Boca Juniors 1-0 River Plate: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Boca Juniors 1–0 River Plate (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 16–3, isabetli şut 6–0, topa sahip olma %70–%30, korner 10–2.
Maç özeti
Boca Juniors – River Plate maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Lautaro Di Lollo 27' (Boca Juniors). xG: Boca Juniors 1,2 – 0,1 River Plate.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Boca Juniors: R. Arruabarrena · River Plate: Leonardo Ponzio
Maç akışı
Boca Juniors üstteRiver Plate altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %80 · 2 şut · 0,2
- 16–30'Ev %82 · 2 şut · 0,0
- 31–45+'Ev %75 · 4 şut · 0,6
- 46–60'Ev %77 · 2 şut · 0,1
- 61–75'Ev %88 · 3 şut · 0,2
- 76–90+'Ev %71 · 3 şut · 0,1
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Boca Juniors, Dep = River Plate.
Maç olayları
- Boca JuniorsRiver Plate
- Ayrton Enrique CostaSarı kart90+7'
- Sebastián Villa ↔ Carlos PalaciosOyuncu değişikliği88'
- Leandro Paredes ↔ Tomás BelmonteOyuncu değişikliği88'
- 85'Tomás Ezequiel Galván ↔ Giovanni GonzalezOyuncu değişikliği
- 82'Rafael BorréSarı kart
- 79'Gonzalo MontielKırmızı kart
- Enner ValenciaSarı kart77'
- Miguel Merentiel ↔ Enner ValenciaOyuncu değişikliği76'
- 71'Thiago Almada ↔ Sebastián DriussiOyuncu değişikliği
- 71'Tobías Andrada ↔ Juan Cruz MezaOyuncu değişikliği
- Alan VelascoSarı kart68'
- Leonel Flores ↔ Alan VelascoOyuncu değişikliği62'
- Lautaro BlancoSarı kart57'
- Leandro ParedesSarı kart45+5'
- 45+4'Marcos AcuñaSarı kart
- Facundo Ezequiel Herrera ↔ Ayrton Enrique CostaOyuncu değişikliği45'
- 45'Lucas Silva ↔ Lautaro PereyraOyuncu değişikliği
- Facundo Ezequiel HerreraSarı kart43'
- Gol Lautaro Di Lollo 1–0Asist: Sebastián Villa27'
- Lautaro Di LolloSarı kart20'
- 13'Lucas Beltran ↔ Lautaro RiveroOyuncu değişikliği
- 10'Lucas Martinez QuartaKırmızı kart
- 8'Lucas Martinez QuartaVAR: inceleme
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %52 17/33 | %59 10/17 |
| Beraberlik | %39 13/33 | %41 7/17 |
| Mağlubiyet | %9 3/33 | %0 0/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 19/36 | %50 8/16 |
| Beraberlik | %14 5/36 | %19 3/16 |
| Mağlubiyet | %33 12/36 | %31 5/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,42 (47 gol) | 1,29 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,73 (24 gol) | 0,41 (7 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (49 gol) | 1,19 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,83 (30 gol) | 0,69 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 16/33 | %41 7/17 |
| 1,5 Üst | %70 23/33 | %59 10/17 |
| 2,5 Üst | %36 12/33 | %18 3/17 |
| 3,5 Üst | %15 5/33 | %6 1/17 |
| Gol yememe | %48 16/33 | %59 10/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 13/36 | %31 5/16 |
| 1,5 Üst | %61 22/36 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %33 12/36 | %25 4/16 |
| 3,5 Üst | %19 7/36 | %6 1/16 |
| Gol yememe | %39 14/36 | %38 6/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (32) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %63 20/32 | %65 11/17 |
| 8,5 Üst | %56 18/32 | %53 9/17 |
| 9,5 Üst | %44 14/32 | %53 9/17 |
| 10,5 Üst | %34 11/32 | %47 8/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %67 24/36 | %69 11/16 |
| 8,5 Üst | %58 21/36 | %63 10/16 |
| 9,5 Üst | %39 14/36 | %50 8/16 |
| 10,5 Üst | %31 11/36 | %44 7/16 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,2 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %88 28/32 | %82 14/17 |
| 3,5 Üst | %72 23/32 | %71 12/17 |
| 4,5 Üst | %66 21/32 | %65 11/17 |
| 5,5 Üst | %47 15/32 | %53 9/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 5,3 |
| 2,5 Üst | %94 34/36 | %94 15/16 |
| 3,5 Üst | %81 29/36 | %75 12/16 |
| 4,5 Üst | %58 21/36 | %56 9/16 |
| 5,5 Üst | %36 13/36 | %31 5/16 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (32) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 6,9 |
| 6,5 Üst | %59 19/32 | %35 6/17 |
| 7,5 Üst | %44 14/32 | %29 5/17 |
| 8,5 Üst | %25 8/32 | %18 3/17 |
| 9,5 Üst | %19 6/32 | %18 3/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %72 26/36 | %63 10/16 |
| 7,5 Üst | %64 23/36 | %56 9/16 |
| 8,5 Üst | %44 16/36 | %44 7/16 |
| 9,5 Üst | %31 11/36 | %25 4/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 11/33 | %29 5/17 |
| Berabere | %55 18/33 | %65 11/17 |
| Geride | %12 4/33 | %6 1/17 |
| Toplam (36) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %39 14/36 | %25 4/16 |
| Berabere | %31 11/36 | %50 8/16 |
| Geride | %31 11/36 | %25 4/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Boca Juniors (33 maç)
River Plate (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Boca Juniors (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 7 |
| 16-30 | 9 | 3 |
| 31-45 | 9 | 3 |
| 46-60 | 9 | 5 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 13 | 2 |
River Plate (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 5 | 6 |
| 31-45 | 11 | 4 |
| 46-60 | 8 | 1 |
| 61-75 | 8 | 4 |
| 76-90 | 12 | 7 |
Kartlar
Boca Juniors
Sarı 73 · Kırmızı 0 (33 maç · maç başı sarı 2,2)
River Plate
Sarı 78 · Kırmızı 5 (36 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 493 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Boca Juniors: iç saha, 17 maç · River Plate: dış saha, 16 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Boca Juniors – River Plate ilk 11'ler
Boca Juniors · 4-3-3
- 1Á. MonteroK
- 17L. LozanoD
- 2L. Di LolloD20' sarı kart 20. dk27' gol 27. dk
- 42F. HerreraD43' sarı kart 43. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 3L. BlancoD57' sarı kart 57. dk
- 25S. AscacíbarO
- 5L. ParedesO45+5' sarı kart 45+5. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 18M. DelgadoO
- 19L. FloresF62' oyundan çıktı 62. dk
- 16M. MerentielF76' oyundan çıktı 76. dk
- 22S. VillaF27' asist 27. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 6R. BattagliaO
- 15W. AlarcónO
- 8T. BelmonteO88' oyuna girdi 88. dk
- 27M. BraidaO
- 12L. BreyK
- 32A. CostaD45' oyuna girdi 45. dk90+7' sarı kart 90+7. dk
- 4N. FigalD
- 24D. GorositoD
- 7C. PalaciosO88' oyuna girdi 88. dk
- 26Marco PellegrinoD
- 13E. ValenciaF76' oyuna girdi 76. dk77' sarı kart 77. dk
- 20A. VelascoO62' oyuna girdi 62. dk68' sarı kart 68. dk
Teknik direktör: R. Arruabarrena
River Plate · 4-3-1-2
- 41S. BeltránK
- 29G. MontielD79' kırmızı kart 79. dk
- 28L. MartínezD10' kırmızı kart 10. dk
- 30N. OtamendiD
- 21M. AcuñaD45+4' sarı kart 45+4. dk
- 50T. AndradaO71' oyundan çıktı 71. dk
- 44L. SilvaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 26T. GalvánO85' oyundan çıktı 85. dk
- 23T. AlmadaO71' oyundan çıktı 71. dk
- 10Á. CorreaF
- 18L. BeltránF13' oyundan çıktı 13. dk
- 2T. PalacioD
- 13L. RiveroD13' oyuna girdi 13. dk
- 9S. DriussiF71' oyuna girdi 71. dk
- 33E. CenturiónK
- 19R. BorréF82' sarı kart 82. dk
- 8M. ArambarriO
- 27Santiago Joaquín EspíndolaO
- 20G. GonzálezD85' oyuna girdi 85. dk
- 43V. LuceroO
- 24J. MezaO71' oyuna girdi 71. dk
- 3F. OrtegaD
- 25L. PereyraF45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Leonardo Ponzio
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Arjantin · Liga Profesional Argentina puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Boca Juniors son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Son 5 maçta River Plate 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 22 kez karşılaştı: Boca Juniors 8, River Plate 8 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Nisan 2026, River Plate 0-1 Boca Juniors.
- Sıralama
- 2. (30 p) – 2. (29 p)
- Form (son 5)
- GGGMB – GGBGM
- H2H (G-B-M)
- 8-6-8 (22 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %47 – %36
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,03 – 2,90 – 3,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Boca Juniors iç saha 15 maçta maç başına 1,33 gol attı, 0,47 gol yedi; River Plate dış saha 14 maçta 1,21 attı, 0,71 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Boca Juniors %47, River Plate %36. İlk yarıyı önde kapatma: Boca Juniors 4/15, River Plate 4/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Boca Juniors 6,1, River Plate 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Boca Juniors 1,7, River Plate 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,03, 0 – 2,90, 2 – 3,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 2,18. Karşılıklı Gol: Var 1,88, Yok 1,64.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %24; KG var ortalaması %41; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 06:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga Profesional Argentina'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
