← Maçlar
Ruanda · National Soccer League · 7. hafta31 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

Etincelles 0-2 Apr FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Etincelles
0–2İY 0–1
Apr FC
Maç sonu

Etincelles 0–2 Apr FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Etincelles – Apr FC maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: W. Togui 45+4', Y. Nshimiyimana 68' (Apr FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Etincelles üstte · Apr FC altta

01530İY607590 45+4' gol: W. Togui (Apr FC)68' gol: Y. Nshimiyimana (Apr FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45+4' gol: W. Togui (Apr FC)
  • 68' gol: Y. Nshimiyimana (Apr FC)

Maç olayları

  1. EtincellesApr FC
  2. 68'Gol Y. Nshimiyimana 0–2
  3. 45+4'Gol W. Togui 0–1Asist: D. Ouattara

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Etincelles
Toplam (7)İç saha (5)
Galibiyet%29 2/7%20 1/5
Beraberlik%14 1/7%20 1/5
Mağlubiyet%57 4/7%60 3/5
Apr FC
Toplam (3)Dış saha (1)
Galibiyet%67 2/3%100 1/1
Beraberlik%33 1/3%0 0/1
Mağlubiyet%0 0/3%0 0/1

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Etincelles
Toplam (7)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,29 (2 gol)0,20 (1 gol)
Yediği gol / maç1,29 (9 gol)1,40 (7 gol)
Apr FC
Toplam (3)Dış saha (1)
Attığı gol / maç2,33 (7 gol)2,00 (2 gol)
Yediği gol / maç1,00 (3 gol)0,00 (0 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Etincelles
Toplam (7)İç saha (5)
KG Var%0 0/7%0 0/5
1,5 Üst%43 3/7%40 2/5
2,5 Üst%14 1/7%20 1/5
3,5 Üst%14 1/7%20 1/5
Gol yememe%43 3/7%40 2/5
Apr FC
Toplam (3)Dış saha (1)
KG Var%67 2/3%0 0/1
1,5 Üst%100 3/3%100 1/1
2,5 Üst%33 1/3%0 0/1
3,5 Üst%33 1/3%0 0/1
Gol yememe%33 1/3%100 1/1

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Etincelles
Toplam (7)İç saha (5)
Önde%14 1/7%0 0/5
Berabere%29 2/7%40 2/5
Geride%57 4/7%60 3/5
Apr FC
Toplam (3)Dış saha (1)
Önde%33 1/3%100 1/1
Berabere%0 0/3%0 0/1
Geride%67 2/3%0 0/1

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Etincelles (7 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/202/102/X02/24

Apr FC (3 maç)

1/111/X01/20X/10X/X0X/202/112/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Etincelles (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 0
31-45 1 3
46-60 0 2
61-75 0 2
76-90 1 1

Apr FC (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 2 2
46-60 1 0
61-75 3 0
76-90 1 0

Kartlar

Etincelles

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Apr FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 59 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Etincelles son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 2 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. APR için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 7, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Etincelles 1 – APR 8; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Etincelles 2-1 APR.

Sıralama
7. (7 p) – 14. (3 p)
Form (son 5)
MMGGB – MMGGM
H2H (G-B-M)
1-5-8 (14 maç)
iddaa MS 1-0-2
4,93 – 3,22 – 1,49
Devamını oku · iddaa oranları

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,93, 0 – 3,22, 2 – 1,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,90. Karşılıklı Gol: Var 1,88, Yok 1,53.

Veri: 30 Ekim 2026 17:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ruanda · National Soccer League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gorilla 6321 42 +211 MGBBG
2Mukura 5311 63 +310 GMGBG
3Gicumbi 5302 54 +19 GGGMM
4Marines 5221 106 +48 GMBGB
5Amagaju 6213 85 +37 MBMGM
6Sunrise 6141 47 -37 BGBMB
7Etincelles 5212 26 -47 BGGMM
8Bugesera 3201 41 +36 MGG
9Musanze 4202 32 +16 GMMG
10Gasogi United 6132 47 -36 GBMBB
11Kiyovu Sports 4112 12 -14 MMGB
12Police 5113 25 -34 MGMBM
13AS Kigali 4112 14 -34 MBMG
14APR 1100 42 +23 G
15Al Hilal Omdurman 1100 20 +23 G
16Etoile de l'Est 5032 36 -33 MBMBB
17Al Merreikh 1010 00 01 B
18Rayon Sports 2011 12 -11 BM
#TakımOGBMAYAVP
1Amagaju 4211 72 +57
2Mukura 3201 31 +26
3Musanze 3201 31 +26
4Gorilla 3201 32 +16
5Marines 3120 42 +25
6Sunrise 3120 32 +15
7Etincelles 3111 14 -34
8APR 1100 42 +23
9Bugesera 1100 20 +23
10Gicumbi 1100 10 +13
11Kiyovu Sports 2101 11 03
12AS Kigali 2101 12 -13
13Etoile de l'Est 3021 23 -12
14Rayon Sports 1010 11 01
15Police 2011 12 -11
16Gasogi United 2011 02 -21
17Al Hilal Omdurman 0000 00 00
18Al Merreikh 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Gicumbi 4202 44 06
2Gorilla 3120 10 +15
3Gasogi United 4121 45 -15
4Mukura 2110 32 +14
5Marines 2101 64 +23
6Al Hilal Omdurman 1100 20 +23
7Bugesera 2101 21 +13
8Etincelles 2101 12 -13
9Police 3102 13 -23
10Sunrise 3021 15 -42
11Al Merreikh 1010 00 01
12Kiyovu Sports 2011 01 -11
13Etoile de l'Est 2011 13 -21
14AS Kigali 2011 02 -21
15APR 0000 00 00
16Musanze 1001 01 -10
17Rayon Sports 1001 01 -10
18Amagaju 2002 13 -20

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:23 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,93X3,2221,49

Çifte şans

1X1,85121,15X21,07

Karşılıklı gol

Var1,88Yok1,53

2,5 Alt / Üst

Alt1,52Üst1,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National Soccer League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.