Avusturya · 2. Liga · 12. hafta

WSPG Wels 1-3 Sturm Graz II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

WSPG WelsKırmızı kart 1
Skor 1–3 MS İY 0–1
Sturm Graz IIKırmızı kart 0

WSPG Wels 1–3 Sturm Graz II (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

WSPG Wels – Sturm Graz II maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: S. Haudum 56' (WSPG Wels); M. Grgic 29', K. Nnamdi 54', T. Gurmann 82' (Sturm Graz II).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Huber-Arena, Wels

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

WSPG Wels üstte · Sturm Graz II altta

01530İY607590 18' sarı kart: E. Roche (Sturm Graz II)22' sarı kart: P. Gobara (WSPG Wels)29' gol: M. Grgic (Sturm Graz II)36' sarı kart: C. Wernitznig (WSPG Wels)46' oyuncu değişikliği: O. Kregar ↔ N. Freund (WSPG Wels)↔54' gol: K. Nnamdi (Sturm Graz II)56' gol: S. Haudum (WSPG Wels)57' oyuncu değişikliği: P. Muller ↔ M. Thurnwald (WSPG Wels)↔57' oyuncu değişikliği: M. Svec ↔ I. Drammeh (WSPG Wels)↔62' oyuncu değişikliği: M. Grgic ↔ J. Peinhart (Sturm Graz II)↔64' kırmızı kart: L. Tischler (WSPG Wels)68' oyuncu değişikliği: C. Wernitznig ↔ D. Barlov (WSPG Wels)↔77' oyuncu değişikliği: Y. Mankan ↔ N. Zotz (WSPG Wels)↔78' sarı kart: I. Drammeh (WSPG Wels)79' sarı kart: M. Thurnwald (WSPG Wels)79' oyuncu değişikliği: N. Lang ↔ R. Osayantin (Sturm Graz II)↔80' sarı kart: S. Haudum (WSPG Wels)81' sarı kart: N. Freund (WSPG Wels)82' gol: T. Gurmann (Sturm Graz II)88' oyuncu değişikliği: T. Gurmann ↔ J. Wolf (Sturm Graz II)↔89' oyuncu değişikliği: J. Petritsch ↔ J. Locker (Sturm Graz II)↔89' oyuncu değişikliği: W. Lazarre ↔ J. Ploner (Sturm Graz II)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 18' sarı kart: E. Roche (Sturm Graz II)
  • 22' sarı kart: P. Gobara (WSPG Wels)
  • 29' gol: M. Grgic (Sturm Graz II)
  • 36' sarı kart: C. Wernitznig (WSPG Wels)
  • 46' oyuncu değişikliği: O. Kregar ↔ N. Freund (WSPG Wels)
  • 54' gol: K. Nnamdi (Sturm Graz II)
  • 56' gol: S. Haudum (WSPG Wels)
  • 57' oyuncu değişikliği: P. Muller ↔ M. Thurnwald (WSPG Wels)
  • 57' oyuncu değişikliği: M. Svec ↔ I. Drammeh (WSPG Wels)
  • 62' oyuncu değişikliği: M. Grgic ↔ J. Peinhart (Sturm Graz II)
  • 64' kırmızı kart: L. Tischler (WSPG Wels)
  • 68' oyuncu değişikliği: C. Wernitznig ↔ D. Barlov (WSPG Wels)
  • 77' oyuncu değişikliği: Y. Mankan ↔ N. Zotz (WSPG Wels)
  • 78' sarı kart: I. Drammeh (WSPG Wels)
  • 79' sarı kart: M. Thurnwald (WSPG Wels)
  • 79' oyuncu değişikliği: N. Lang ↔ R. Osayantin (Sturm Graz II)
  • 80' sarı kart: S. Haudum (WSPG Wels)
  • 81' sarı kart: N. Freund (WSPG Wels)
  • 82' gol: T. Gurmann (Sturm Graz II)
  • 88' oyuncu değişikliği: T. Gurmann ↔ J. Wolf (Sturm Graz II)
  • 89' oyuncu değişikliği: J. Petritsch ↔ J. Locker (Sturm Graz II)
  • 89' oyuncu değişikliği: W. Lazarre ↔ J. Ploner (Sturm Graz II)

Maç olayları

  1. WSPG WelsSturm Graz II
  2. 89'J. Petritsch ↔ J. LockerOyuncu değişikliği
  3. 89'W. Lazarre ↔ J. PlonerOyuncu değişikliği
  4. 88'T. Gurmann ↔ J. WolfOyuncu değişikliği
  5. 82'Gol T. Gurmann 1–3
  6. N. FreundSarı kart81'
  7. S. HaudumSarı kart80'
  8. M. ThurnwaldSarı kart79'
  9. 79'N. Lang ↔ R. OsayantinOyuncu değişikliği
  10. I. DrammehSarı kart78'
  11. Y. Mankan ↔ N. ZotzOyuncu değişikliği77'
  12. C. Wernitznig ↔ D. BarlovOyuncu değişikliği68'
  13. 66'N. LangKaçan penaltı
  14. L. TischlerKırmızı kart64'
  15. 62'M. Grgic ↔ J. PeinhartOyuncu değişikliği
  16. P. Muller ↔ M. ThurnwaldOyuncu değişikliği57'
  17. M. Svec ↔ I. DrammehOyuncu değişikliği57'
  18. Gol S. Haudum 1–2Asist: Y. Mankan56'
  19. 54'Gol K. Nnamdi 0–2
  20. O. Kregar ↔ N. FreundOyuncu değişikliği46'
  21. C. WernitznigSarı kart36'
  22. 29'Gol M. Grgic 0–1
  23. P. GobaraSarı kart22'
  24. 18'E. RocheSarı kart
Maç özeti

Ev sahibi

WSPG Wels

14. sıra · 8 puan

GBMGM

Deplasman

Sturm Graz II

13. sıra · 8 puan

BMMMG

WSPG Wels iç sahada (7 maç) · Sturm Graz II deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,00 Gol atma maç başı 1,33
2,71 Gol yeme maç başı 2,50
%14 Gol yememe maçların %0
%71 KG Var maçların %67
%71 2.5 Üst maçların %83

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)

2 WSPG Wels0 berabere0 Sturm Graz II

  • WSPG Wels iç sahada 7 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
  • Sturm Graz II deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Sturm Graz II, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Maç istatistikleri

WSPG WelsSturm Graz II
1Kırmızı kart0
Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

WSPG Wels
Toplam (12)İç saha (7)
Galibiyet%17 2/12%14 1/7
Beraberlik%17 2/12%0 0/7
Mağlubiyet%67 8/12%86 6/7
Sturm Graz II
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%33 4/12%17 1/6
Beraberlik%17 2/12%17 1/6
Mağlubiyet%50 6/12%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

WSPG Wels
Toplam (12)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,25 (15 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç2,50 (30 gol)2,71 (19 gol)
Sturm Graz II
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,75 (21 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç2,08 (25 gol)2,50 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

WSPG Wels
Toplam (12)İç saha (7)
KG Var%83 10/12%71 5/7
1,5 Üst%92 11/12%86 6/7
2,5 Üst%75 9/12%71 5/7
3,5 Üst%58 7/12%57 4/7
Gol yememe%8 1/12%14 1/7
Sturm Graz II
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12%67 4/6
1,5 Üst%92 11/12%83 5/6
2,5 Üst%67 8/12%83 5/6
3,5 Üst%67 8/12%83 5/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

WSPG Wels
Toplam (12)İç saha (7)
Önde%8 1/12%0 0/7
Berabere%42 5/12%43 3/7
Geride%50 6/12%57 4/7
Sturm Graz II
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%17 2/12%17 1/6
Berabere%25 3/12%17 1/6
Geride%58 7/12%67 4/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

WSPG Wels (12 maç)

1/101/X01/21X/12X/X1X/222/102/X12/25

Sturm Graz II (12 maç)

1/121/X01/20X/12X/X1X/202/102/X12/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

WSPG Wels (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 1 6
31-45 0 5
46-60 6 7
61-75 2 4
76-90 4 6

Sturm Graz II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 6
16-30 2 5
31-45 6 5
46-60 2 2
61-75 3 2
76-90 7 5

Kartlar

WSPG Wels

Sarı 33 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,8)

Sturm Graz II

Sarı 26 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:30 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

WSPG Wels

14. sıra · 8 puan · 10 maç · averaj -12

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMGM

  1. 30.10 SKN ST. Polten 2–1 WSPG Wels M
  2. 27.10 WSPG Wels 1–0 Wolfsberger AC G
  3. 23.10 WSPG Wels 2–6 Voitsberg M
  4. 16.10 Austria Vienna (Am) 2–2 WSPG Wels B
  5. 10.10 WSPG Wels 1–0 Schwarz-Weiß Bregenz G
Deplasman

Sturm Graz II

13. sıra · 8 puan · 10 maç · averaj -8

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMMG

  1. 31.10 Sturm Graz II 2–0 Voitsberg G
  2. 23.10 Austria Vienna (Am) 1–0 Sturm Graz II M
  3. 18.10 Sturm Graz II 0–2 SV Kapfenberg M
  4. 10.10 FC Liefering 3–1 Sturm Graz II M
  5. 19.09 Sturm Graz II 2–2 Wacker Innsbruck B

Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

2. Liga (Avusturya) 12. hafta programında WSPG Wels – Sturm Graz II maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 14. sırada (8 puan), konuk ekip 13. sırada (8 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta WSPG Wels 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-10). Son 5 maçta Sturm Graz II 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-8).

Sıralama
14. (8 p) – 13. (8 p)
Form (son 5)
MGMBG – GMMMB
H2H (G-B-M)
4-0-0 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %60
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler WSPG Wels 4 – Sturm Graz II 0; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mayıs 2026, WSPG Wels 2-0 Sturm Graz II.

Gol istatistikleri

WSPG Wels iç saha 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 2,67 gol yedi; Sturm Graz II dış saha 5 maçta 1,00 attı, 2,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: WSPG Wels %67, Sturm Graz II %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: WSPG Wels %67, Sturm Graz II %60. İlk yarıyı önde kapatma: WSPG Wels 0/6, Sturm Graz II 0/5.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %63; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Avusturya · 2. Liga puan durumu · 1-Liga

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC BW Linz 10811 266 +2025 GGBGG
2First Vienna 10811 219 +1225 GGGGG
3Austria Vienna (Am) 10613 1713 +419 MGGBG
4Admira Wacker 10604 1310 +318 GMGGG
5SKU Amstetten 10451 1814 +417 GGBBG
6Austria Salzburg 10514 1714 +316 BMGGM
7Wacker Innsbruck 10424 1211 +114 BBGMM
8FC Liefering 10424 2022 -214 MMGMB
9Floridsdorfer AC 10415 1416 -213 MGMMM
10Voitsberg 10334 1919 012 BGMMG
11Schwarz-Weiß Bregenz 10334 1315 -212 GMMBB
12SKN St. Pölten 10325 810 -211 GGMBB
13Sturm Graz II 10226 1624 -88 BBMMM
14WSPG Wels 10226 1325 -128 MMGBM
15SV Kapfenberg 10217 1219 -77 MMMGB
16Rapid Wien II 10217 1022 -127 MMMBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC BW Linz 5500 193 +1615
2First Vienna 5410 123 +913
3Austria Vienna (Am) 6411 127 +513
4SKU Amstetten 5320 117 +411
5Schwarz-Weiß Bregenz 4310 103 +710
6Floridsdorfer AC 5311 94 +510
7Austria Salzburg 5311 128 +410
8Admira Wacker 5302 54 +19
9Wacker Innsbruck 4211 72 +57
10Sturm Graz II 5212 1110 +17
11FC Liefering 5212 1010 07
12SKN St. Pölten 5212 33 07
13Voitsberg 5122 67 -15
14SV Kapfenberg 6114 612 -64
15WSPG Wels 6105 616 -103
16Rapid Wien II 4004 29 -70
#TakımOGBMAYAVP
1First Vienna 5401 96 +312
2FC BW Linz 5311 73 +410
3Admira Wacker 5302 86 +29
4Voitsberg 5212 1312 +17
5FC Liefering 5212 1012 -27
6Wacker Innsbruck 6213 59 -47
7Rapid Wien II 6213 813 -57
8SKU Amstetten 5131 77 06
9Austria Salzburg 5203 56 -16
10Austria Vienna (Am) 4202 56 -16
11WSPG Wels 4121 79 -25
12SKN St. Pölten 5113 57 -24
13SV Kapfenberg 4103 67 -13
14Floridsdorfer AC 5104 512 -73
15Schwarz-Weiß Bregenz 6024 312 -92
16Sturm Graz II 5014 514 -91

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:13 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:13 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.

Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 2. Liga'da oynanan diğer maçlar