El Sekka El Hadid 0-0 Ismaily Sc: Maç Sonucu ve İstatistikleri
El Sekka El Hadid 0–0 Ismaily Sc (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
El Sekka El Hadid – Ismaily Sc maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %17 1/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (19 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol) | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11 | %17 1/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %36 4/11 | %50 3/6 |
| Geride | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %67 4/6 |
| Geride | %36 4/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
El Sekka El Hadid (11 maç)
Ismaily Sc (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
El Sekka El Hadid (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Ismaily Sc (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 4 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
El Sekka El Hadid
Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Ismaily Sc
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 30.10.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 110 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
El Seka El Hadid için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 11. Son 5 maçta Ismaily SC 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-8).
Gol istatistikleri
El Seka El Hadid iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Ismaily SC dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: El Seka El Hadid %25, Ismaily SC %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: El Seka El Hadid %50, Ismaily SC %100. İlk yarıyı önde kapatma: El Seka El Hadid 2/4, Ismaily SC 1/4.
- Sıralama
- 10. (11 p) – 13. (9 p)
- Form (son 5)
- BGMGM – GBGMB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 2,40 – 2,52 – 2,70
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,40, 0 – 2,52, 2 – 2,70. Karşılıklı Gol: Var 1,90, Yok 1,52.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 15 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Mısır · 2. Lig puan durumu · Division 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Masar | 11 | +10 | 22 |
| 2 | Pharco | 11 | +7 | 22 |
| 3 | Kahraba Ismailia | 11 | +9 | 21 |
| 4 | Maleyet Kafr El Zayiat | 11 | +6 | 21 |
| 5 | Haras El Hodood | 11 | +7 | 20 |
| 6 | El Mansura | 11 | +3 | 20 |
| 7 | Itesalat | 11 | +4 | 19 |
| 8 | El Seka El Hadid | 11 | +4 | 18 |
| 9 | AL Nasr SC | 11 | +5 | 17 |
| 10 | Tersana | 11 | +4 | 17 |
| 11 | Baladiyyat Al Mehalla | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Ismaily SC | 11 | -2 | 13 |
| 13 | Team | 11 | -5 | 12 |
| 14 | El Entag EL Harby | 11 | +1 | 11 |
| 15 | El Dakhleya | 11 | -6 | 11 |
| 16 | Tanta SC | 11 | -6 | 10 |
| 17 | La Viena FC | 11 | -6 | 8 |
| 18 | Proxy | 11 | -9 | 8 |
| 19 | Dayrout | 11 | -16 | 7 |
| 20 | Mega Sport | 11 | -11 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Masar | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Kahraba Ismailia | 6 | +10 | 15 |
| 3 | Pharco | 6 | +7 | 15 |
| 4 | El Mansura | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Baladiyyat Al Mehalla | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Maleyet Kafr El Zayiat | 5 | +4 | 11 |
| 7 | El Seka El Hadid | 6 | +3 | 11 |
| 8 | Itesalat | 5 | +3 | 10 |
| 9 | AL Nasr SC | 5 | +4 | 9 |
| 10 | Haras El Hodood | 5 | +3 | 9 |
| 11 | Tersana | 6 | +3 | 7 |
| 12 | Tanta SC | 5 | -1 | 7 |
| 13 | El Entag EL Harby | 5 | +1 | 6 |
| 14 | El Dakhleya | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Proxy | 6 | -4 | 6 |
| 16 | Team | 6 | -4 | 5 |
| 17 | La Viena FC | 6 | -3 | 4 |
| 18 | Ismaily SC | 5 | -4 | 4 |
| 19 | Mega Sport | 5 | -3 | 2 |
| 20 | Dayrout | 5 | -11 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Haras El Hodood | 6 | +4 | 11 |
| 2 | Maleyet Kafr El Zayiat | 6 | +2 | 10 |
| 3 | Tersana | 5 | +1 | 10 |
| 4 | Ismaily SC | 6 | +2 | 9 |
| 5 | Itesalat | 6 | +1 | 9 |
| 6 | AL Nasr SC | 6 | +1 | 8 |
| 7 | El Seka El Hadid | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Pharco | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Masar | 6 | -1 | 7 |
| 10 | Team | 5 | -1 | 7 |
| 11 | El Mansura | 5 | -2 | 7 |
| 12 | Kahraba Ismailia | 5 | -1 | 6 |
| 13 | Dayrout | 6 | -5 | 6 |
| 14 | El Entag EL Harby | 6 | 0 | 5 |
| 15 | El Dakhleya | 5 | -4 | 5 |
| 16 | La Viena FC | 5 | -3 | 4 |
| 17 | Tanta SC | 6 | -5 | 3 |
| 18 | Baladiyyat Al Mehalla | 5 | -3 | 2 |
| 19 | Proxy | 5 | -5 | 2 |
| 20 | Mega Sport | 6 | -8 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 30.10.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün 2. Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
