← Maçlar
Mısır · 2. Lig · 9. hafta16 Ekim 2026 · 15:30 TSİ

EL Terasanah 4-0 Mega Sport Belqas: Maç Sonucu ve İstatistikleri

EL Terasanah
4–0İY 2–0
Mega Sport Belqas
Maç sonu

EL Terasanah 4–0 Mega Sport Belqas (16 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

EL Terasanah – Mega Sport Belqas maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

EL Terasanah üstte · Mega Sport Belqas altta

01530İY607590 12' gol (EL Terasanah)17' gol (EL Terasanah)69' gol (EL Terasanah)77' gol (EL Terasanah)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 12' gol (EL Terasanah)
  • 17' gol (EL Terasanah)
  • 69' gol (EL Terasanah)
  • 77' gol (EL Terasanah)

Maç olayları

  1. EL TerasanahMega Sport Belqas
  2. Gol 4–077'
  3. Gol 3–069'
  4. Gol 2–017'
  5. Gol 1–012'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

EL Terasanah
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%36 4/11%17 1/6
Beraberlik%45 5/11%67 4/6
Mağlubiyet%18 2/11%17 1/6
Mega Sport Belqas
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%0 0/11%0 0/6
Beraberlik%36 4/11%33 2/6
Mağlubiyet%64 7/11%67 4/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

EL Terasanah
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,18 (13 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç0,82 (9 gol)1,00 (6 gol)
Mega Sport Belqas
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,73 (8 gol)0,33 (2 gol)
Yediği gol / maç1,73 (19 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

EL Terasanah
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%45 5/11%67 4/6
1,5 Üst%64 7/11%83 5/6
2,5 Üst%36 4/11%50 3/6
3,5 Üst%18 2/11%33 2/6
Gol yememe%45 5/11%33 2/6
Mega Sport Belqas
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%55 6/11%33 2/6
1,5 Üst%73 8/11%67 4/6
2,5 Üst%45 5/11%33 2/6
3,5 Üst%27 3/11%17 1/6
Gol yememe%9 1/11%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

EL Terasanah
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%45 5/11%50 3/6
Berabere%45 5/11%50 3/6
Geride%9 1/11%0 0/6
Mega Sport Belqas
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%18 2/11%17 1/6
Berabere%64 7/11%50 3/6
Geride%18 2/11%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

EL Terasanah (11 maç)

1/131/X21/20X/11X/X3X/212/102/X02/21

Mega Sport Belqas (11 maç)

1/101/X21/20X/10X/X2X/252/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

EL Terasanah (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 0
16-30 1 0
31-45 2 1
46-60 2 2
61-75 3 4
76-90 1 2

Mega Sport Belqas (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 1
31-45 0 3
46-60 1 1
61-75 1 5
76-90 3 8

Kartlar

EL Terasanah

Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Mega Sport Belqas

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 30.10.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tersana son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi. Mega Sport Belqas için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 4, yenilen 10. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti.

Gol istatistikleri

Tersana iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Mega Sport Belqas dış saha 4 maçta 0,25 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tersana %25, Mega Sport Belqas %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tersana %75, Mega Sport Belqas %25. İlk yarıyı önde kapatma: Tersana 2/4, Mega Sport Belqas 0/4.

Sıralama
9. (13 p) – 20. (2 p)
Form (son 5)
BGBGB – MMMMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %25
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 2,92 – 4,35
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 2,92, 2 – 4,35. Karşılıklı Gol: Var 2,16, Yok 1,38.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 15 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Mısır · 2. Lig puan durumu · Division 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Masar 11713 2212 +1022 MGMGM
2Pharco 11713 1811 +722 MGGMG
3Kahraba Ismailia 11632 1910 +921 GBMBG
4Maleyet Kafr El Zayiat 11632 126 +621 MGMBG
5Haras El Hodood 11551 147 +720 GBBBM
6El Mansura 11623 1512 +320 GGMGG
7Itesalat 11614 1511 +419 GMGBM
8El Seka El Hadid 11533 1915 +418 GBBGG
9AL Nasr SC 11452 1510 +517 GBGBM
10Tersana 11452 139 +417 GBGBM
11Baladiyyat Al Mehalla 11434 109 +115 GMGBG
12Ismaily SC 11344 1315 -213 BGBMG
13Team 11335 1116 -512 MMGBB
14El Entag EL Harby 11254 1716 +111 MGMMB
15El Dakhleya 11254 915 -611 GMMBB
16Tanta SC 11245 713 -610 MMBBM
17La Viena FC 11155 612 -68 MMBGB
18Proxy 11227 817 -98 MBGBM
19Dayrout 11146 521 -167 BGBMB
20Mega Sport 11047 819 -114 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1Masar 5500 154 +1115
2Kahraba Ismailia 6501 155 +1015
3Pharco 6501 114 +715
4El Mansura 6411 105 +513
5Baladiyyat Al Mehalla 6411 73 +413
6Maleyet Kafr El Zayiat 5320 51 +411
7El Seka El Hadid 6321 96 +311
8Itesalat 5311 63 +310
9AL Nasr SC 5230 84 +49
10Haras El Hodood 5230 74 +39
11Tersana 6141 96 +37
12Tanta SC 5212 34 -17
13El Entag EL Harby 5131 65 +16
14El Dakhleya 6132 46 -26
15Proxy 6204 59 -46
16Team 6123 48 -45
17La Viena FC 6042 47 -34
18Ismaily SC 5113 48 -44
19Mega Sport 5023 69 -32
20Dayrout 5014 314 -111
#TakımOGBMAYAVP
1Haras El Hodood 6321 73 +411
2Maleyet Kafr El Zayiat 6312 75 +210
3Tersana 5311 43 +110
4Ismaily SC 6231 97 +29
5Itesalat 6303 98 +19
6AL Nasr SC 6222 76 +18
7El Seka El Hadid 5212 109 +17
8Pharco 5212 77 07
9Masar 6213 78 -17
10Team 5212 78 -17
11El Mansura 5212 57 -27
12Kahraba Ismailia 5131 45 -16
13Dayrout 6132 27 -56
14El Entag EL Harby 6123 1111 05
15El Dakhleya 5122 59 -45
16La Viena FC 5113 25 -34
17Tanta SC 6033 49 -53
18Baladiyyat Al Mehalla 5023 36 -32
19Proxy 5023 38 -52
20Mega Sport 6024 210 -82

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 30.10.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X2,9224,35

Çifte şans

1X1,06121,19X21,69

Karşılıklı gol

Var2,16Yok1,38

1,5 Alt / Üst

Alt2,16Üst1,38

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 2. Lig'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.