Macaristan · NB III - Southeast

Esmtk Budapest – III Keruleti Tve

Başlamasına 8 sa 25 dk Başlamadı

Esmtk Budapest – III Keruleti Tve: 8 Kasım 15:00, Macaristan · NB III - Southeast. Bu sezon Esmtk Budapest evinde 7 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; III Keruleti Tve deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %21; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 9 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiEsmtk BudapestIII Keruleti Tve
Lig sırası2. · 31 puan3. · 26 puan
Form (son 5)GGGBBMBBMM
Gol (attığı – yediği, ort.)2,86 – 0,571,17 – 0,67
2,5 Üst biten%86%50
Karşılıklı gol%43%0
Gol yemediği%57%67
Aralarında (G-B-M)3-1-1 (5 maç, Esmtk Budapest bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Esmtk Budapest iç sahada (7 maç), III Keruleti Tve deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Esmtk Budapest iç sahada (7 maç) · III Keruleti Tve deplasmanda (6 maç), bu sezon

2,86 Gol atma maç başı 1,17
0,57 Gol yeme maç başı 0,67
%57 Gol yememe maçların %67
%43 KG Var maçların %0
%86 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • ESMTK iç sahada bu sezon yenilmedi: 7 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik.
  • III. Kerületi TUE deplasmanda 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • III. Kerületi TUE, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez iki takım da gol attı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Esmtk Budapest

2. sıra · 31 puan · 14 maç · averaj +22

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGBB

  1. 31.10 Gyulai Termál 1–1 Esmtk Budapest B
  2. 28.10 Esmtk Budapest 0–0 Haladás VSE B
  3. 25.10 Esmtk Budapest 2–1 Újpest II G
  4. 17.10 Szolnoki MAV FC 2–3 Esmtk Budapest G
  5. 11.10 Esmtk Budapest 3–0 Honvéd II G
Deplasman

III Keruleti Tve

3. sıra · 26 puan · 14 maç · averaj +9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBMM

  1. 31.10 III Keruleti Tve 1–2 Monori Se M
  2. 24.10 III Keruleti Tve 0–1 Gyulai Termál M
  3. 18.10 Újpest II 0–0 III Keruleti Tve B
  4. 10.10 III Keruleti Tve 1–1 Szolnoki MAV FC B
  5. 04.10 Honvéd II 1–0 III Keruleti Tve M

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Esmtk Budapest için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 9, yenilen 4. III Keruleti Tve için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 2, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Esmtk Budapest 3, III Keruleti Tve 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,60 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mayıs 2026, III Keruleti Tve 3-1 Esmtk Budapest.

Gol istatistikleri

Esmtk Budapest iç saha 7 maçta maç başına 2,86 gol attı, 0,57 gol yedi; III Keruleti Tve dış saha 6 maçta 1,17 attı, 0,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Esmtk Budapest %86, III Keruleti Tve %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Esmtk Budapest %43, III Keruleti Tve %0. İlk yarıyı önde kapatma: Esmtk Budapest 5/7, III Keruleti Tve 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 3,71, 2 – 3,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,05, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 1,98.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %21; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 9 gol yediler.

Sıralama
2. (31 p) – 3. (26 p)
Form (son 5)
BBGGG – MMBBM
H2H (G-B-M)
3-1-1 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %0
iddaa MS 1-0-2
1,49 – 3,71 – 3,88

Veri: 7 Kasım 2026 13:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Esmtk Budapest
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%64 9/14%86 6/7
Beraberlik%29 4/14%14 1/7
Mağlubiyet%7 1/14%0 0/7
III Keruleti Tve
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%57 8/14%50 3/6
Beraberlik%14 2/14%17 1/6
Mağlubiyet%29 4/14%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Esmtk Budapest
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,57 (36 gol)2,86 (20 gol)
Yediği gol / maç1,00 (14 gol)0,57 (4 gol)
III Keruleti Tve
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,21 (17 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç0,57 (8 gol)0,67 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Esmtk Budapest
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%64 9/14%43 3/7
1,5 Üst%100 14/14%100 7/7
2,5 Üst%79 11/14%86 6/7
3,5 Üst%36 5/14%29 2/7
Gol yememe%36 5/14%57 4/7
III Keruleti Tve
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%14 2/14%0 0/6
1,5 Üst%57 8/14%50 3/6
2,5 Üst%29 4/14%50 3/6
3,5 Üst%0 0/14%0 0/6
Gol yememe%64 9/14%67 4/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Esmtk Budapest
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%57 8/14%71 5/7
Berabere%29 4/14%14 1/7
Geride%14 2/14%14 1/7
III Keruleti Tve
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%57 8/14%50 3/6
Berabere%29 4/14%33 2/6
Geride%14 2/14%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Esmtk Budapest (14 maç)

1/171/X11/20X/12X/X1X/212/102/X22/20

III Keruleti Tve (14 maç)

1/171/X11/20X/11X/X1X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Esmtk Budapest (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 7 0
31-45 7 4
46-60 3 3
61-75 3 1
76-90 8 2

III Keruleti Tve (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 4 0
31-45 1 2
46-60 1 1
61-75 4 3
76-90 2 0

Kartlar

Esmtk Budapest

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

III Keruleti Tve

Sarı 0 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Macaristan · NB III - Southeast puan durumu · Southeast

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gyulai Termál 151410 4711 +3643 GGGBG
2ESMTK 14941 3614 +2231 GGGGB
3III. Kerületi TUE 14824 178 +926 MBBMM
4Újpest II 15744 3522 +1325 MBMGG
5Szeged-Csanád II 15663 2720 +724 BGGBM
6Monori Se 15564 2625 +121 MMBGG
7Vasas II 14554 2918 +1120 GMBBB
8Csepel 15555 2724 +320 BGGMM
9Dabas 14536 2031 -1118 GBMBG
10Bekescsaba 1912 15456 2323 017 GBMMG
11Honvéd II 15447 2624 +216 MMBGB
12Szolnoki MAV FC 14356 2933 -414 MBMMM
13Sándorfalva 15348 931 -2213 GMBBB
14Hódmezővásárhely 15267 1932 -1312 BMBGM
15Szegedi VSE 15249 2141 -2010 BGGBM
16BKV Előre 142210 1549 -348 MBGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Gyulai Termál 8710 265 +2122
2ESMTK 7610 204 +1619
3Vasas II 8521 2510 +1517
4Újpest II 8440 228 +1416
5III. Kerületi TUE 8512 104 +616
6Honvéd II 8422 219 +1214
7Csepel 7331 1810 +812
8Szeged-Csanád II 6321 117 +411
9Monori Se 7322 118 +311
10Szolnoki MAV FC 8233 2019 +19
11Dabas 7304 1214 -29
12Sándorfalva 8233 410 -69
13Bekescsaba 1912 7214 1013 -37
14Hódmezővásárhely 6132 912 -36
15Szegedi VSE 8134 1219 -76
16BKV Előre 6024 617 -112
#TakımOGBMAYAVP
1Gyulai Termál 7700 216 +1521
2Szeged-Csanád II 9342 1613 +313
3ESMTK 7331 1610 +612
4Bekescsaba 1912 8242 1310 +310
5III. Kerületi TUE 6312 74 +310
6Monori Se 8242 1517 -210
7Újpest II 7304 1314 -19
8Dabas 7232 817 -99
9Csepel 8224 914 -58
10Hódmezővásárhely 9135 1020 -106
11BKV Előre 8206 932 -236
12Szolnoki MAV FC 6123 914 -55
13Szegedi VSE 7115 922 -134
14Sándorfalva 7115 521 -164
15Vasas II 6033 48 -43
16Honvéd II 7025 515 -102

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:09 TSİ.

Puan durumu 07.11.2026 20:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Esmtk Budapest1,49
X · Beraberlik3,71
2 · III Keruleti Tve3,88

2,5 Alt / Üst

Alt2,05
Üst1,41

Karşılıklı gol

Var1,45
Yok1,98
Tüm marketler (12)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,35Yok1,12

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,3603,4021,87

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,04

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt2,48Üst1,26

1. Yarı Sonucu

11,9602,2324,22

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,39Üst2,10

2. Yarı Sonucu

11,8302,6023,79

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,00Üst1,44

Çifte Şans

1 ve 01,081 ve 21,090 ve 21,81

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,320 ve 21,43

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,66

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,00Üst1,44