← Maçlar
Belarus · 1. Division · 31. hafta31 Ekim 2026 · 15:00 TSİ

FC Orsha 3-2 FK Bumprom: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Orsha
3–2İY 0–0
FK Bumprom
Maç sonu

FC Orsha 3–2 FK Bumprom (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

FC Orsha – FK Bumprom maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: N. Tarbyakov 66', G. Zheleznikov 76', D. Strebtsov 90+3' (FC Orsha); A. Fazylov 83', 89' (FK Bumprom).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FC Orsha üstte · FK Bumprom altta

01530İY607590 46' oyuncu değişikliği: D. Stain ↔ N. Bykov (FC Orsha)↔66' gol: N. Tarbyakov (FC Orsha)67' oyuncu değişikliği: A. Kabyshev ↔ D. Latykhov (FK Bumprom)↔70' oyuncu değişikliği: V. Kostyukovich ↔ D. Strebtsov (FC Orsha)↔74' oyuncu değişikliği: N. Ovsyanik ↔ G. Kutkovich (FK Bumprom)↔76' gol: G. Zheleznikov (FC Orsha)80' oyuncu değişikliği: D. Tikhomirov ↔ M. Pashkevich (FC Orsha)↔83' gol: A. Fazylov (FK Bumprom)89' gol: A. Fazylov (FK Bumprom)90+1' sarı kart: A. Fazylov (FK Bumprom)90+3' gol: D. Strebtsov (FC Orsha)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 46' oyuncu değişikliği: D. Stain ↔ N. Bykov (FC Orsha)
  • 66' gol: N. Tarbyakov (FC Orsha)
  • 67' oyuncu değişikliği: A. Kabyshev ↔ D. Latykhov (FK Bumprom)
  • 70' oyuncu değişikliği: V. Kostyukovich ↔ D. Strebtsov (FC Orsha)
  • 74' oyuncu değişikliği: N. Ovsyanik ↔ G. Kutkovich (FK Bumprom)
  • 76' gol: G. Zheleznikov (FC Orsha)
  • 80' oyuncu değişikliği: D. Tikhomirov ↔ M. Pashkevich (FC Orsha)
  • 83' gol: A. Fazylov (FK Bumprom)
  • 89' gol: A. Fazylov (FK Bumprom)
  • 90+1' sarı kart: A. Fazylov (FK Bumprom)
  • 90+3' gol: D. Strebtsov (FC Orsha)

Maç olayları

  1. FC OrshaFK Bumprom
  2. Gol D. Strebtsov 3–290+3'
  3. 90+1'A. FazylovSarı kart
  4. 89'Gol A. Fazylov 2–2Asist: A. Miroevskiy
  5. 83'Gol A. Fazylov 2–1Asist: A. Miroevskiy
  6. D. Tikhomirov ↔ M. PashkevichOyuncu değişikliği80'
  7. Gol G. Zheleznikov 2–0Asist: N. Bobchenok76'
  8. 74'N. Ovsyanik ↔ G. KutkovichOyuncu değişikliği
  9. V. Kostyukovich ↔ D. StrebtsovOyuncu değişikliği70'
  10. 67'A. Kabyshev ↔ D. LatykhovOyuncu değişikliği
  11. Gol N. Tarbyakov 1–0Asist: V. Shalychev66'
  12. D. Stain ↔ N. BykovOyuncu değişikliği46'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Orsha
Toplam (32)İç saha (16)
Galibiyet%31 10/32%19 3/16
Beraberlik%19 6/32%19 3/16
Mağlubiyet%50 16/32%63 10/16
FK Bumprom
Toplam (32)Dış saha (16)
Galibiyet%41 13/32%31 5/16
Beraberlik%16 5/32%25 4/16
Mağlubiyet%44 14/32%44 7/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Orsha
Toplam (32)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,25 (40 gol)1,12 (18 gol)
Yediği gol / maç1,84 (59 gol)2,19 (35 gol)
FK Bumprom
Toplam (32)Dış saha (16)
Attığı gol / maç1,84 (59 gol)1,69 (27 gol)
Yediği gol / maç1,62 (52 gol)1,81 (29 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Orsha
Toplam (32)İç saha (16)
KG Var%66 21/32%63 10/16
1,5 Üst%84 27/32%94 15/16
2,5 Üst%72 23/32%75 12/16
3,5 Üst%38 12/32%44 7/16
Gol yememe%13 4/32%6 1/16
FK Bumprom
Toplam (32)Dış saha (16)
KG Var%75 24/32%81 13/16
1,5 Üst%88 28/32%94 15/16
2,5 Üst%72 23/32%63 10/16
3,5 Üst%47 15/32%44 7/16
Gol yememe%16 5/32%13 2/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Orsha
Toplam (32)İç saha (16)
Önde%13 4/32%13 2/16
Berabere%50 16/32%44 7/16
Geride%38 12/32%44 7/16
FK Bumprom
Toplam (32)Dış saha (16)
Önde%25 8/32%19 3/16
Berabere%44 14/32%38 6/16
Geride%31 10/32%44 7/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Orsha (32 maç)

1/131/X11/20X/17X/X5X/242/102/X02/212

FK Bumprom (32 maç)

1/181/X01/20X/15X/X3X/262/102/X22/28

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Orsha (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 6 10
31-45 5 8
46-60 4 13
61-75 7 9
76-90 13 13

FK Bumprom (28 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 7
16-30 10 5
31-45 6 6
46-60 7 9
61-75 4 11
76-90 24 9

Kartlar

FC Orsha

Sarı 57 · Kırmızı 1 (31 maç · maç başı sarı 1,8)

FK Bumprom

Sarı 58 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 285 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Orsha son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 8 gol attı, 10 gol yedi. Bumprom son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 7 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Orsha 3, Bumprom 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Temmuz 2026, Bumprom 1-3 Orsha.

Sıralama
15. (30 p) – 8. (41 p)
Form (son 5)
GMMBM – MMMGB
H2H (G-B-M)
3-2-2 (7 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%73 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %80
iddaa MS 1-0-2
3,05 – 3,99 – 1,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Orsha iç saha 15 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,20 gol yedi; Bumprom dış saha 15 maçta 1,67 attı, 1,73 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Orsha %73, Bumprom %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Orsha %60, Bumprom %80. İlk yarıyı önde kapatma: Orsha 2/15, Bumprom 3/15.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,05, 0 – 3,99, 2 – 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,53.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 18:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belarus · 1. Division puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Slutsk 302064 6028 +3266 GGGGG
2Lida 302037 5443 +1163 GGGGG
3Niva 301956 7736 +4162 GBGGB
4FC Energetik-Bgu Minsk 301857 6536 +2959 GGGMG
5Slonim 301659 5335 +1853 GBGGM
6Shakhter Soligorsk 301389 6046 +1447 GBGBG
7Molodechno-DYuSSh 4 2914312 4850 -245 GMMMM
8Bumprom 3012513 5448 +641 BGMMM
9Ostrovets FC 309129 4142 -139 BBMBG
10Smorgon 3011613 3640 -439 MGGGM
11Volna 3011514 4556 -1138 MMBMG
12Dinamo Minsk II 2710512 4241 +135 MBGMM
13Minsk II 3010317 4258 -1633 MMMGM
14Uni Minsk 297913 2937 -830 MBMGB
15Orsha 308616 3556 -2130 MBMMG
16Gomel II 306618 4262 -2024 MMMMG
17Osipovichy 306519 3474 -4023 BMBGM
18BATE II 295717 3766 -2922 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Slutsk 151230 3111 +2039
2Niva 151131 4512 +3336
3FC Energetik-Bgu Minsk 151032 3718 +1933
4Lida 151023 2420 +432
5Shakhter Soligorsk 15933 3216 +1630
6Slonim 16844 2718 +928
7Molodechno-DYuSSh 4 15726 2924 +523
8Smorgon 15726 1818 023
9Bumprom 15717 2922 +722
10Volna 14635 2023 -321
11Uni Minsk 14455 1313 017
12Ostrovets FC 15456 2022 -217
13Dinamo Minsk II 13526 2023 -317
14Osipovichy 15438 2039 -1915
15BATE II 15339 2535 -1012
16Gomel II 153210 1932 -1311
17Orsha 152310 1533 -189
18Minsk II 152310 1437 -239
#TakımOGBMAYAVP
1Lida 151014 3023 +731
2FC Slutsk 15834 2917 +1227
3FC Energetik-Bgu Minsk 15825 2818 +1026
4Niva 15825 3224 +826
5Slonim 14815 2617 +925
6Minsk II 15807 2821 +724
7Ostrovets FC 15573 2120 +122
8Molodechno-DYuSSh 4 14716 1926 -722
9Orsha 15636 2023 -321
10Bumprom 15546 2526 -119
11Dinamo Minsk II 14536 2218 +418
12Shakhter Soligorsk 15456 2830 -217
13Volna 16529 2533 -817
14Smorgon 15447 1822 -416
15Gomel II 15348 2330 -713
16Uni Minsk 15348 1624 -813
17BATE II 14248 1231 -1910
18Osipovichy 152211 1435 -218

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:24 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,05X3,9921,64

Çifte şans

1X1,67121,09X21,16

Karşılıklı gol

Var1,26Yok2,53

3,5 Alt / Üst

Alt1,64Üst1,73

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Division'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.