başı sarı 2,1)

Energetik Bgu Minsk

Sarı 37 · Kırmızı 3 (31 maç · maç başı sarı 1,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 285 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Slonim 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). Energetik Bgu Minsk için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 17, yenilen 6. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Slonim 0, Energetik Bgu Minsk 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 6,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Temmuz 2026, Energetik Bgu Minsk 4-3 Slonim.

Sıralama
5. (53 p) – 4. (59 p)
Form (son 5)
MGGBG – GMGGG
H2H (G-B-M)
0-0-3 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %47
iddaa MS 1-0-2
3,10 – 3,69 – 1,69
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Slonim iç saha 15 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,13 gol yedi; Energetik Bgu Minsk dış saha 15 maçta 1,87 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Slonim %60, Energetik Bgu Minsk %47. İlk yarıyı önde kapatma: Slonim 4/15, Energetik Bgu Minsk 4/15.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,10, 0 – 3,69, 2 – 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,30, Yok 2,39.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 24 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belarus · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Slutsk 302064 6028 +3266 GGGGG
2Lida 302037 5443 +1163 GGGGG
3Niva 301956 7736 +4162 GBGGB
4FC Energetik-Bgu Minsk 301857 6536 +2959 GGGMG
5Slonim 301659 5335 +1853 GBGGM
6Shakhter Soligorsk 301389 6046 +1447 GBGBG
7Molodechno-DYuSSh 4 2914312 4850 -245 GMMMM
8Bumprom 3012513 5448 +641 BGMMM
9Ostrovets FC 309129 4142 -139 BBMBG
10Smorgon 3011613 3640 -439 MGGGM
11Volna 3011514 4556 -1138 MMBMG
12Dinamo Minsk II 2710512 4241 +135 MBGMM
13Minsk II 3010317 4258 -1633 MMMGM
14Uni Minsk 297913 2937 -830 MBMGB
15Orsha 308616 3556 -2130 MBMMG
16Gomel II 306618 4262 -2024 MMMMG
17Osipovichy 306519 3474 -4023 BMBGM
18BATE II 295717 3766 -2922 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Slutsk 151230 3111 +2039
2Niva 151131 4512 +3336
3FC Energetik-Bgu Minsk 151032 3718 +1933
4Lida 151023 2420 +432
5Shakhter Soligorsk 15933 3216 +1630
6Slonim 16844 2718 +928
7Molodechno-DYuSSh 4 15726 2924 +523
8Smorgon 15726 1818 023
9Bumprom 15717 2922 +722
10Volna 14635 2023 -321
11Uni Minsk 14455 1313 017
12Ostrovets FC 15456 2022 -217
13Dinamo Minsk II 13526 2023 -317
14Osipovichy 15438 2039 -1915
15BATE II 15339 2535 -1012
16Gomel II 153210 1932 -1311
17Orsha 152310 1533 -189
18Minsk II 152310 1437 -239
#TakımOGBMAYAVP
1Lida 151014 3023 +731
2FC Slutsk 15834 2917 +1227
3FC Energetik-Bgu Minsk 15825 2818 +1026
4Niva 15825 3224 +826
5Slonim 14815 2617 +925
6Minsk II 15807 2821 +724
7Ostrovets FC 15573 2120 +122
8Molodechno-DYuSSh 4 14716 1926 -722
9Orsha 15636 2023 -321
10Bumprom 15546 2526 -119
11Dinamo Minsk II 14536 2218 +418
12Shakhter Soligorsk 15456 2830 -217
13Volna 16529 2533 -817
14Smorgon 15447 1822 -416
15Gomel II 15348 2330 -713
16Uni Minsk 15348 1624 -813
17BATE II 14248 1231 -1910
18Osipovichy 152211 1435 -218

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:24 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,10X3,6921,69

Çifte şans

1X1,63121,11X21,16

Karşılıklı gol

Var1,30Yok2,39

3,5 Alt / Üst

Alt1,54Üst1,87

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.