Pakhtakor – Kokand-1912
Pakhtakor – Kokand-1912: 8 Kasım 16:15, Özbekistan · Süper Lig, 27. hafta. Bu sezon Pakhtakor evinde 13 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet; Kokand-1912 deplasmanda 13 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 8 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 18 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Pakhtakor Central Stadyumu, Tashkent
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Pakhtakor | Kokand-1912 |
|---|---|---|
| Lig sırası | 2. · 56 puan | 15. · 24 puan |
| Form (son 5) | BMMGM | MGMMB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,92 – 1,23 | 0,77 – 1,54 |
| 2,5 Üst biten | %69 | %54 |
| Karşılıklı gol | %69 | %46 |
| Gol yemediği | %23 | %23 |
| Aralarında (G-B-M) | 10-6-1 (17 maç, Pakhtakor bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Pakhtakor iç sahada (13 maç), Kokand-1912 deplasmanda (13 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Pakhtakor iç sahada (13 maç) · Kokand-1912 deplasmanda (13 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Pakhtakor iç sahada 13 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Kokand-1912 deplasmanda 13 maçta 1 galibiyet, 4 beraberlik, 8 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiPakhtakor
2. sıra · 56 puan · 26 maç · averaj +20
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGM
Kokand-1912
15. sıra · 24 puan · 26 maç · averaj -11
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMB
- 30.10 Kokand-1912 0–0 Qizilqum B
- 25.10 Olmaliq 2–1 Kokand-1912 M
- 16.10 Kokand-1912 2–4 Neftchi M
- 09.10 Kokand-1912 3–0 Mash'al G
- 20.09 Surkhon 1–0 Kokand-1912 M
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Pakhtakor 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-11). Kokand-1912 son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Pakhtakor 10 – Kokand-1912 1; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Mart 2026, Kokand-1912 1-2 Pakhtakor.
Gol istatistikleri
Pakhtakor iç saha 13 maçta maç başına 1,92 gol attı, 1,23 gol yedi; Kokand-1912 dış saha 13 maçta 0,77 attı, 1,54 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Pakhtakor %69, Kokand-1912 %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Pakhtakor %69, Kokand-1912 %46. İlk yarıyı önde kapatma: Pakhtakor 8/13, Kokand-1912 2/13.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,26, 0 – 3,95, 2 – 6,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,78, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,80, Yok 1,57.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 18 gol yediler.
- Sıralama
- 2. (56 p) – 15. (24 p)
- Form (son 5)
- MGMMB – BMMGM
- H2H (G-B-M)
- 10-6-1 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %54
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %46
- iddaa MS 1-0-2
- 1,26 – 3,95 – 6,55
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 16/26 | %54 7/13 |
| Beraberlik | %31 8/26 | %31 4/13 |
| Mağlubiyet | %8 2/26 | %15 2/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 5/26 | %8 1/13 |
| Beraberlik | %35 9/26 | %31 4/13 |
| Mağlubiyet | %46 12/26 | %62 8/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (45 gol) | 1,92 (25 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,96 (25 gol) | 1,23 (16 gol) |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,96 (25 gol) | 0,77 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (36 gol) | 1,54 (20 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %65 17/26 | %69 9/13 |
| 1,5 Üst | %77 20/26 | %92 12/13 |
| 2,5 Üst | %54 14/26 | %69 9/13 |
| 3,5 Üst | %31 8/26 | %46 6/13 |
| Gol yememe | %31 8/26 | %23 3/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 14/26 | %46 6/13 |
| 1,5 Üst | %62 16/26 | %54 7/13 |
| 2,5 Üst | %50 13/26 | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %23 6/26 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %27 7/26 | %23 3/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (26) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 13/26 | %62 8/13 |
| Berabere | %46 12/26 | %38 5/13 |
| Geride | %4 1/26 | %0 0/13 |
| Toplam (26) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 6/26 | %15 2/13 |
| Berabere | %50 13/26 | %31 4/13 |
| Geride | %27 7/26 | %54 7/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Pakhtakor (26 maç)
Kokand-1912 (26 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Pakhtakor (23 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 9 | 4 |
| 76-90 | 6 | 8 |
Kokand-1912 (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 9 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 3 | 12 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Kartlar
Pakhtakor
Sarı 39 · Kırmızı 4 (26 maç · maç başı sarı 1,5)
Kokand-1912
Sarı 39 · Kırmızı 4 (26 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 211 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Özbekistan · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 25 | +37 | 58 |
| 2 | Pakhtakor | 26 | +20 | 56 |
| 3 | Navbahor | 27 | +21 | 55 |
| 4 | Olmaliq | 26 | +5 | 45 |
| 5 | Lokomotiv | 27 | +10 | 43 |
| 6 | Nasaf | 26 | +14 | 42 |
| 7 | Buxoro | 26 | +5 | 42 |
| 8 | Dinamo Samarqand | 27 | +2 | 37 |
| 9 | Qizilqum | 27 | -7 | 35 |
| 10 | Surkhon | 27 | -9 | 31 |
| 11 | Andijan | 27 | -6 | 31 |
| 12 | Sogdiana | 27 | -9 | 30 |
| 13 | Xorazm | 27 | -15 | 26 |
| 14 | Bunyodkor | 26 | -16 | 26 |
| 15 | Kokand-1912 | 26 | -11 | 24 |
| 16 | Mash'al | 27 | -41 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Neftchi | 12 | +22 | 29 |
| 2 | Buxoro | 13 | +10 | 29 |
| 3 | Pakhtakor | 13 | +9 | 25 |
| 4 | Navbahor | 13 | +9 | 25 |
| 5 | Nasaf | 13 | +9 | 24 |
| 6 | Lokomotiv | 13 | +8 | 22 |
| 7 | Qizilqum | 14 | 0 | 21 |
| 8 | Olmaliq | 13 | 0 | 19 |
| 9 | Andijan | 14 | -1 | 19 |
| 10 | Dinamo Samarqand | 13 | +2 | 18 |
| 11 | Kokand-1912 | 13 | -1 | 17 |
| 12 | Sogdiana | 14 | -3 | 17 |
| 13 | Surkhon | 13 | -4 | 14 |
| 14 | Xorazm | 13 | -7 | 14 |
| 15 | Bunyodkor | 14 | -6 | 13 |
| 16 | Mash'al | 14 | -16 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pakhtakor | 13 | +11 | 31 |
| 2 | Navbahor | 14 | +12 | 30 |
| 3 | Neftchi | 13 | +15 | 29 |
| 4 | Olmaliq | 13 | +5 | 26 |
| 5 | Lokomotiv | 14 | +2 | 21 |
| 6 | Dinamo Samarqand | 14 | 0 | 19 |
| 7 | Nasaf | 13 | +5 | 18 |
| 8 | Surkhon | 14 | -5 | 17 |
| 9 | Qizilqum | 13 | -7 | 14 |
| 10 | Buxoro | 13 | -5 | 13 |
| 11 | Sogdiana | 13 | -6 | 13 |
| 12 | Bunyodkor | 12 | -10 | 13 |
| 13 | Andijan | 13 | -5 | 12 |
| 14 | Xorazm | 14 | -8 | 12 |
| 15 | Kokand-1912 | 13 | -10 | 7 |
| 16 | Mash'al | 13 | -25 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
